Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociagi z Lublina do Warszawy mają jeździć 160 km/h

Utworzony przez ANRTTY, 1 marca 2011 r. o 12:40 Powrót do artykułu
ZAPOMNIJCIE WSIOKI Z LUBELSKIEGO O JAKIEJKOLWIEK MODRENIZACJI LINI KOLEJOWEJ DO WARSZAWY, DO RADOMIA,KRAŚNIKA,CHEŁMA, JAK TEŻ BUDOWY NOWYCH DRÓG I OBOWODNICY LUBLINA!!JESTEŚCIE SKAZANI PRZEZ WASZYCH TFU DECYDENTÓW, TFU POLITYKÓW Z REGIONU I RÓŻNEJ MAŚCI KOBMINATORÓW MIESZAJĄCYCH W DROGACH I NA KOLEJI,NA MARAZM,ZACOFANIE I BYCIE ZAŚCIANKIEM PO WSZE CZASY!!AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dzisiaj kursuje codzienne TLK Zielona Góra - Zamość przez Wrocław, Kraków, Rzeszów i Stalową Wolę. Napiszcie coś o tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANRTTY napisał:
ZAPOMNIJCIE WSIOKI Z LUBELSKIEGO O JAKIEJKOLWIEK MODRENIZACJI LINI KOLEJOWEJ DO WARSZAWY, DO RADOMIA,KRAŚNIKA,CHEŁMA, JAK TEŻ BUDOWY NOWYCH DRÓG I OBOWODNICY LUBLINA!!JESTEŚCIE SKAZANI PRZEZ WASZYCH TFU DECYDENTÓW, TFU POLITYKÓW Z REGIONU I RÓŻNEJ MAŚCI KOBMINATORÓW MIESZAJĄCYCH W DROGACH I NA KOLEJI,NA MARAZM,ZACOFANIE I BYCIE ZAŚCIANKIEM PO WSZE CZASY!!AMEN.
SPIEPSZAJ DZIADU!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE WCZESNIEJ MUSI BYC IRLANDIA,A DOPIERO PO-TEM DOCZEKACIE SIE TAKICH PO-CIAGOW.OJ.OJ.CIEMNY NARODZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce przypomniec BURAKOWI ,ktory nazywa lubelszczyzne wiocha ,ze kiedy Lublin byl miastem to o wsi Warszawa nikt jeszcze nie slyszal.A na lace gdzie stoi Pajac Kultury ,dziadek BURAKA pasal gesi i opedzal sie od wilkow .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h
Ostatnio edytowany 1 marca 2011 r. o 13:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ja widzę te pociągi wyjeżdżające ze śpiącego miasta.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ja widzę te pociągi wyjeżdżające ze śpiącego miasta.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"MNIE BABKO TYS TO BAJKE CYTALI"....(z reklamy wzięte)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowny Donaldinio wybuduje nam trasę kolejową. Ale fajnie!!!. Chyba zbliżają się wybory. A tak na marginesie: Dlaczego tylko POwiedzcie mi 160 km/h. Dlaczego nie można odrazu 200km/h? Koszty tej drugiej opcji nie są znowu tak wysokie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1989r ,miałam nadzieję ,że w drugiej Japonii taki pociąg już wystartuje już w 2000r....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha Ha Ha . Już to widzę jak rząd PO da nam szybką kolej . HA HA HA !!! Tusek już gra przed wyborami . Może jutro Tusek obieca darmowe loty do Wawy i Szczecina. Najgorszy rząd jest obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DONALDINIEM-bedziemy smigac za polowe ceny,druga polowe bedzie dotowac platforma,oczywiscie warunek ze musi wygrac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prace zaczną się najwcześniej w 2014 r. " Do tego czasu z tym rządem to tu będzie Afryka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą modernizacją będzie tak samo jak na linii Terespol-Warszawa. Linia zmodernizowana na prędkość 160km/h ale pociągi i tak jeżdżą 120 bo nie ma szybszych lokomotyw, gdyż wszystkie obsługują południe i zachód Polski. Więc nie ma co się tak podniecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
"Prace zaczną się najwcześniej w 2014 r. " Do tego czasu z tym rządem to tu będzie Afryka.
Tak, jak na OLIMPIADZIE na trzepia kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=prYXMQi2CjE&feature=related tacy (nie POwiem jacy, bo pełni urząd Prezydenta RP) nami rządzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, zaczyna się licytacja przedwyborcza. Chyba mi pendolino na dłoni wyrośnie jak coś takiego się wydarzy :)Kiedyś już nawet taka kampania była i nic się nie wydarzyło...http://www.youtube.com/watch?v=QLGPR0-eh5U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
160km/h ale predkosc po wybudowaniu s17 tam beda smigac ludzie po 200km/h a zreszta 160 pewnie tylko na wybranych odcinkach wiec dalej w xxi wieku do wawki bedziemy mieli okolo2 godzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin kiedys napisał:
160km/h ale predkosc po wybudowaniu s17 tam beda smigac ludzie po 200km/h a zreszta 160 pewnie tylko na wybranych odcinkach wiec dalej w xxi wieku do wawki bedziemy mieli okolo2 godzin
JASNE, NA DRODZE EKSPRESOWEJ 200KM/H . Takim idiotom-zabójcom na drogach powinni zabierać prawo jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...