Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świetny tekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny tekst
  Więcej takich tekstów w naszej płatnej prenumeracie. Zachęcamy do zarejestrowania się! http://www.dziennikwschodni.pl/kup.html   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dlatego po co pomagać Ukraińcom. Ja jestem, bo uciekła babcia z Wołynia z tej rzezi!! Czytajcie młodzi więcej i dowiecie się prawdy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, ktoś chwali tekst, a Wy już chcecie sprzedać prenumeratę. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinniśmy zawsze pamiętać o takich bohaterach, to dzięki nim żyjemy teraz w wolnej Polsce. Bardzo dobry tekst!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwyta za serce, nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wiele zawdzięczamy mijanym na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś chłopie szczęście, że wróciłeś z tej eskapady. Z mojej rodziny brat ojca wybrał się do Warszawy zgodnie z rozkazem władz AK. Szła Ich duża grupa brzegiem Wisły. Koło Puław w nocy rozpalili ognisko nad Wisłą i tam zaskoczyli Ich kacapy strzelając z automatów w plecy. Wszyscy zginęli i nawet nie wiadomo gdzie Ich mogiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwala tym co walczyli ale dowodztwo w anglii powinno wisiec na drzewie Przez ich glupote zginelo 2oo tys ludzi i warszawa zostala zrownana z ziemia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele zawdzięczamy takim bohaterom jak Pan Jesteśmy dumni ze mamy takich przodków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziękujemy Panie Tadeuszu. Dużo zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwala tym co walczyli ale dowodztwo w anglii powinno wisiec na drzewie Przez ich glupote zginelo 2oo tys ludzi i warszawa zostala zrownana z ziemia
A w Leningradzie w czasie okrążenia miasta przez szkopów zginęło ponad 750 tys ludzi i nikt na ten temat nie pisze takich głupstw jak Ty dobrodzieju. To Polacy rozpoczęli wojnę czy Hitler + Stalin ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwala tym co walczyli ale dowodztwo w anglii powinno wisiec na drzewie Przez ich glupote zginelo 2oo tys ludzi i warszawa zostala zrownana z ziemia
Brat mojego dziadka zawsze opowiadał, że to była taka oddolna siła, której nikt i nic nie byłoby w stanie powstrzymać. Ci młodzi ludzie tak nienawidzili okupantów, tak chcieli walczyć o wolną Polskę. Czy z rozkazem czy bez niego powstanie i tak by wybuchło. Chwała bohaterom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Tadeusz Pietrzyk obecnie przebywa w Domu Starców w Lublinie, przy al. Kraśnickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...