Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobili przechodnia pod kościołem. Uciekli audi

Utworzony przez Jan z Lublina, 5 września 2012 o 12:17 Powrót do artykułu
Ścisłe centrum miasta a bandyctwo się szerzy jak chce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no właśnie i żeby to miejscowi o to chamy ze wsi
0
a jakie to znaczenie czy dostaniesz w ryj od dresiarza z miasta, czy ze wsi... jedno i drugie nadaje się do odstrzału.
0
Od dresiarza dostaniesz kulturalnie na osiedlu. Wieśniaki nie wiedzą o tym, dlatego robią wioche w mieście.
0
prawda jest taka dresy nie bija bo nie umią ha ha a na wsi zawsze sa rozruby tylko mieszczuchy o tym nie wiedza
0
hah żeby to tylko dresiarze ze wsi robili rozróby, miastowi wcale nie lepsi... wystarczy się w okolicach klubów rozejrzeć
0
An replica louis vuitton luggage individual louis vuitton bags always www.replicaslouisvuittonus.com has replica louis vuitton luggage to replica lv bags apply fake louis vuitton your lv bags get louis vuitton popular replica lv luggage opinion. replica louis vuitton replica lv bags lv luggage
0
ahah to że ze wsi to odrazu nie umieją się byc ku*** żal mi was. Tylko w mordzie jesteście dobrzy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: