Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A cóż to za rewelacja? Wsza wsród lubelskich adwokatów jest masa oszustów, złodzieji, wydrwigroszów, patałachów, leni śmierdzących, pijaków i kanalii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucenie człowieka z zawodu pozbawi go możliwości zarabiania, a wiec także zwrotu zaciągniętych zobowiązań finansowych. Tak długo, jak długo jest pełnoprawnym członkiem palestry, to ma szerokie możliwości naciągnięcia kilku zasobnych chłopków i zwrotu tych najważniejszych, honorowych długów! Chociaż bardziej korzystnym wydaje mi się przerobienie adwokata na komornika sądowego i w pół roku zwróci Wam wszystko z solidną nawiązką..  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczego nie pozbawi. Dzisiaj takie czasy, że z wyrokiem/-ami skazującymi będzie mógł otworzyć firmę, którą nazwie kancelaria prawna. Różnica polega jedynie na tym, że będzie mógł oficjalnie rozdawać ulotki, że jest najtańszy i najlepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIĘC ŁAWa oskarżonych dla niego teraz jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko koleżkę ukarać . A czy to nie przypadkiem wina pożyczających mu kasę . Mogli się domyślać że nie odda i sami podjeli to ryzyko . To pisałem ja -" Adwokat diabła ". Ale były by jaja jakby to tak się skończyło .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ku*** sedzia moze sie nie stawic na rozprawe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjąć go do peło. Będzie wśrów swoich robił dalsze geszefty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...