Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za Bizancjum! Nie mogli go sobie w Watykanie pochowac i tam zamykać miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero szacunku i zrozumienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bizancjum wynika raczej z wymagań Jaśnie Wielmożnego "My, z Bożej łaski" lokatora Pałacu Namiestnikowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARALIŻ istny paraliż miasta. całe centrum zamknięte! czy "oni" naprawdę muszą ciągnąć ciało arcybiskupa przez całe miasto (i to nie tylko Lublin, był też Chełm i inne)? Ja bym sobie nie życzyła żeby mnie (moje ciało) tak ciągać po całym kraju. Pochowaliby człowieka w spokoju i tyle. a tu jakieś kondukty żałobne i wielkie zamykanie centrum!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałbym poprosić redakcję - nie tylko DW, ale innych lubelskich gazet też - o czytanie tekstu przed publikacją. Po pierwsze nie ma i nie było w Lublinie MZK. Jest za to ZTM będący organizatorem komunikacji, który zapewne poinformował redakcję o zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej. Rozumiem, że osoba pisząca artykuł może pochodzić z Zamościa lub Puław i takie nazewnictwo to kwestia przyzwyczajenia, ale chyba raczej nie powinno mieć to miejsca w publikacji prasowej. Przyzwolenie na to prowadziłoby do kuriozalnej sytuacji, w której komunikacja miejska mogłaby być nazywana również emką, czerwonym autobusem, itp. Po drugie część artykułu o zmianach komunikacji miejskiej na pewno nie została nawet raz przeczytana po napisaniu. Brakuje przecinków, składnia zdań jest całkowicie niezrozumiała co powoduje, że tekst czyta się trudno. Podsumowując bardzo proszę o to, by artykuły były bardziej żetelne i profesjinalnie napisane, a nie "aby było". W przeciwnym razie szkoda Państwa pracy i naszych oczu. Pozdrawiam i proszę o wyedytowanie tekstu artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...