Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjny nalot na sklepy komputerowe w Lublinie

Utworzony przez swójnick, 28 września 2009 r. o 15:18 Powrót do artykułu
najdotkliwszą karą są pozwy od tych piranii z kancelarii prawnych reprezentujących poszkodowanych producentów oprogramowania. Pewnie zarabiają na takich wygranych sprawach ze 40%. Inaczej nie żądaliby potrójnej kwoty wartości "kradzionych" programów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata dany nie jest karą bo policja ma obowiązek udostępnić kopie zapasowe dysków na żądanie ich właściciela. Przeważnie właściciel o tym nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli interesują Was kary, które można dostać za posiadanie pirackich plików w komputerze, to polecam tę stronę - http://kalkulatorkar.pl/ Na przykład za spiraconego Offica - 4056 zł kary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja od jakiegoś czasu staram sie byc legalny, winde i office kupilem za jakes 500 pln. za taka kase nie mam zamiaru chodzic po sadach. ktos kto dzis ma pirata jest deb***em, tym bardziej ze policja coraz czesciej lazi po firmach i po domach. Mam znajomego ktory przyoszczedzil te 500 pln i teraz cholernie zaluje ma takie gowno ze szok. razem z zona planowali adopcje dziecka (potrzebna jest dokumentacja o niekaralnosci a tymczasem on tlumaczy sie przed sadem). Soft to tez produkt, muzyka tak samo, nie trzeba miec wszystkiego. Da sie na to zarobic. Polecam wszystkim legala, u mnie skonczyly sie klopoty z winda po zakupie legala a i spokojniej wracam do domu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...