Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyrazy szacunku dla Policjantki i niedoszłego topielca. Odważny chłopak, chciał ratować koleżankę, choć sam nie umie pływać. Podziwiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak to jest, jak się pływa przed św. Janem.
0
Jakim prawem policjantka miała przy sobie prywatny telefon komórkowy?
0
srakim prawem jesli pracujesz to powiedz czy nie nosisz ze soba do pracy tel? wiesz ze dyzurni dzwonia tez na prywatne komorki bo czasami nie maja innej mozliwosci? a wiesz ze policjanci korzystaja tez ze swoich prywatnych kom w sprawach sluzbowych? wiec nie mundrkuj bo jestes zbyt malo inteligentny ps nie jestem policjantem nie lubie policjantek ale dziewczynie gratuluje postawy i zachowania w stresowej sytuacji i zycze zeby oddali jej z twoich podatkow na 5 takich tel jak miala hahahhaha oczywiscie oprocz nagrody
0
Kilka lat temu wyciągnołem mężczyznę pod którym załamał się lód na stawie w Zwieżyńcu. Szczęśliwie byłem w pobliżu i miałem w samochodzie długą linkę używaną do holowania. Normalna sprawa i po co robić z siebie bohatera.
0
Wielki szacunek dla pani policjantki! Tylko dlatego że jest posterunek nad Zalewem można tam spokojnie pójść z dzieckiem na spacer czy przejechać się rowerem.
0
max napisał:
Kilka lat temu wyciągnołem mężczyznę pod którym załamał się lód na stawie w Zwieżyńcu. Szczęśliwie byłem w pobliżu i miałem w samochodzie długą linkę używaną do holowania. Normalna sprawa i po co robić z siebie bohatera.
i pewnie jak się obudziłeś, to całe łóżko było mokre a w pokoju waliło knurem
0
noname napisał:
Jakim prawem policjantka miała przy sobie prywatny telefon komórkowy ?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - STANISŁAW LEM (1921 - 2006)
0
noname napisał:
Jakim prawem policjantka miała przy sobie prywatny telefon komórkowy?
Pogratulować.. żeby wszyscy Policjanci tacy byli i nie tylko ludzie też.
0
Sorry bez cytatu miało być, ale że chciałem odpowiadać na ten durny post to kliknąłem w cytuj, a potem się rozmyśliłem i już zostało.
0
fajna jest !
0
A przecież to jej służba, ona nie zrobiła tego będąc nad Zalewem prywatnie. Fajne jest, że nie zabrakło jej odwagi i uratowała tego chłopaka. Gorzej jakby nie zareagowała.Nie rozumiem za co te nagrody. Ona była na służbie. Jest ratownikiem wodnym. z czego robić taki szum......
0
XYZ napisał:
A przecież to jej służba, ona nie zrobiła tego będąc nad Zalewem prywatnie. Fajne jest, że nie zabrakło jej odwagi i uratowała tego chłopaka. Gorzej jakby nie zareagowała.Nie rozumiem za co te nagrody. Ona była na służbie. Jest ratownikiem wodnym. z czego robić taki szum......
Nie rozumiesz bo jesteś cieciem z Ciecierzyna........
0
tak to w tym kraju jest, za wykonywanie obowiazkow dostaja nagrody hehe, pensjaim juz nie wystarcza hahaha. tak nagradzajcie sie na wzajem- a najlepiej polozcie sie wszyscy hahaha, zal zal zal
0
ładna dziewczyna - progratulować
0
W obecnych czasach tel. komórkowy każdy ma przy sobie czy jest w pacy czy też nie. Widać, że wielu z was myśli, że funkcjonariusze to zarabia miliony ( a żal to masz chyba na drugie ) Ciekawy jestem co byście pisali jakby tam była i nie wskoczyła za tym chłopakiem? Znając wielu matołów którzy się tu dowartościowują wyglądałoby to tak nie wskoczyła bo: "pewnie by sobie włosy rozczochrała" "tipsy miała za drogie" itp.. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. Gratulacje Majka
0
hehe napisał:
tak to w tym kraju jest, za wykonywanie obowiazkow dostaja nagrody hehe, pensjaim juz nie wystarcza hahaha. tak nagradzajcie sie na wzajem- a najlepiej polozcie sie wszyscy hahaha, zal zal zal
Trzeba bylo zostac policjantem a nie teraz zazdroscic i takie pier***y wypisywac,moze tez bylbys nagradzany.Zal zal zal mi Ciebie!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: