Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to sie wiesniaczki wyszlaly przyjechaly sie poru......hac do miasta a skonczyly na dolku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsiowe baby wycwiczone podczas pracy w polu sieja teraz postrach wsrod miastowych dziołch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakieś nazwiska lub chociaż przezwiska by się przydały tych gówniar, co by ich lekko społecznie utopić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W której remizie takie jaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takie rozwydrzone gówniary normalnym ludziom odechciewa się zabawy w klubach. Reakcja ochroniarzy też godna pożałowania, wyprosić z lokalu, a na zewnątrz niech się pozarzynają. Lublin - wieś tańczy i śpiewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do tego po...ru cha nia i ewntualnego braku tegoz na tzw. dołku policyjnym to nie byłbyn taki pewny ,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniary panoszą się w Lublinie jak nic ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje zdanie jest takie poprostu laski maja szczescie ze nie trafily na kogos takiego jak ja bo ja to bym z nimi ruszyla bez zadnej policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie monitoring? gdzie ochrona W KLUBIE 68?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie w tej lubelskiej wsi są kluby, bo remizy tak, jakie miasto tacy ludzie, jacy ludzie taka zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe śmieszne... to nie było tak.... jak coś to żadnego drinka nie było wylanego tylko te typy były zazdrosne o chłopaków poderwanych na imprezie..... hehehehehehehe nic nie napisali o tym że pierwsze się rzuciły na nas.... ja pier.... kur.... hehehehehe jak bym ją biła i kopała to nie wiem czy była by w stanie wsiąść do samochodu hehehehehe co za patologia..... ale niestety prawo polskie jest po stronie napastników co z tego że jestem większa alk ja nie bije mniejszych od sienie. jak mnie typa zaczęła ciągnąć za włosy to co mam stać i czekać aż mi wyrwie włosy niestety byłam skuteczniejsza bo ja jej wyrwałam kłaki i git jest,....... może płace za to ale szczerze zasłużyła na to suc.........zka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe śmieszne... to nie było tak.... jak coś to żadnego drinka nie było wylanego tylko te typy były zazdrosne o chłopaków poderwanych na imprezie..... hehehehehehehe nic nie napisali o tym że pierwsze się rzuciły na nas.... ja pier.... kur.... hehehehehe jak bym ją biła i kopała to nie wiem czy była by w stanie wsiąść do samochodu hehehehehe co za patologia..... ale niestety prawo polskie jest po stronie napastników co z tego że jestem większa jak ja nie bije mniejszych od sienie. jak mnie typa zaczęła ciągnąć za włosy to co mam stać i czekać aż mi wyrwie włosy niestety byłam skuteczniejsza bo ja jej wyrwałam kłaki i git jest,....... może płace za to ale szczerze zasłużyła na to suc.........zka na dołku było fajnie...... a powinni bardziej przeszukiwać..... bo telefon wnieść na dołek to jest coś.... mam foty zajebiste.... wieśniary przyjechały i pokazują klasę..... ale tak szczerze pytanie które to wieśniary.... do cholery.... coś ktoś przestawiła.... jaka gmina niedrzwica????? pierwsze słyszę. nie wypowiadajcie się jak nie znacie szczegółów. a że ktoś takie pierdoły napisał... wielki mi to artykułów...... parę przekręconych faktów..... i wielcy panowie i panie wypowiadają się.... kur..wa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...