Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To do kabaretu się nadaje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Same Oscary. Pierwszy dla poszkodowanego, który przypina rower do słupka reklamowego wysokości jednego metra (widać na StreetView). Drugi dla właściciela za monitoring za 80zł z Obi. Trzeci za kradzież 50 metrów od komisariatu policji i czwarty dla mnie, że w ogóle chciało mi się to pisać. Pozdrawiam.
0
Treść komentarza (minimum 6 znaków)glupi palant nie umie przypinac roweru to niek go traci
0
Same Oscary. Pierwszy dla poszkodowanego, który przypina rower do słupka reklamowego wysokości jednego metra (widać na StreetView). Drugi dla właściciela za monitoring za 80zł z Obi. Trzeci za kradzież 50 metrów od komisariatu policji i czwarty dla mnie, że w ogóle chciało mi się to pisać. Pozdrawiam.

Treść komentarza (minimum 6 znaków)glupi palant nie umie przypinac roweru to niek go traci
idiotyczne komentarze, w normalnym kraju by do tego nie doszło.
0
W Polsce, nie wiedzieć czemu, jest olbrzymie przyzwolenie na kradzież. Właściciel roweru sam sobie winny? A czy nie jest winny złodziej, który ten rower ukradł?
0
W Polsce, nie wiedzieć czemu, jest olbrzymie przyzwolenie na kradzież. Właściciel roweru sam sobie winny? A czy nie jest winny złodziej, który ten rower ukradł?
Przecież nikt tu nie napisał, że pochwala takie zachowanie czyli kradzież.  :blink: Ale zostawiać rower przypięty do takiego kawałka metalu to też trzeba grzeszyć inteligencją...
0
W normalnym społeczeństwie jest zasada, nie moje - nie ruszam. Są kraje gdzie nie trzeba nic przypinac, zamykac drzwi do domu ani do samochodu.
0
Widać, że złodziej wchodzi do lokalu, nie ma kamer w środku, żeby był lepszy obraz? Poza tym przed wejściem rozmawia z jakimś kolegą, który pewnie pilnuje, żeby właściciel nie wyszedł. Obsługa nikogo nie widziała? A inne kamery w środku lokalu? W policji samo detektywi... :-) Oczywiście cała akcja tuż pod komisariatem... Bez komentarza...
0
ludzie nie reagują typowa polska mentalność, ale wiedzą kiedy kamerę wyjąć i coś nagrać jak się coś dzieje
0
ostnio koledze chcieli ukraść nowy rower co miesiąc wcześniej chyba kupił w media expercie, ale się skubany nie dał najpierw ich zagadał i potem jakoś udało mu się odbiec z rowerem, wsiąść i odjechać. Miał farta chłopak ;D
0
Jeśli w sklepie z elektroniką sprzedają już rowery, to może niedługo otworzą stoisko spożywcze :)
0
heheh, moze rowery z media experty są jakies magiczne ? :D Widziałem, że teraz jest rower do wygrania na ich facebooku to moze wartyo sprobowac wygrac magiczny rower?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: