Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kierownik normalny napisał:
niuniu idz przyklej sobie folie na szyby w swoim golfie albo dresik uprasuj!! i jeszcze przyklej sobie JP na swoim szpachelvagenie! po drugie kierowcy!! a co uczyliscie sie na testach? ze przy zmianie pasa ruchu trzeba zachowac szczegolną ostroznosc myslicie ze kazdy zadrze glowe do gory i bedzi ejechal i maja mu zjezdzac?? kierowca powinien miec oczy dookola przewaznie w tym lublinie i myslec tez za innych uzytkownikow bo pajace jezdza jak chca... vectra stala na bombach wiec byla pojazdem uprzywilejowanym! rozumiem kazdy popelnia bledy ja tez i tez czasami sie zagapie na cos! ale zalosne sa wasze komentarze jak najezdzacie na tą policje! najmądrzejsi sie znalezli! i nie rizumiem jak mozna dac sie podpuscic?? widac tacy z was kierowcy! skoro siedzi na du*** to jak przychamujesz to bedzie jego wina bo nie zachowal odleglosci! a wszystkim najezdzającym na policje zycze wiecej kontroli pozdrawiam NIE POLICJANT ALE SZANUJĄCY POLICJE
I bardzo dobrze, pisać gnojom mandaty ile wlezie, moze się czegoś w końcu nauczą. Na chamstwo bat musi byc skuteczny i dotkliwy. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Pan kierowca z forda na pewno nie ucierpiał ekonomicznie... oj na pewno... już chłopaki z drogówki zadbali by zaimponować kolegom... mandat 2000 zł i 1000 pkt-ów he....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
I z czego się cieszycie mordy parszywe - zasrane polaczki
A ty niby kim jesteś trolu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając wypociny niektórych nastolatków stwierdzam, że to idioci, potencjalni zabójcy moich - naszych dzieci, dziadków, pieszych. mam nadzieję, wręcz żądam aby kary za 130 km/h na 50-tce były 5 razy większe łącznie z paką na 1 miesiąc i odebraniem prawa jazdy na rok. to potencjalni MORDERCY i nazywajmy rzeczy po imieniu. I synkowie prosze nie pisac , że jestem dziadkiem i nie wiem co mówie, robię rocznie 60 tys km autem 170 KM ale nigdy nie mógłbym powiedzieć, że sreberko mnie " podpuściło", że "musiałem" przyspieszyć, że musiałem jechać 100 km na 70 bo oni jechali za mną. NIE MA takich sytuacji, NIE MA. Policjanci to nie są idioci (tak jak niektórzy komentujący). i jeszcze jedno, nie bedę czytać waszych chamskich komentarzy na mój temat. idę spać dzieci, i wam życzę trzeźwego spojrzenia na drogę i trochę wyobraźni, mniej kozaczenia. więcej was dożyje 30-tki. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot napisał:
Ale ten policjant to szczypior dostałby pstryczka w nos i cały się połamał hehe
Bujaj sie gosciu, polisman spoko - Wermut it"s good glina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie opamiętajcie się, nie róbcie tu jakiegoś wrzut-boxa bo to nie temu służy, co do artykułu to cóż zwykła stłuczka, a że na sreberko padło to wielu się ucieszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wystarczyło spisać oświadczenia potrzebny był jeszcze drugi radiowóz ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy ktorzy pisza ze trzeba miec oczy dookola glowy itp ze nie zachowal ostroznosci... Rozumiem ze wasze poglady sa podobne w temacie gdy ktos na was wymusi pierszenstwo i uderzycie, to rozumiem ze tez wasza wina bo przeciez nie zachowales ostroznosci, nie miales oczu dookola!! Zrozumcie imbecyle ze tamto miejsce jest jednym z najgorszych na postój, nie dosc ze jedzie sie po luku to w momencie wlaczania sie do ruchu jest sie zaslonionym, a tam nie ma znaku stop czy nawet ustap, PO PROSTU ZMIENIASZ PAS na trasie o bardzo duzym natezeniu!! takie rzeczy tylko w lubelskim!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja w Polsce zawsze ma rację. Policjant zawsze potwierdzi słowa innego policjanta, niezależnie od tego, jak daleko mija się z prawdą. Policja stwarza zagrożenie w ruchu drogowym polując na kierowców, zastawiając na nich pułapki. Wrogiem dla policjantów są obywatele, którzy płacą podatki i mandaty. Prawdziwi przestępcy są w Polsce chronieni przez prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy padło pytanie: dzwonimy po policje czy piszemy oświadczenie? i git tydzień bez sreberka to dopiero będą szaleć chłopaki na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina jest Policjantow z Vectry. Dlatego ze: 1. Nie powinni urzadzac postoju w celu kontroli w miejscu ktorym dopuszczają się tamowania ruchu (jest to wykroczenie z Kodeksu Wykroczen). 2. Jako myślący Funkcjonarusze powinni w czasie KONTROLI zadbac o swoje i innych BEZPIECZENSTWO wybierajac odpowiednie do tego celu miejsce, np. pobocze, powierzchnie wyłączenia z ruchu (jesli jest) lub parking/zatoczkę. W tym konkretnym miejscu mogli pojechac dalej kawalek, pod ten targ i bezpiecznie sie zatrzymac. Zgubila ich chec karania, rutyna, aby zatrzymac wypisac mandat i nastepny, nastepny... 3. Radiowoz Policji ktory niestosuje sie do przepisow ruchu drogowego (np. urządza postój w miejscu do tego nieprzeznaczonym) jest obowiązany wysyłać niebieskie świetlne sygnały błyskowe - stanowi o tym Rozporządzenie Ministrwa SWiA o Kontroli Drogowej. 4. Jeśli mamy do czynienia z kolizją drogową pojazdy powinny być niezłocznie usunięte z jezdni w celu nie tamowania ruchu i poza jezdnią dopełnienia formalności dotyczących dokumentacji lub dalszych rozmów. (dlaczego nie zostały?) *Wniosek: gdyby Policjanci zatrzymali się w innym miejscu, wykazali trochę przestrogi, myślenia i doświadczenia w swojej pracy (gdyby go mieli jednak...) do tego zdarzenia drogowego by nie doszło. Zgubiła ich RUTYNA! Do Naczelnika Sekcji Ruchu Drogowego KMP Lublin: Szanowny Panie, glęboko Pana proszę aby Pan przemyślał obecne zajście i zdarzenie drogowe oraz wyciągnął pod kątem Policjantów znajdujących się w tymże Oplu Vectra konsekwencjie służbowe. Pozdrawiam Pana. Pozdrawiam Inż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze ciesze sie okropnie bic ich ile sie da 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ostatni vectra i norisy szaleli kolo galeri ze moje dziecko sie wystraszylo jak super hero jechali do akcji zeby strasznemu przestepcy wlepic mandat drogowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo SUPERSON 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ściana wschodnia mówi ,,sreberko" :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...