Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant z Lublina oskarżony o znęcanie nad żoną

Utworzony przez Anna, 20 marca 2012 r. o 12:49 Powrót do artykułu
Jeżeli mają dzieci, to natychmiast powinno się odebrać OBOJGU prawa rodzicielskie. Dzieci nie powinny patrzeć na przemoc w domu. Pisze to jako dziecko właśnie z takiej rodziny. Skoro kobieta chce, żeby dalej to trwało, to jej sprawa, jest dorosła, ale dzieci powinny byc chronione nawet przed widokiem przemocy w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damski bokser to ciota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ją koleś kupił w zamian za milczenie. To się zemści na niej, a przyszłość z nim będzie pasmem tortur, więc nie ma co jej żałować niech ją napier***a -jak w bęben.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE JEST ZADEN POLICJANT ANI STROZ PRAWA LECZ JEST BANDZIOREM I TAKIE LUDZIE NIE POWINNI PRACOWAC W POLICJI ! WSTYD HANBA I SKANDAL DLA POLICJI TAKI BANDZIOR PSUJE WIZERUNEK INNYCH. ZWOLNIC DYSCYPLINARNIE POTWORA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant powinien zostać uniewinniony i przeniesiony do Warszawy. Przyda się taki wybitny fachowiec na 11 listopada, gdy znowu mohery przyjadą manifestować. jego przełożeni powinni mu dać szansę się WYBIĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Jeżeli mają dzieci, to natychmiast powinno się odebrać OBOJGU prawa rodzicielskie. Dzieci nie powinny patrzeć na przemoc w domu. Pisze to jako dziecko właśnie z takiej rodziny. Skoro kobieta chce, żeby dalej to trwało, to jej sprawa, jest dorosła, ale dzieci powinny byc chronione nawet przed widokiem przemocy w domu.
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłość ci wszystko wybaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzon20 napisał:
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
Miałam 12 lat gdy poszłam na komendę i powiedziałam, żeby mnie zabrali z domu, bo inaczej sobie coś zrobię i wcale nie żartowałam więc nie mów co jest kara dla dziecka, bo nie masz o tym pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzon20 napisał:
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
Współczuję Ci, że nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jakie karanie? Raczej szansa na normalne życie, bo dorastanie w patologicznej rodzinie to dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Tomasza S. i niejednokrotnie słyszałem z relacji osób mających z nim do czynienia, że jest to człowiek niepoczytalny i nieprzewidywalny. Przykłady? - łamanie przepisów drogowych to w jego wydaniu reguła - niejednokrotnie widziałem jak z naddźwiękową prędkością jeździ w terenie zabudowanym, mijając o włos przechodniów (w tym dzieci) i nie zważając lub odnosząc się wulgarnie do osób zwracających mu uwagę; - podczas posiadówki przy alkoholu w jednym z wiejskich sklepów (tak, policjant pił alkohol w miejscu publicznym) groził bronią jednemu z mieszkańców (konkretnie, groził, że go zabije), ale został powstrzymany przez osoby będące w miejscu; - niejednokrotnie dawał upust swoim paranoicznym skłonnościom i nadużywał władzy w relacjach do osób, które powinien jako stróż prawa chronić Jego żona wycofała akt oskarżenia ponieważ panicznie boi się o życie swoje i dzieci. Jeśli kolesie z pracy nie potrafią tego zrozumieć, to przyczynią się do wielkiej tragedii (bo Tomaszowi S. oprócz odsiadki i pozbawienia przywilejów nic nie pomoże), którą najdotkliwiej odczują dzieci. Ten typ to idealny materiał na ZOMOwca, a nie policjanta, który powinien być wizytówką prawa i porządku publicznego w nowoczesnej Europie. Wstyd Panie Komendancie, że takie archaizm czasów PRL wykorzystuje tak perfidnie prawo, biorąc pensję fundowaną z pieniędzy podatników. Policjantem powinna być osoba o nieposzlakowanej opinii (nie wspominając już o zarzutach prokuratorskich), a nie człowiek pozbawiony zasad, które sam powinien reprezentować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...