Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci się gotują (w nowych mundurach)

Utworzony przez asd, 21 sierpnia 2009 r. o 14:34 Powrót do artykułu
Przy temp.10 st.jest wszystko ok,przy wyzszej temperaturze,policjanci bedą mieli wolne? Czy beda pracowali tylko w nocy i zimą?Prosimy o odpowiedz p.rzeczniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt chodzenia w tych mundurach jest taki sam jak by pozakładać czarne worki foliowe w lecie na stare mundury. A rzecznik nawet w takim worku 5 minut przed kamerą wytrzyma za takie pieniądze jak ma rzecznik będę chwalił nawet samochody ARO, które 90% czasu spędzają na warsztacie. Mechanicy Policyjni mogą pracować w serwisie ARO bez żadnego szkolenia tak znają te samochody. A pan rzecznik powinien zostać nominowany do złotej pały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Addamus napisał:
Efekt chodzenia w tych mundurach jest taki sam jak by pozakładać czarne worki foliowe w lecie na stare mundury. A rzecznik nawet w takim worku 5 minut przed kamerą wytrzyma za takie pieniądze jak ma rzecznik będę chwalił nawet samochody ARO, które 90% czasu spędzają na warsztacie. Mechanicy Policyjni mogą pracować w serwisie ARO bez żadnego szkolenia tak znają te samochody. A pan rzecznik powinien zostać nominowany do złotej pały.
napisz ile zarabiasz dla pełnej jasności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny bubel a kasa poszła. I tak w koncu ktoś stwierdzi, ze to się nie nadaje do noszenia czy też nie spełnia norm unijnych i będą musieli wymieniać a kto za to zapłaci? W tym kraju nigdy nie będzie normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójtowicz musi kłamać, bo taką ma funkcję. Problem w tym, że sprawa mundurów to sprawa dla CBA. Ktoś wziął kasę. Ktoś powinien ponieść konsekwencje. A pajac herszt MSWiA siedzi cicho. Bo.... no właśnie, hm, czy CBA może zająć się nim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy mnie stać na kupno nowych butów jak pana W. Ja nie zarabiam tyle by kupić buciki za 350 zł ja rodzinę muszę wykarmić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka firma takie mundury. Dalszy komentarz zbyteczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K. napisał:
Bokserki z rozporkiem dla kobiet to genialny pomysł. Nie muszą zdejmować.
tylko w którym miejscu jest ten rozzporek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie policjantki mogą chodzić bez majtek, bardzo mi się ten pomysł podoba. niektóre mają fajne dupcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten Wójtowicz to niezły deb*** a jego odpowiedzi w stylu "ja sobie kupiłem " są beszczelne . Ciekawe kto go pchnął na to stanowisko ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaz napisał:
ale jak chodzili w czarnych morasach, zamiast w umundurwaniu służbowym (niebieska koszula i normalne spodnie) to im gorąco nie było - to chyba najbardziej jęczące środowisko w Polsce, zarabiają lepiej jak kierownik w cywilnej firmie, mają dodatki za brak mieszkania, dojazdy, 13, mundurówki, premie, za wiele nie robią i tylko ciągłe pretensje i żale
Skoro policjanci mają tak dobrze i tak im zazdrościsz, trzeba było zostać policjantem-zobaczyłbyś jaka to wspaniała służba i jak pieniążki "spadają z nieba" (dodatki, premie-wszystko wstrzymane ze względu na kryzys;posłuchaj czasem jakichś wiadomości)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...