Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż rodzinie na Ukrainie. Wyślij im paczkę

Utworzony przez Gość, 22 marca 2014 r. o 18:16 Powrót do artykułu
nowa odzież, no nie, sama kupuję odzież w lumpeksie bo na nową mnie i mojej rodziny nie stać pomimo, że pracuję no ale nasze szanowne państwo płaci mi jałmużnę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banderowcom? Mam pomagać? Dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. Nowa odzież? Mnie nie stać na kupno odzieży poza ciuchlandami( dobrze że istnieją) a nowa mam podarować Ukraińcom? Najlepiej aby była markowa? Adidas, Nike no w ostateczności Umbro. Ci którzy prponnują taka akcje niech sięgną do swoich portfeli albo swoich mocodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy osadników z Ukrainy na wschodzie kraju, jeśli już muszą być to odpowiednie byłoby trójmiasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, to już w Polsce brakuje potrzebujących? Banderowcy chcą polubic polskie rzeczy? Oj żeby się nie przyzwyczaili !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z chęcią przyjmę nową odzież nie musicie wysyłać aż za granicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagajcie, wysyłajcie. Ale pamiętajcie, że na Wołyniu bandy ukraińskie rozrywały dzieci, przeibjały brzuchy ciężarnym kobietom, mężczyzn rozrywali w kieratach na żywca. Teraz idźcie kupi nowy ciuszek dla Ukraińca, mając na uwadze, że Juszczenko Banderę ustanowił bohaterem narodowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam żadnej rodziny na Ukrainie! Za to wiem, ile Rodzin w Polsce potrzebuje pomocy. O wy, co Rzeczpospolitą władacie - opamiętajcie się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasada jest prosta: człowiek = człowiek  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...