Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za Bizancjum! Nie mogli go sobie w Watykanie pochowac i tam zamykać miasto?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zero szacunku i zrozumienia...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bizancjum wynika raczej z wymagań Jaśnie Wielmożnego "My, z Bożej łaski" lokatora Pałacu Namiestnikowskiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PARALIŻ istny paraliż miasta. całe centrum zamknięte! czy "oni" naprawdę muszą ciągnąć ciało arcybiskupa przez całe miasto (i to nie tylko Lublin, był też Chełm i inne)? Ja bym sobie nie życzyła żeby mnie (moje ciało) tak ciągać po całym kraju. Pochowaliby człowieka w spokoju i tyle. a tu jakieś kondukty żałobne i wielkie zamykanie centrum!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja chciałbym poprosić redakcję - nie tylko DW, ale innych lubelskich gazet też - o czytanie tekstu przed publikacją. Po pierwsze nie ma i nie było w Lublinie MZK. Jest za to ZTM będący organizatorem komunikacji, który zapewne poinformował redakcję o zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej. Rozumiem, że osoba pisząca artykuł może pochodzić z Zamościa lub Puław i takie nazewnictwo to kwestia przyzwyczajenia, ale chyba raczej nie powinno mieć to miejsca w publikacji prasowej. Przyzwolenie na to prowadziłoby do kuriozalnej sytuacji, w której komunikacja miejska mogłaby być nazywana również emką, czerwonym autobusem, itp. Po drugie część artykułu o zmianach komunikacji miejskiej na pewno nie została nawet raz przeczytana po napisaniu. Brakuje przecinków, składnia zdań jest całkowicie niezrozumiała co powoduje, że tekst czyta się trudno. Podsumowując bardzo proszę o to, by artykuły były bardziej żetelne i profesjinalnie napisane, a nie "aby było". W przeciwnym razie szkoda Państwa pracy i naszych oczu. Pozdrawiam i proszę o wyedytowanie tekstu artykułu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: