Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjantka uratowała tonącego w Zalewie Zemborzyckim

Utworzony przez smok, 3 czerwca 2011 r. o 10:30 Powrót do artykułu
Wyrazy szacunku dla Policjantki i niedoszłego topielca. Odważny chłopak, chciał ratować koleżankę, choć sam nie umie pływać. Podziwiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest, jak się pływa przed św. Janem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem policjantka miała przy sobie prywatny telefon komórkowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srakim prawem jesli pracujesz to powiedz czy nie nosisz ze soba do pracy tel? wiesz ze dyzurni dzwonia tez na prywatne komorki bo czasami nie maja innej mozliwosci? a wiesz ze policjanci korzystaja tez ze swoich prywatnych kom w sprawach sluzbowych? wiec nie mundrkuj bo jestes zbyt malo inteligentny ps nie jestem policjantem nie lubie policjantek ale dziewczynie gratuluje postawy i zachowania w stresowej sytuacji i zycze zeby oddali jej z twoich podatkow na 5 takich tel jak miala hahahhaha oczywiscie oprocz nagrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu wyciągnołem mężczyznę pod którym załamał się lód na stawie w Zwieżyńcu. Szczęśliwie byłem w pobliżu i miałem w samochodzie długą linkę używaną do holowania. Normalna sprawa i po co robić z siebie bohatera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek dla pani policjantki! Tylko dlatego że jest posterunek nad Zalewem można tam spokojnie pójść z dzieckiem na spacer czy przejechać się rowerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Kilka lat temu wyciągnołem mężczyznę pod którym załamał się lód na stawie w Zwieżyńcu. Szczęśliwie byłem w pobliżu i miałem w samochodzie długą linkę używaną do holowania. Normalna sprawa i po co robić z siebie bohatera.
i pewnie jak się obudziłeś, to całe łóżko było mokre a w pokoju waliło knurem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noname napisał:
Jakim prawem policjantka miała przy sobie prywatny telefon komórkowy ?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - STANISŁAW LEM (1921 - 2006)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noname napisał:
Jakim prawem policjantka miała przy sobie prywatny telefon komórkowy?
Pogratulować.. żeby wszyscy Policjanci tacy byli i nie tylko ludzie też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry bez cytatu miało być, ale że chciałem odpowiadać na ten durny post to kliknąłem w cytuj, a potem się rozmyśliłem i już zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna jest !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież to jej służba, ona nie zrobiła tego będąc nad Zalewem prywatnie. Fajne jest, że nie zabrakło jej odwagi i uratowała tego chłopaka. Gorzej jakby nie zareagowała.Nie rozumiem za co te nagrody. Ona była na służbie. Jest ratownikiem wodnym. z czego robić taki szum......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XYZ napisał:
A przecież to jej służba, ona nie zrobiła tego będąc nad Zalewem prywatnie. Fajne jest, że nie zabrakło jej odwagi i uratowała tego chłopaka. Gorzej jakby nie zareagowała.Nie rozumiem za co te nagrody. Ona była na służbie. Jest ratownikiem wodnym. z czego robić taki szum......
Nie rozumiesz bo jesteś cieciem z Ciecierzyna........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to w tym kraju jest, za wykonywanie obowiazkow dostaja nagrody hehe, pensjaim juz nie wystarcza hahaha. tak nagradzajcie sie na wzajem- a najlepiej polozcie sie wszyscy hahaha, zal zal zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna dziewczyna - progratulować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obecnych czasach tel. komórkowy każdy ma przy sobie czy jest w pacy czy też nie. Widać, że wielu z was myśli, że funkcjonariusze to zarabia miliony ( a żal to masz chyba na drugie ) Ciekawy jestem co byście pisali jakby tam była i nie wskoczyła za tym chłopakiem? Znając wielu matołów którzy się tu dowartościowują wyglądałoby to tak nie wskoczyła bo: "pewnie by sobie włosy rozczochrała" "tipsy miała za drogie" itp.. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. Gratulacje Majka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe napisał:
tak to w tym kraju jest, za wykonywanie obowiazkow dostaja nagrody hehe, pensjaim juz nie wystarcza hahaha. tak nagradzajcie sie na wzajem- a najlepiej polozcie sie wszyscy hahaha, zal zal zal
Trzeba bylo zostac policjantem a nie teraz zazdroscic i takie pier***y wypisywac,moze tez bylbys nagradzany.Zal zal zal mi Ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...