Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba jeździć rowerem, to żadne zapory nie będą przeszkadzały, zawsze można się prześlizgnąć nawet jak zamknięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jeździć rowerem, to żadne zapory nie będą przeszkadzały, zawsze można się prześlizgnąć nawet jak zamknięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadukt przedłużyć od TURKI do ronda przy ZAMKU=POSTULAT -realizowany= po stu latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest traki wynalazek jak "wiadukt" no ale kto by się fatygował. Być może na nowym wjeździe z Hajdowa do Lublina będzie już ten wynalazek (podejrzewam, że tak gdzieś za 10 lat).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to bardzo mądry pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, na zdjęciu 14 samochodów. Faktycznie, korek gigant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć ul.Turystyczną prze którą pociąg musi zwalniać na przejeździe kolejowym,czym podróż wydłuża się o jakieś 5 minut.Uuuhhaaahaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztuczny problem, tory tam byly dawno a pociagi jezdzily tamtedy jak jeszcze osiedla Borek nie bylo. Mozna ten przejazd ominąc a chwola postoju nie zaszkodzi. Wczesniej wyjezdzac trzeba z domu. Kierowcy postoja 5 minut a w tym czasie szynobusem przemieści sie 200-300 osob. To o kilkaset aut miej w strone Lubartowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 minut? Tu gdzie mieszkam w Ożarowie Maz. jest szlaban zamykany co 15 minut na 3-5 minut. Droga napewno mniej ruchliwa ale da się przeżyć. Można zrezygnować z samochodu i przesiąść się w komunikację publiczną. Będzie mniejszy ruch mniejsze korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś gdzie można sprzedać butelki po piwie w Lublinie ?? mam ich troche, dzieki za wszelkie info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie, po jaką cholerę zamykać szlaban na 5 minut słownie: pięć minut, żeby przejechał jeden szynobus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Jest traki wynalazek jak "wiadukt" no ale kto by się fatygował. Być może na nowym wjeździe z Hajdowa do Lublina będzie już ten wynalazek (podejrzewam, że tak gdzieś za 10 lat).
Wydać 40-50mln zł na budowę wiaduktu z budżetu LUBLINA, tylko dlatego, że mieszkańcy SPOZA Lublina, niepłacący tu podatków, muszą się wozić swoimi wieśwagenami i nie mogą postać chwili na przejeździe? SUPER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będzie lektor ? jutro o 15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już o tym kiedyś pisałem na forum jakie będą korki na Turystycznej jak chwalili się że będzie połącznie z Lubartowem i teraz to mamy, świadczy to o bezmyślności tych który robią i dają pieniądze na takie inwestycje, trzeba myśleć logicznie a nie bujać w obłokach, lepiej było dołożyć trochę pieniędzy i wybudować wiadukt a teraz będą kilometrowe kolejki. To tak jak z chwaleniem się lotniskiem bez ILS, już słyszy się że za chwilę będzie ale kat 1 i zaraz okaże się że to za niska kategoria i trzeba będzie mimo ILsa kat 1 przekierowywać loty do Warszawy albo Rzeszowa(buduje ILS kat2)gdzie jest ILS kat 2, w tedy nasi mądrzy przywódcy zobaczą ze znowu jest coś nie tak wyszło, bo miało być tak dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak z karetkami na sygnale? mają stać 5 minut i czekać na otworzenie zapór....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno mówiłem iż trzeba postawić szlabany od strony Łęcznej, Świdnika czy Konopnicy i kasować po 5 zł każdorazowo za wjazd od ,,miastowych'' za korkowanie dróg w Lublinie. A tak w ogóle, urzekła mnie historia tego człowieka z Łęcznej lub os. Borka... wyjść 5 minut wcześniej i grzecznie czekać. Przejazd kolejowy był od zawsze i będzie. Nie było by szlabanów, znowu trafiłby się jeden kretyn jak na Janowskiej i było by narzekanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukłeczka napisał:
Wydać 40-50mln zł na budowę wiaduktu z budżetu LUBLINA, tylko dlatego, że mieszkańcy SPOZA Lublina, niepłacący tu podatków, muszą się wozić swoimi wieśwagenami i nie mogą postać chwili na przejeździe? SUPER!
Zgadzam się. Wiadukt powinien być zbudowany za kasę Wólki i Łęcznej, albo niech czekaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wczoraj wracałem po godz. 15 z pracy i na zamkniętym przejeździe autobus czekał minimum 5 minut. Od razu zrobił się korek – mówi Jacek Karczewski z Lublina." Panie Jacku... ja wczoraj jechałem z Łęcznej, na przejeździe byłem tuż po 15 (15,15) i nie był on zamknięty i dużego korka też nie było (od masztu na foto - radar, od wczoraj pochylonego ;-) ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi zal tych kierowcow... Pomacham i usmiechne sie do nich przejezdzajac szynobusem przez przejazd :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z niezadowoleniem Pana Jacka, od dnia jutrzejszego szlaban będzie zamykany na 10 minut. Dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...