Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polskie produkty

Utworzony przez Martyna, 9 maja 2013 r. o 09:20
Wydaje mi się, że Polacy nie chcą wspierać swego kraju. Wiadomo, że nabywamy towatry które mniej kosztują, ale może powinniśmy więcej uwagi zwracać na rzeczy polskie? Jest taka mądra akcja Patriotyzm Zakupowy. Zdrówka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriotyzm zakupowy? Ja patrzę ile mi w portfelu zostanie po zakupach i oby mi mojej renty starczyło do następnej! -a Ty mówisz o patriotyźmie?! Dlatego kupuję w hipermarketach i promocjach. Samo słowo "patriotyzm" mi jeść nie da i nie pozwoli przeżyć do następnej wypłaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martyna napisał:
Wydaje mi się, że Polacy nie chcą wspierać swego kraju. Wiadomo, że nabywamy towatry które mniej kosztują, ale może powinniśmy więcej uwagi zwracać na rzeczy polskie? Jest taka mądra akcja Patriotyzm Zakupowy. Zdrówka!
tzw. patriotyzm ekonomiczny jest bardzo popularny we Francji. Ale polski biedak ma sie niejak do biedaka francuskiego i na tym zależałoby zakończyć temat. Abstrahując od pieniędzy, tamtejsi konsumenci są również bardzo świadomi tego co kupują, znają firmy, producentów począwszy od produktów spożywczych, skończywszy na kosmetykach i ubraniach. Wydaje mi się, ze polski konsument nie jest konsumentem świadomym- większość polaków miałaby problem z określeniem co w ogóle jest polskie( a zapewniam cię za coraz mniej produktów tak naprawdę jest polskich. Są dziedziny gospodarki w których polska właście nie istnieje. Kolejnym problemem jest bieda i zubożenie . Ludzie patrzą ile grosza zostało w portfelu: a tak na marginesie.... Martyno napisz proszę: jakim szamponem myjesz włosy? jaką pastę do zębów uzywasz? w jakim sklepie robisz codzienne zakupy?odwiedzasz markety,? odzwiedzasz dyskonty? jakiego kremu do twarzy uzywasz?jaką masz w domu pralkę? jakie nosisz buty? w jakiej sieci masz telefon komórkowy? w jakim banku masz konto? Pochwal się ( w nawiasach napisz kraj producenta czy tez usługi z której korzystasz:) Zdrówka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...