Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pół tysiąca przeszczepów nerek w lubelskim szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 08:50 Powrót do artykułu
wielkie rzeczy robicie Państwo .Wielkie dzięki i szacunek dla zespołu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza klinika i jej kierownik ...Gorszej chirurgii w Lublinie nie ma .Sam ledwo przeżyłem po operacji kamieni na woreczku żółciowym. Głównym nadzorcą prof.Rudzki ..nie polecam i proszę pytać innych którzy byli na oddziale..szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najgorsza klinika i jej kierownik ...Gorszej chirurgii w Lublinie nie ma .Sam ledwo przeżyłem po operacji kamieni na woreczku żółciowym. Głównym nadzorcą prof.Rudzki ..nie polecam i proszę pytać innych którzy byli na oddziale..szok
No popatrz... kamienie NA woreczku... Inni mają kamienie W pęcherzyku żółciowym :) Ale ty wiesz przecież lepiej co i gdzie miałeś ;) Najgorsza klinika? Otóż inni są całkiem odmiennego zdania. Ale cóż, są ludzie, którym nikt, nigdzie i w żaden sposób nie dogodził. Obyś zdrowy był! Tego ci życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Profesorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem właśnie na tym oddziale pół roku, dwie operacja trzustki i jestem bardzo, ale to bardzo wdzięczny Profesorowi Sławomirowi Rudzkiemu i także całemu personelowi są CUDOWNI. Dziękuje Profesorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuj, że z tymi kamieniami właśnie tak trafiłeś, bo po innej chirurgii chyba już byś nigdy nie pisał głupot, a teraz możesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doc Gerrad Witam, Nazywam się doktora Gerrad na University Of Abuja Teaching Hospital, jestem specjalistą od chirurgii narządów i zajmujemy się kupnem narządów od ludzi, którzy chcą sprzedawać, jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki lub sprzedażą dowolna część organu ciała Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji. Skontaktuj się z nami przez e-mail: abujateachinghosiptal@gmail.com Mając nadzieję usłyszeć od ciebie. Pozdrowienia, Dr Gerrad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...