Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szczególnie czuję przyjazność miasta stojąc codziennie w korku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie negatywne komentarze pisane są przez stare ,,pis''owskie berety którzy chcieli zrobić z miasta skansen tak jak dawny ,,prezydent'' puszkowki. BRAWO dla ŻUKA oby tak dalej!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udało się zrobić wiele. Oby tak dalej! Trzymam kciuki za naszego Prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szczególnie czuję przyjazność miasta stojąc codziennie w korku.
Ja biedny myślałem, że to mieszkańcy tworzą korki bo jest coraz więcej samochodów na ulicach a to się okazuje, że to standardowo ........ wina Żuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie Żuk i ten ogrom inwestycji infrastrukturalnych to nawet nie chcę wiedzieć jakie byśmy mieli korki w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie da się nie odczuć że coś się zmienia skoro do niedawna nie było żadnych remontów, obiekty sportowe to były ruiny, po ulicach jeździły zdezelowane autobusy a w strefie ekonomicznej na Felinie hulał jedynie wiatr, nikt nie budował w mieście mieszkań ani biurowców, nie było roweru miejskiego, nie powstawały nowe szkoły i żłobki GENERALNIE ŻUK NA BARDZO DUŻY PLUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy za te 6 lat i prosimy o więcej. Zdecydowana większość jest zachwycona tym co się od kilku lat dzieje w mieście, co najlepiej pokazuje ostatnia manifestacja poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz Edward Gierek za pożyczane pieniądze zbudował "drugą Polskę" - Port Północny, Hutę "Katowice", magistralę kolejową z Hrubieszowa do Dąbrowy Górniczej, drogę szybkiego ruchu z Warszawy do granicy z Czechami - i zostawił mniej długów w przeliczeniu na 1 mieszkańca... Panu Żukowi już dziękujemy za trwonienie publicznych pieniędzy na bzdury, jak na wyjazd do Izraela za półtora mln złotych! Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny prezydent. piS aż skręca w środku bo nigdy nie będą mieli kogoś na tym poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Świetny prezydent. piS aż skręca w środku bo nigdy nie będą mieli kogoś na tym poziomie
Poziom mułu, dziekuje za takiego prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ludziom PO coś może się udać lub nie i to jest ok. A w przypadku ludzi PiS od razu wrzask i skowyt, że przecież obiecali? Podwójna moralność homo sovieticus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapukają, jak PiS dalej będzie tak rozdawał kasę z naszych podatków.'!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełni złości i zawiści piszą głupstwa pislamiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leninowi nie chodziło o to, zeby w Rosji było dobrze, ale o to, żeby wdrożyć ideały marksistowskie. W Lublinie nie ma być dobrze, w Lublinie ma rządzić pislam. To jest cel. A dla nich miezkańcy to... bojówki. Złoty cielec wskazał, jak załatwiać ludzi przed wyborami samorządowymi i to będą robili. Bez wzgledu na dobro miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#deweloperzyMuremZaŻukiem #BudimexMuremZaŻukiem #rodzinyPracownikówUMMuremZaŻukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zadłużenie ,nie gospodarność miasto straciło nie powtarzalną szansę na rozwój . Miasto miało szansę kupić od Echo investment  górki czechowskie za niską cenę 110 hektarów ziemi w centrum .Zamiast tego TBV i były radny PO kupili za grosze teraz miasto jeszcze będzie brać od nich mieszkania wał na 1 mld mało to ja nie wiem co więcej . Drogi te poza miastam należą do kompetencji Wojewody .W mieśćie  ok Solidarności stary beton źle urządzony przetarg bez dodatkowych kryteriów .Mógłbym tak pisać w nieskończoność ale Ośmiornica ma w kieszeni i gazety więc złe komentarze pod wychwalającymi artykułami .Zaraz powie ktoś PISIOR ja mam w d... i PIS i PO .Tylko złodziejstwa nie zdzierżę .
Wynik przetargu na stadion lekkoatletyczny - prawie 100% kosztorysu inwestorskiego. Byłyby tańsze oferty gdyby nie było fikcyjnych zaporowych kryteriów. Plac Litewski - fontanna za 20 milionów? Jej utrzymianie będzie kosztować 700 tys. zgodnie z budżetem miasta na następny rok. Trwonić kasę to potrafi. Jedyną firmą która jest dopuszczona w oświetleniu drogowym w praktyce jest Philips. O deweloperach jest dużo wątków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szczególnie czuję przyjazność miasta stojąc codziennie w korku.
Ja biedny myślałem, że to mieszkańcy tworzą korki bo jest coraz więcej samochodów na ulicach a to się okazuje, że to standardowo ........ wina Żuka!
Wiesz, że miasto "wyrzuciło w błoto" kilkanaście milionów na system zarządania ruchem? Roboty odebrano Qumakowi, pózniej okazało się że brak pewnwj funkcjonalnośći i sprawa w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być je-ło-pem żeby obrzydzać ludziom partię, która przywraca godność człowiekowi i rodzinie. Czy lepiej było gdy okradano nas z emerytalnych składek? Gdy kazano nam pracować do śmierci? Homo sovieticus znajduje frajdę w gnębieniu biednych, chorych i nieszczęśliwych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego ludziom PO coś może się udać lub nie i to jest ok. A w przypadku ludzi PiS od razu wrzask i skowyt, że przecież obiecali? Podwójna moralność homo sovieticus!
Udało się?! To sam w to nie wierzył? A to siupryza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki nie będzie w Lublinie programu MIESZKANIE PLUS będę stawiał gruby minus Zukowi. Temu panu już dziekuję za sprzyjanie deweloperom przeciwnym programowi Mieszkanie Plus i za olewanie ludzi bez mieszkan.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...