Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka PO Mucha śpiewa w Sejmie. "Nie pucz, kiedy odjadę" (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 o 20:58 Powrót do artykułu
Oszalała jak cała reszta nocnej zmiany. Nie wiem tylko czy ze strachu przed karą czy z tęsknoty za władzą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zrobili z sejmu scene kabaretową
0
Durna ;)
0
Platformen guten morgen - tak mądra jak Rysiek
0
żałosne. źle znosi przekwitanie
0
wstyd co za tępa dzida
0
ale po***ii ludzie !
0
Może jakiś niemądry uwierzy w kłamstwa - z repertuaru Kabareto OTTO (dawno dawno temu) "ogólnie to kocham przyrodę, wcale sie tego nie wstydzę - kocham wszystko co sie rusza i tylko much nienawidzę" kłamców
0
mucha, czyli kolejny puszczalski, bzykający chrząszcz. przestańcie pisać o tym ***.....szonie.
0
Coś niedobrego dzieje się z jej głową, odkąd została ministrą.
0
gdyby głupota miała skrzydła to dawno by odleciała z Sejmu.
0
SB działaaaaaa
0
TWORKI, ABRAMOWICE .................................................
0
Teatr groteski. Cala Polska się z nich śmieje i kolejny wstyd dla Lublina. Niegodni mandatu posła vel posłanki RP. My podatnicy płacimy im za ten cyrk. Puczysci na księżyc!
0
Kodofilskie łajno zasycha, srajna mucha wydaje ostatnie bzyki
0
przesadzacie trochę... babka sobie jaja robi a wy byście ją zabili od razu. no chyba ten pucz to śmieszny jest. podpuścili ją "koledzy", powiedzieli, że ładnie śpiewa i poszło... ja tam bym pośpiewał z nią trochę, tylko że nie w sejmie...
0
Ja też nie umiem śpiewać - co powiedzieć z lekarzami. A z politykami to już w ogóle - nie da się śpiewać. Oni chyba nawet nie kupili żadnego e-booka ;) hehe
0
ale żenada, tak Muszka walczy o stare koryto. Zawsze musimy się za nich wstydzić najpierw Paligłup teraz ona.
0
Mucha, specjalistka od sportu i altu koloraturowego. PS. Ona nie wie, co to znaczy :)
0
Ale DZIADOSTWO i WSTYD dla regionu!!!!!
0
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: