Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pół tysiąca przeszczepów nerek w lubelskim szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 o 08:50 Powrót do artykułu
wielkie rzeczy robicie Państwo .Wielkie dzięki i szacunek dla zespołu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najgorsza klinika i jej kierownik ...Gorszej chirurgii w Lublinie nie ma .Sam ledwo przeżyłem po operacji kamieni na woreczku żółciowym. Głównym nadzorcą prof.Rudzki ..nie polecam i proszę pytać innych którzy byli na oddziale..szok
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najgorsza klinika i jej kierownik ...Gorszej chirurgii w Lublinie nie ma .Sam ledwo przeżyłem po operacji kamieni na woreczku żółciowym. Głównym nadzorcą prof.Rudzki ..nie polecam i proszę pytać innych którzy byli na oddziale..szok
No popatrz... kamienie NA woreczku... Inni mają kamienie W pęcherzyku żółciowym :) Ale ty wiesz przecież lepiej co i gdzie miałeś ;) Najgorsza klinika? Otóż inni są całkiem odmiennego zdania. Ale cóż, są ludzie, którym nikt, nigdzie i w żaden sposób nie dogodził. Obyś zdrowy był! Tego ci życzę.
0
Dziękuję Profesorze!
0
Byłem właśnie na tym oddziale pół roku, dwie operacja trzustki i jestem bardzo, ale to bardzo wdzięczny Profesorowi Sławomirowi Rudzkiemu i także całemu personelowi są CUDOWNI. Dziękuje Profesorze.
0
Dziękuj, że z tymi kamieniami właśnie tak trafiłeś, bo po innej chirurgii chyba już byś nigdy nie pisał głupot, a teraz możesz!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: