Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To do kabaretu się nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same Oscary. Pierwszy dla poszkodowanego, który przypina rower do słupka reklamowego wysokości jednego metra (widać na StreetView). Drugi dla właściciela za monitoring za 80zł z Obi. Trzeci za kradzież 50 metrów od komisariatu policji i czwarty dla mnie, że w ogóle chciało mi się to pisać. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)glupi palant nie umie przypinac roweru to niek go traci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same Oscary. Pierwszy dla poszkodowanego, który przypina rower do słupka reklamowego wysokości jednego metra (widać na StreetView). Drugi dla właściciela za monitoring za 80zł z Obi. Trzeci za kradzież 50 metrów od komisariatu policji i czwarty dla mnie, że w ogóle chciało mi się to pisać. Pozdrawiam.
   
Treść komentarza (minimum 6 znaków)glupi palant nie umie przypinac roweru to niek go traci
idiotyczne komentarze, w normalnym kraju by do tego nie doszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce, nie wiedzieć czemu, jest olbrzymie przyzwolenie na kradzież. Właściciel roweru sam sobie winny? A czy nie jest winny złodziej, który ten rower ukradł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce, nie wiedzieć czemu, jest olbrzymie przyzwolenie na kradzież. Właściciel roweru sam sobie winny? A czy nie jest winny złodziej, który ten rower ukradł?
Przecież nikt tu nie napisał, że pochwala takie zachowanie czyli kradzież.  :blink: Ale zostawiać rower przypięty do takiego kawałka metalu to też trzeba grzeszyć inteligencją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym społeczeństwie jest zasada, nie moje - nie ruszam. Są kraje gdzie nie trzeba nic przypinac, zamykac drzwi do domu ani do samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że złodziej wchodzi do lokalu, nie ma kamer w środku, żeby był lepszy obraz? Poza tym przed wejściem rozmawia z jakimś kolegą, który pewnie pilnuje, żeby właściciel nie wyszedł. Obsługa nikogo nie widziała? A inne kamery w środku lokalu? W policji samo detektywi... :-) Oczywiście cała akcja tuż pod komisariatem... Bez komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie reagują typowa polska mentalność, ale wiedzą kiedy kamerę wyjąć i coś nagrać jak się coś dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostnio koledze chcieli ukraść nowy rower co miesiąc wcześniej chyba kupił w media expercie, ale się skubany nie dał najpierw ich zagadał i potem jakoś udało mu się odbiec z rowerem, wsiąść i odjechać. Miał farta chłopak ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli w sklepie z elektroniką sprzedają już rowery, to może niedługo otworzą stoisko spożywcze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheh, moze rowery z media experty są jakies magiczne ? :D Widziałem, że teraz jest rower do wygrania na ich facebooku to moze wartyo sprobowac wygrac magiczny rower?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...