Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kryzys ale biurokracja kwitnie coraz więcej urzędasów a robole na nich robią
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bo urząd lubelski służy jedynie "wybrańcom" do wypompowywania kasy z tegoż urzędu. Po co cokjolwiek robić skoro czy się stoi czy też leży niezła kasa się należy
0
AGORA zawsze ryje pod człowiekiem, który nie jest poprawny politycznie. Nie znając realiów szemrane elity z "wybiórczej" czy "Sztandaru Ludu" chcą pognębić nie "nasich".
0
A kto się zajmie drzewostanem rosnącym dziko na cmentarzu rzymsko-katolickim przy ul.Lipowej? Ktoś z pracowników naukowych w czasach PRL wpisał te drzewa do katalogu "zabytków" tak jakby to była puszcza, albo park narodowy a nie miejsce spoczynku - nekropolia. Czas odczepić się od cmentarza i pozwolić decydować Dyrektorowi Cmentarza o tym, które drzewa należy wyciąć, a które mogą rosnąć. Gdy się drzewo zwali na osobę lub zniszczy pomnik to kto weżmie na siebie odpowiedzialność. Nie można zjeść cukierka razem z papierkiem. Konserwator odmawia wycięcia drzew, które profanują szczątki zmarłych, nie dba się o te drzewa. Dzięki staranności Dyrektora Cmentarza przynajmniej tuje są zadbane, podcięte i wycięte te co rosną w grobach.
0
Podstawowe "creda" każdego lubelskiego urzędnika: - jak najdłużej mieć tyłek przyklejony do stołka; - nie przemęczać się; - nie podejmować żadnych ważnych decyzji - to może mieć wpływ na czas przyklejenia tyłka do stołka; - maksymalne długo rozpatrywać wszelkie podania - do ostatniego dnia przewidzianego prawem; - organizować przetargi tak, by wiedział o nich tylko krąg wtajemniczonych; - pracować w Ministerstwie Głupich Kroków; - nie chce mi się już dłużej ich wymieniać.
0
Mam wyższe wykształcenie i spory staż pracy. Chętnie zastąpię tego pana na stanowisku za pensję mniejszą o 1000zł. niż ma ten pan. Proszę o poważne oferty.
0
Panie Prezydecie moze warto tego pana zatrudnic chociaz na rok moze w przyszlosci zastompi tego konserwatora .Glowny koserwator powinien uzasadni tak aby Lublin [stare miasto zostalo wciagniete do grupy miast UNESKO zabytki klasy 0 tak jak Zamosc -warto prubowac
0
~zosia~ napisał:
Dzięki staranności Dyrektora Cmentarza przynajmniej tuje są zadbane, podcięte i wycięte te co rosną w grobach.
To te tuje jeszcze nie są objęte ochroną konserwatorską??? Skandal!!!!
0
To wielka sztuka takie pozory pracy tak robić żeby się nie narobić
0
Nie rozumiecie o czym piszecie. Rzecz w tym, że w Lublinie nie istnieje konkretna ochrona dziedzictwa kulturowego, które jest poza rejestrem zabytków. Praca miejskiego konserwatora nie musi, a nawet wręcz nie powinna polegać na robieniu tego, do czego jest powołany wojewódzki konserwator zabytków. Prawo i faktyczne okoliczności nakładają na niego wiele obowiązków, które nie są w zakresie działań wkz.
0
Gość napisał:
Mam wyższe wykształcenie i spory staż pracy. Chętnie zastąpię tego pana na stanowisku za pensję mniejszą o 1000zł. niż ma ten pan. Proszę o poważne oferty.
Moja oferta jest poważna i aktualna! Czekam!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: