Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...ale żenada. Kogo oni zatrudniają po komendach na tych wsiach? Wieśniaków? Chyba tak. Nie dość że łapa swędzi to jeszcze kartoflem nie pogardzi...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaka policja takie łapówki :-)
0
A może dostał piwo od kolegi a maliny od teściowej? Czy myślicie ze mieli jakieś cenniki np. Brak światła - czapka śliwek Brak przeglądu - 3 kg ziemniaków i 2 jabłka Przekroczenie prędkości o 10 km/h - 4 piwa miska truskawek i śmietana. To chyba jakieś żarty,,,
0
ŁAPOWNICTWO???   KTO U WAS PRACUJE!!!!   ŁAPÓWKARSTWOI!!  ŻENADA!
0
Jaka policja takie łapówki....
0
Ciekaw jestem jak taki ktoś przeszedł rekrutację, a w szczególności "multicelect"... skoro został policjantem.
0
Niech się zabiorą za tych co robią milinowe przekręty , a  nie za czapkę śliwek .
0
tylko nie na wsi Krasnystaw to miasto ale fakt ze to wiesniaki ale takie osobniki sa nawet w Wawie  
0
Żenadą jest taki artykuł. Dlaczego przemilczane są milionowe przekręty samorządowców? Zastanówcie się jakie przestępstwa popełnili Ci kierowcy? Czy zagrożone było czyjeś zdrowie albo życie? Dlaczego lekarze biorą w łapę aby kogoś leczyć lub skierować na jakieś badania wszystko jest ok, bo jak to się powszechnie uważa jest to gest dobrej woli i wdzięczność pacjenta. Proponuję przyjrzeć się zbliżającym wyborom i finansowaniu kampanii wyborczej niektórych kandydatów. Tam dopiero kwiatki możecie wykryć. PS. Nie jestem, nie byłem i raczej nie będę policjantem, w rodzinie też nie mam policjanta
0
ŁAPOWNICTWO???   KTO U WAS PRACUJE!!!!   ŁAPÓWKARSTWOI!!  ŻENADA!
Ale jesteś baran :]
0
Jeśli brali jabłka lub paprykę,  to przywrócić do służby,  nadać ordery i skierować do  pracy w dziale analiz wywiadu. 
0
Nie policjant ma rację - to odwrócenie uwagi od milionowych oszustw i ciąg dalszy POróżniania Polaków... 
0
lekarz moze miec cala szafę koniaków piór zegarków a policjant nawet budyniu 
0
Łapówki
0
Pewnie biedaki pójdą na zasłužoną emeryture
0
Pewnie biedaki pójdą na zasłužoną emeryture
jest od kilku lat przepis ze policjanta można pozbawic emerytury za przestepstwa korupcyjne.
0
I kogo jakich prymitywów zatrudnia się w policji, dziwne że społeczeństwo im nie ufa!
0
ciekawe czy poczęstował kolegów budyniem czy sam zeżarł
0
Biorą wszystko,jak leci !!!  Niestety,takie mamy czasy !!! Jak żyć w tym Dzikim Kraju ???
0
To jest jakaś masakra co się dzieje w granicach państwa i prawa. System nie działa, ludzie - otwórzcie oczy!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: