Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO do PiS: Nie chcieliście stadionu i przebudowy pl. Litewskiego. Przyznacie się do błędu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2017 r. o 15:47 Powrót do artykułu
To na stadion mogą przychodzić i robić sobie zdjęcia tylko członkowie PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo obchodzi pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PO=noga tego samego żyda. Niby kopią się, ale tylko do kostek... Taki teatrzyk dla lemingów. W rzeczywistości obie partie realizują ten sam plan korporacyjnych zydoglobalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z pismem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztowała odbudowa murawy? Ile miasto zarobiło na tej imprezie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UEFA jest organizatorem mistrzostw U21 miasto wynajeło stadion i współorganizuje imprezę tj 3 mecze,,,,,i tyle potem stadion co oferuje ? disco polo i stare włoskie przeboje......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STADION ŚWIECI PUSTKAMI - ZARZADZANIE F A T A L N E !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten remont to wydrenował budzęt POdobnie jak autostrady. A jak zrobiony? Radiowóz połamał fontanny - to będzie pewnie fuszerka roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Saryusz Wolski: Moje drogi z PO się rozeszły,bo PO zaczęła szkodzić Polsce.To dla mnie linia nie do przekroczenia:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22.06.41r. NKWD rozpoczęło masowe mordy na więźniach. Skutkiem ataku Niemców, wymordowano 20 do 30 tys. osób, głównie Polaków i Ukraińców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas rozpoczętej 23.06.43r. akcji "Wehrwolf", Niemcy porwali i zgermanizowali 4454 dzieci. Podczas całej IIWŚ było to ok.150 tys. dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo następny kościól który za ileś tam lat będzie domemdla ubogich, śwoetlicą lub salonem wystawowym. Patrz Szkocja, USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna chce, by samorządowcy PO przyjmowali uchodźców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Schetyna: Jeśli wygramy wybory samorządowe, prezydenci miast przyjmą uchodźców."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion będzie kulą u nogi, fontanna za 2-3 lata pewnie się popsuje i była za droga, plac litewski jest betonowiskiem, jedynie lotnisko można oceniać pozytywnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez nie chciałem ani stadionu ani wiejskiego placu pytanie-kto będzie placil z z utrzymanie?czy nie ja?zbedne inwestycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej było fundować wycieczki Pruszkowskiemu, budować pomniki i przejażdżki bryczką 11 listopada niż budować obwodnicę, aqua arenę, piękne obiekty sportowe, porządkować Ogród Saski, budować ścieżki rowerowe, remontować ulicę i wiaduktem, nie wspomnę o teatrze w budowie. Ludzie podjęło Was! Cały ten PiS i jego zwolennicy po prostu kłamią, mamią, oszukują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion pusty zamiast cukrowni. Angela i truncker - JA JA GU GUT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radiowoz przetestowal fontanny. test failed
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion za około 300 milionów na trzy mecze juniorów. Co roku trzeba dopłacać kilkanaście milionów do eksploatacji. Lublin bogatszy od Kataru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...