Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Tułajew dostał misję od Jarosława Kaczyńskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2017 r. o 21:32 Powrót do artykułu
nie tyle co nie uczciwie co ten pan wogóle nigdy nie był gdziekolwiek zatrudniony o umowię o pracę.Więc on chyba nigdy nie pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsza decyzja tego pana to będzie powołanie proboszczów lubelskich parafii na komisarzy wyborczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misja to jest kościelna , albo dyplomatyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek który całe życie życie wygląda jak ministrant będzie kolejnym popychadłem małego frustrata i jeszcze się z tego cieszy, dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zalkę z matematyki już masz?! wstyd mi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tulajew znow bedzie rozwieszal plakaty na terenie kosciola? Mam nadzieje ze lublinianie pogonia pisiorow. Warto dzis bylo zobaczyc wku..rw na twarzy kaczora☺ oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nigdy na pis !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mina prezesa po decyzji w Brukseli mówiła wszystko. Wsciekły będzie próbował teraz zawłaszczyć samorządy ale takiego asa to mógł sobie darować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis nie pozwoli na lubelskie ruchy separatystyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he, he. temu to wazeliny nawet nie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boze. Co za niespodzianka. To teraz jestem juz spokojny, ze kacza banda sromotnie wtopi te wybory. Ten drugi pajac juz sie nawet glupawo uśmiecha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan i władca, w pełni demokratyczny, wydaje ukazy. A jego żołnierze ... - jak Kowalski z Potopu - "rozkaz, to rozkaz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, brawo nieudaczniki !!! Wybory macie ze łba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...każda wioska ma swojego głupka, a Lublin nie będąc wsią także nie jest gorszy i może pochwalić się kilkoma wysłannikami żoliborskiego gamonia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa wytrzeszcze ! Kto na takich idiotów głosował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tulajew facet który potrafi tylko jeździć po kościołach.  Nigdy nie pracował a jego jedynym zajęciem jest bycie politykiem.  Do polityki powinni iść ludzie z dorobkiem a nie karierowicze bez wiedzy, studiów i nie skalanych pracą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobowiązanie bardzo proste. Wystarczy kłamać kłamać i zionąć nienawiścią do wszystkich poza pisuarami !!!!!!! To przecież chleb powszedni tej partii, a karierowicze to potrafią !!!!! Ludzie bez etyki i godności !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europa już pokazał gdzie ma rząd "Pośmiewiska i Schamienia". Teraz czas zeby Polacy pokazali gdzie mają towarzysza kaczyńskiego i jego sługusów (np. Tułajewa i Sobonia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@25lipiec1961... to chyba się panu pomyliło z nowoczesną.PO. PiS już wygrał te wybory, bo jako pierwsza partia realizuje obietnice wyborczą. Komu mielibyśmy zaufać Tuskowi, co sprowadził młodych Polaków do Polski? A sam Brukselki trzyma się jak może. Czy geniuszowi Petru? Tylko ego TW Bolka jest w stanie przyćmić jego arogancką postawę wobec wyborców PiS i normalności w kraju. A miłość to my widzimy na demonstracjach KODu i kobiet, ktore nie wiedzą, czy chcą mieć jaja, czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubeckie dzieci podniosły lament. Im bardziej skamlą i więcej toczą piany z pyska, tym lepiej się czuję. Wreszcie mamy wladze, ktora chroni nas przed ich kąsami. Tak trzymać. Nigdy nie słyszałem takiego wycia od 2006 roku. A mialem glosować na Kukiza. PiS mnie nie oszukał, jak powiedział, że ukróci okradanie obywateli Polski i wzmocni nas, tak to czyni. No, dalej skamlajcie, bo niedlugo zostanie wam 2 tysie do przeżycia. Nam Polakom kazaliście za to żyć. Przez was szczyle musieliśmy emigrować z kraju. Wyjcie borsuki, bo teraz wy zobaczycie jaki to dobrobyt i sposobność zbierania doświadczeń w obcych krajach, gdzie nikomu dyplomu nie uznają, bo zrobiliście fabryki bezrobotnych magistrów nie dbając o uznaniowość w UE dokumentów. Będziecie szczekać jak wam te 10.000 pensji odbiorą. Już sobie Lublin przywłaszczyliście? To dobrze... Chełm, Zamość, Biała Podlaska i miasta powiatowe na tym zyskają. PO nie miało oporow, by te miasta odciąć od kroplówki. Teraz Chełm otrzymał pieniądze na rozwój. Lublin chce być na Titaniku, dla mnie lepiej... będzie więcej dla innych. Oby PO zwyciężyło w Lublinie i doświadczycie tego co Zamość i Chełm doświadczył za PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...