Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Ostatecznie poseł nie zapłacił i powiadomił o sprawie policję. Szantażystów zatrzymano i postawiono przed sądem. Polityk nigdy nie przyznał się do seksu z prostytutką."   ... z tego wynika, że hotelowy monitoring nagrał posła gdy wchodził do pokoju porozmawiać ze swoim elektoratem w ramach swojego regularnego dyżuru poselskiego. Na wyjeździe.  :D   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a wiadomo co ze sprawą lekarza ze szpitala MSW i adwokata, któremu źle przeprowadzono zabieg? Bo coś wszystko ucichło ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szantaż to straszna rzecz. Sądy powinny surowo karać takich ludzi. Grają później niewiniątka. Kasy żądają i straszą ludzi. Ukaranie szantażystów powinno być surowe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nudy, nudy, nudy ... ileż można w kółko o tym samym. Zrobił co zrobił i tyle .... Tylko już wiadomo że "aniołkiem" to on nie jest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież widać skoro jeden się przyznał to ten adwokat co broni drugiego niech się nie ośmiesza. Dowalić im surowe wyroki. I opisując takie rzeczy potępiajcie przestępców a nie ofiary. Szantażysta to bezwzględny człowiek. Do więzienia z nimi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poseł, a więc osoba publiczna i na dodatek aktywny działacz katolicki powinien być oczyszczony ze wszelkich podejrzeń chociażby dlatego, iż reprezentantom narodu o tak wysokim stopniu zaufania społecznego należy się za darmo. Miał prawo odmówić uiszczenia opłaty za usługę z racji prospołecznej działalności, bo działał w interesie nas wszystkich, poznając techniki i sposoby oddziaływania kobiet rozpustnych na podstawową komórkę społeczną! Być może nie pochwalił się swojej małżonce, ale na usprawiedliwienie wystarczy tylko stwierdzić fakt działania w interesie elektoratu ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan poseł zapomniał , że co innego można posłowi, a co innego księżom. Trzeba było iść do seminarium , to uciech miałbyś wać pan bez liku. A przy odrobinie szczęścia to egzotycznego towaru używałbyś do woli !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czyli... Och, to nie odkrycie Ameryki... rozbieżnośc z tym, co się mówi - to wsród ludzi polityką się zajmujących - rzecz normalna. Sąd zajął się faktem szantażu i ten udowodniony został. Sąd nie zajmował się postępowaniem szantażowanego. Szantaż, oparty o faktyczne zdarzenia czy fałszywe - jest szantażem, czymś nagannym. Jest WYMUSZANIEM określonych zachowań na ososbie szantażowanej. wbrew jej woli. Natomiast czy ten konkretnie szantazowany korzystał z usługi, czy nie - to już jego prywatna sprawa. Czort z posłem, satysfakcję otrzymał - jest ważniejsza sprawa: Prostytutka NIE MOŻE wstąpic na drogę sądową za nie zapłaconą usługę... bo prostytucja, czyli czerpanie zysków za "osobiście wykonywane" usługi erotyczne jest karalne w Polsce? Tak mi sie wydaje. I dziwić się, że jest to najprostszą droga do tego, aby osoby zajmujace się prostytucją - najmowały niejako - ochronę... która, w razie czego - wyegzekwuje zapłatę... To jest dopiero hipokryzja! Normalna w kraju poddanym, mniej lub bardziej oficjalnie, kurateli prawa dyktowanego przez nawiedzonych "wierzących" różnego autramentu... Pomijam tu ocenę samej prostytucji - pomimo tego, co wielu twierdzi, nie zawsze z wolnej woli uprawianej, bo jakże często do niej zmusza - krańcowa NĘDZA czy przemoc... oczywiscie, różni świętoszkowaci się z tym nie zgodzą. Bo to oni są hipokrytami właśnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest cała Polska, gość jeździ na dziwki za publiczne pieniądze, nie płaci i jeszcze startuje  na prezydenta Biułgoraja, przegrywa w II turze, żona nie odchodzi.  To jest cała kara polskiego społeczeństwa za złe zachowanie:) 
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: