Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Contbusy, Niezgody i inne Irbisy: wasz kres jest bliski. Mam nadzieję, że PolskiBus pozamiata te wasze pseudobiznesy tak szybko, jak SKO wydało tą chorą decyzję. Wasze 15-letnie busy to się nadają do wożenia wyngla na rynek w Pcimiu, a nie ludzi. Rzucajta się dalej jak pchły na psach, a ludzie i tak wiedzą, co dla nich lepsze. A kierowców to nawet z Kołobrzega zatrudniać możecie, gunwo mnie to obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Polski Bus przewiozl 100 000 pasażerów na tej trasie to stracili na tym tylko busiarze, nie klienci. W takim razie niech producenci liczydel zloza skarge na producentow komputerow, ze wyparli ich z rynku. Co za bezsens. Jak chcecie konkurowac uczciwie to zainwestujcie w tabor, marketing i IT. Ja na miejscu pasazerow w ramach prostestu nie wsiadlbym juz do kontbusow. PS. Jak Stanisław Olszak chce przewozic niepelnosprawnych w swoich busach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wiadomo i Lublin i Warszawa to miasta gdzie mentalność była kształtowana przez ruski zabór i komunę. Stąd myślenie że mozna prywatnemu przewoźnikowi coś nakazać albo zakazać. Ja woże pasażerów blablacar.pl na trasie Warszawa-Lublin za 15pln i podobnie Lublin-Rzeszów za 15pln. A busiarze? Dla mnie mogą zdechnąć z głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie będzie można jeździć polskim busem pozostaje jazda własny samochodem. Swoja drogą to ciekawe dlaczego tyle osób wybierało PB? Jeździłem kilka razy do RZeszowa z małymi dziećmi i nie wyobrażam sobie jak taki wyjazd wygląda w zwykłym busie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatele, porzućmy busy na rzecz PKSu czy PKP. Tak na pół roku. Wtedy orszak zaskarży PKP że odebrało mu klientów i kolejni koledzy po fachu splajtują.
Dokładnie tak ! Niech busiarze zaskarżą PKP i PKS, że im odbierają klientów.  Niech busiarze postawią przed Trybunał Stanu wszystkich ... za to, że w Polsce od roku 1989 (od 26 lat) obowiązuje wolny rynek. I każdy może oferować swe usługi konsumentom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Contbusy, Niezgody i inne Irbisy: wasz kres jest bliski. Mam nadzieję, że PolskiBus pozamiata te wasze pseudobiznesy tak szybko, jak SKO wydało tą chorą decyzję. Wasze 15-letnie busy to się nadają do wożenia wyngla na rynek w Pcimiu, a nie ludzi. Rzucajta się dalej jak pchły na psach, a ludzie i tak wiedzą, co dla nich lepsze. A kierowców to nawet z Kołobrzega zatrudniać możecie, gunwo mnie to obchodzi.
Chyba Kołobrzegu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busy do Rosji. Takim sprzętem to na maliny można pracowników dowozić. Ciasnota, jazda na granicy bezpieczeństwa, obskurni kierowcy. Wystarczy już tych busów, cywilizacjo wróć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wolny rynek, to wolny rynek, jak wygram kumulację w Lotto zakładam w Szkocji - SzkockiBus. Tylko mogą mnie nie kochać, bo to szkocka ziemia a Polska podobno ziemia niczyja ... Pozdrowienia, dla busiarzy. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorządowe Kolegium Odwoławcze - kogo reprezentuje? lokalną mafię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem Contbus wymienil praktycznie cala flote busow praktycznie wszystkie sa z 2014/2015 roku wiec co niektorzy nie gadaja o 15 letnich busach skoro sa nie doinformowani a PolskiBus juz dawno poeinien opuscic Polske
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem decydujecie za mnie czym będe jeździć?! Won z Contbusem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. Panstwo polskie ciągle dąży do spełnienia standardów europejskich :) Niedługo wrócimy do dyliżansów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego im zamknięto linię? Bezpieczeństwo pasażerów? czy interes społeczny? Bo co? Za tanio wożą? Haraczy nie płacą? To już nie wystarczy płacić podatków, trzeba jeszcze się "opłacać od zmiany zdania urzędnika". Artykuł jest mało przejrzysty. Albo dziennikarz się boi prawdy, albo jest ona nieciekawa. To czy kogoś decyzja urzędnika uszczęśliwia czy nie to jego prywatna sprawa. Ale przyczyna podjęcia decyzji to jest interesujące. Zabronić komuś wykonywania własnego biznesu - W Głowie Się Nie Mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem Contbus wymienil praktycznie cala flote busow praktycznie wszystkie sa z 2014/2015 roku wiec co niektorzy nie gadaja o 15 letnich busach skoro sa nie doinformowani a PolskiBus juz dawno poeinien opuscic Polske
  ta chyba te maszrutki, co na ukrainie jeżdżą... Niestety Polski bus w odróznieniu od tych garażowców typu cantbuc, pbtur i bigbuców daje komfort i niższą cenę. I tu jest problem że te byznesmeny nei dają rady do walaczą na wszelakie mozliwe sosoby aby utrzymac się przy korycie a ludzi wozić jak bydło z głową w kolanach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polski bus wykonczy konkurencje ceny beda wyzsze tak robili w innych krajach tak zrobia w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak podwyższą cenę to powrócą busiarze i znów będzie konkurencja. Co mnie to obchodzi? Jak na razie to ja pier***ę busy i z dwojga złego wolę PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i my zróbmy strajk =) przesiądźmy się na pewien czas na PKP i i tak busiarze zbankrutują, pojmą że nie dorównują zadnej konkurencji a na pewno nie tak wygodnemu, tamiemu i niezawodnemu przewoźnikowi =)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i my zróbmy strajk =) przesiądźmy się na pewien czas na PKP i i tak busiarze zbankrutują, pojmą że nie dorównują zadnej konkurencji a na pewno nie tak wygodnemu, tamiemu i niezawodnemu przewoźnikowi =)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polski bus wykonczy konkurencje ceny beda wyzsze tak robili w innych krajach tak zrobia w Polsce
To jaki problem ? Busy będą wtedy tańsze i wygrają.  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wrzesniu wybieralem sie do Wa-wy, coz zostalo mi PKP, nie dam zarobic zadnemu busiarzowi! Czesto jezdzilem z PolskimBusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...