Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz jeszcze Pruszon pod sąd za niegospodarność. Jakim prawem prywatna fundacja zarządza miejskim terenem i kosi za to kasę?! To ja poproszę o zgodę na zarządzanie i zarabianie na Pl. Litewskim. A co! Jak się bawić, to się bawić!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wazne pytanie. Czy Pan Radny Dariusz Jezior podpisal sie pod projektem uchwaly? Czy nie nastapil niebezpieczny konflikt interesow? Wiadomo ze fundacja walczy o.srodki.w celu zachowania miejsc pracy w tym przypadku takze dla Pana Radnego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dzierżawa będzie na rok lub dwa i tak co roku kolejna potem będzie brak kasy, problem z przeniesieniem busów i autobusów aż po 30 latach powołają komisję śledczą do spraw korupcji w lubelskim ratuszu!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
proponuję włamać się do komputera Prezydenta Lublina i ustawić mu zdjęcie tego syfu na pulpicie! Komendantowi Policji zrobić tło ze zdjęcia handlarzy fajek a Strażnikom Miejskim handlujących pietruszkami i jajkami emerytek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Heheheh... U prezydenta jakieś rozdwojenie jaźni? Przecież zgodnie ze statutem LFOZ jest z urzędu jednym z jej założycieli. Moze po prostu Pan prezydent nie chce fundacji, ale w tej konkretnej obsadzie i ma własną?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprawozdanie z działalności Lubelskiej Fundacji Odnowy Zabytków z siedzibą w Lublinie za okres 01 stycznia 2011 r. do 31 grudnia 2011 r. W wyniku działań Lubelskiej Fundacji Odnowy Zabytków na przestrzeni 2011 roku przychody Fundacji ukształtowały się na poziomie 1.503.192,64 zł, w tym: [*] przychody statutowe 113.135,74 zł, z tego: [*] darowizny na cele statutowe - 109.730,34 zł [*] 1 % podatku - 3.405,40 zł [*] przychody z działalności gospodarczej - 1.381.615,40 zł [*] przychody pozostałe - 8.441,50 zł Koszty działalności statutowej w 2011 roku wyniosły 223.562,87 zł. Koszty ogólno-administracyjne Fundacji stanowiły 597.424,27 zł, w tym koszty wynagrodzeń 453.914,37 zł. Koszty działalności gospodarczej wyniosły 566.760,21 zł. Łącznie koszty wynagrodzeń wyniosły 845.844,98 zł, z czego wynagrodzenia osób zatrudnionych wyłącznie w działalności gospodarczej stanowiły 223.078,69 zł. Średnie zatrudnienie w 2011 roku wynosiło 14 osób , w tym 4 osoby w niepełnym wymiarze czasu pracy. W działalności gospodarczej zatrudnionych było 5 osób, pozostałe osoby zatrudnione były w działalności statutowej tj. obsłudze i Zarządzie LFOZ. W stosunku do 2010 roku wynagrodzenia za 2011 rok wzrosły o 16,66 %. Zarząd Fundacji - członkowie zarządu pełnią funkcje społecznie, czyli nie pobierają wynagrodzenia. Osoba kierująca działalnością gospodarczą otrzymała wynagrodzenie w wysokości 45.000,21 zł. Z zawartych umów o dzieło i zlecenia wypłacono 227.811,24 zł. Lubelska Fundacja Odnowy Zabytków nie udzielała w 2011 roku żadnych pożyczek. Lokaty bankowe wystąpiły. Fundacja nie kupowała obligacji ani udziałów oraz akcji w spółkach prawa handlowego. Fundacja otrzymała darowiznę z przeznaczeniem na cele statutowe w wysokości 100.000 zł od Fundacji Niepodległości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam pytanie, chodzi o dworzec dla busów (tak jak jest napisane w tekście) czy o dworzec PKS (bo w tym artykule dali zdjecie dworca PKS)?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O dworzec busów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak mi wiadomo Lublin słynie z targów,prosze siegnąc do historii.Wystarczyłoby skorzystac z pomocy Pana prezydenta Puław i zapytać jak rozwiązał sprawe targowisko.Prosto wybudowano ładna chale targową.Uwarzam,że jest to dosyc błacha sprawa.A tak na marginesie ten targ tam poprostu pasuje.Lubie robic tu zakupy.Nie wyobrażam sobie tegomiejsca bez targu!!!!A pan Żuk powinien pomyślec o remoncie tego miejsca a nie likwidowaniu go!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak mi wiadomo Lublin słynie z targów,proszę sięgnąć do historii.Wystarczyłoby skorzystać z pomocy Pana prezydenta Puław i zapytać jak rozwiązał sprawe targowiska.Prosto -wybudowano ładną hale targową.Uwarzam,że jest to dosyć błaha sprawa.A tak na marginesie ten targ tam poprostu pasuje.Lubię robić tu zakupy.Nie wyobrażam sobie tego miejsca bez targu!!!!A pan Żuk powinien pomyśleć o remoncie tego miejsca, a nie likwidowaniu go!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BARDZO dobrze. Może w końcu miasto zrobi coś z tym katastrofalnym, szpeczącycm widokiem!! Po jednej stronie piękny zamek, nie długo też Galeria Handlowa, a po drugiej okropny, zaniedbany dowrorzeć i pseudo targ... Niech zrobią z tym porządek, jednocześnie zapewniająć osobom pracującym na targu inne, dużo lepsze miejsce. Btw. dworzec PKS już dawno powinien być przeniesiony obok dworca PKP.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fundacja otrzymała darowiznę z przeznaczeniem na cele statutowe w wysokości 100.000 zł od Fundacji Niepodległości. To nieźle. Może dziennikarz łaskawie zapyta skąd Fundacja Niepodległości miała taką kase??? Może zwróci uwagę że członek zarządu FN jest pracownikiem LFOZ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: