Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO otwiera Biura Interwencji Obywatelskich. "Pomoc dla pokrzywdzonych przez rząd"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2017 r. o 15:05 Powrót do artykułu
a czy ja jako pracownik budźetówki zostałem skrzywdzony przez wcześniej rządzącą partię ponieważ prze 8 lat miałem zamrożoną podwyżkę wynagrodzeń, gdzie ustawowo winieniem co roku dostawać tzw. podwyżkę inflacyjną mogę składać też skargę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Biorę na dzieci 500+ pracuję zawodowo, teraz wiążę koniec z końcem, i po co do waszego biura przyjdę . Drzecie pyski ,bo wasi będą mieć mniej kasy,  ogranicza się wam eldorado. Żarliście tyle czasu a tu ups.......... Nas gówno obchodzi wasz krzyk o zagrożeniu demokracji, demokracji zagrażacie Wy, bo chodzi wam o waszą demokrację .dla was demokrację .................
jak nie stać na dzieci to sie nie nie  pieprzy , zrozumiałas baranie, a jak się je napieprzy to sie na nie zapieporza, dotarło. Ja pieprzę, będe zapieprzać na czyjeś bachory, by to szlag trafił tych pisowcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moralność Kalego - Jak Kali kraść to dobrze jak Kalemu ukraść to źle. Przez lata rządów PO dokonało się tyle złego w kraju (część w postaci Tuska i Bieńkowskiej wyeksportowaliśmy) że naprawdę sprzątający i przywracający w naszym kraju normalność będą mieli bardzo dużo pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"POmoc dla POkrzywdzonych przez 8 lat rządów PO". Tak powinno się to biuro nazywać. A w obsłudze największy ch.. Polski Wschodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch hipokrytów się spotkało i zabłysnąć zachciało!Jeden od "....j z tą polską wschodnią" a drugi od "zapomóg" dla Czubińskiego.Boże chroń Polskę od takich POwców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edyta z lsm napisał:
Najgorzej jak sie jest poszkodowanym przez partie do ktorej sie nalezy. Co z tego, ze mam legitymqcje jak jestem niszczona przez partyjnych kolegow. Panowie Posłowie zobaczcie jacy ludzie dostają stanowiska w jednostkach samorządu, w których nie rządzi PiS. Zwalnia się członków PSL lub PO a na ich miejsce wsadza się członków PiS. I to jest sprawiedliwość???
acha to mają pracowac tylko należący do peło - wszyscy inni mają się tylko przyglądac ? idź i się poskarż do tych dwóch obrońców, albo przemelduj do Chełma bo w jednostkach marszałkowskich tylko takich zatrudniają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Moralność Kalego - Jak Kali kraść to dobrze jak Kalemu ukraść to źle. Przez lata rządów PO dokonało się tyle złego w kraju (część w postaci Tuska i Bieńkowskiej wyeksportowaliśmy) że naprawdę sprzątający i przywracający w naszym kraju normalność będą mieli bardzo dużo pracy.
Tylko kto w kto w końcu odważy się posprzątać to całe bagno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilk i karpinski ,,,dwoch takich co jeden gorszy od drugiego,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zablokowali mnie na facebooku Platformy O bywatelskiej za wyrażanie opinii. Gdzie tu wolność słowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy PO będzie interweniować w sprawie obywateli pokrzywdzonych przez koalicję PO i PSL? Są chętni i to w dużej ilości, by uświadomić tej zgrai, że ludzie pokazali im czerwoną kartkę, skoro wynik demokratycznych wyborów do nich nie dociera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to już lajba która nabiera wody. Walka z PiS-em a brak konkretnych rozwiązań programowych którymi walczy się z rządząca partią dajac jej możliwość rządzenia na długie lata.. A kreowanie się na posła bliskiemu społeczeństwa jak to robi pan Karpiński pamiętając co szanowny pan poseł myśli o swoim okręgu wyborczym i jego wyborach to hipokryzja, beszczelność i brak honoru którym poseł przedstawiciel narodu się powinien kierować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pokrzywdzony ile ma czasu zgłosić się do was ze swoją skargą na rząd , by ta się nie przedawniła ? Bo mam parę skarg na rząd na czele którego stała p. Kopacz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego pana karpia czas w Puławach si,e zakończył. Chce zmnieniać POLSKĘ, nie najpierw zadba o dzieci - rodzinę. Kijowski II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech idą "po koła" - gdzie byli 8 lat ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkrzywdzonych przez rząd PSL-Po?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to szło Panie Władziu.... ch tam z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziej krzyczy łap złodzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam Amber Gold i OFE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pieprze, ale od lat nas robią w bambuko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie musieli się bardziej wysilić. Ten pomysł jest tak samo śmieszny jak śpiewy w Sejmie, Ciamajdan i KOD. Rzeczpospolita to nie dojna krowa. Szczególnie PO i PSL powinny o tym pamiętać. Ze wszech sił trzeba budować siłę Państwa bo inaczej przyjdą nas znów złupić (ze wschodu czy zachodu). To jest wasz cel a nie jakiś PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...