Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dupsko rozrosłe, ona myśli że to ładny widok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy znajdzie prace w termach u ojca Tadeusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim celu promujecie to dno moralne i estetyczne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ku...a jest? To jakiś żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ***ę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac ze musiala wypasc przynajmniej z 3 poetra i to prosto na glowe...to jakis beton bez mozgu nie wspominajac o wygladzie tego maszkarona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe... spaniała historia... daaaawnoooo sie tak nie uśmialem... chwilkę się zawahałem... ale jak tylko włączyłem filmik, uśmiałem się... wspaniała sprawa na poprawę humoru po ciężkim dniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy Dziennik sięgnął już dna??? co to ma być???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałam od osób z jej otoczenia że lubi kokę i do tego zneca się nad swoimi zwierzetami np gdzie jest małpka z ktora wystepowala w pytaniu na sniadanie? nie zyje.. byly tez koty i inne zwierzeta wszystkie odebrane. W życiu nie zagłosuję na partię która wybiera sobie takie "twarze"! Rozgłos to nie wszystko, żenada i brak kręgosłupa moralnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łyknęła czerwonego balona ! Kolor został na ustach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe polaczkowo, polusy. Jak ktoś robi coś dobrego dla innych to odrazu hejt, weźcie się lepiej za robotę polusy i nie przeszkadzajcie innym, 500 zł wam starczy, idźcie na wódke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co "to"jest? Lista osiągnięć pewnie długa..seks oralny z Majdanem, z gołą dupą w trumnach i wiele innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN PRZEPRASZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak: WTF???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super że są jeszcze ludzie którzy chcą robić coś bezinteresownie... Wstydzcie się zboczency takich komentarzy. Sami idzcie na loda do agencji jak jesteście tacy wyposzczeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja P......e!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER! W końcu ktoś zrobił coś z jajami w tym pipidowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystraszyłem się zdjęć, nie przeczytałem artykułu. Przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paskudna sztuczna taka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolicie PIS i księży gwałcących dzieci? Ja wybieram .N, nie liczy się forma tylko treść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...