Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca przy wydobyciu gazu łupkowego. Można dużo zarobić

Utworzony przez jj, 22 czerwca 2011 r. o 17:08
GasLand Obejrzyjcie, tam też ludzie podpisywali umowy..... I uprzedzam że nie jestem ekologicznym oszołomem a wręcz przeciwnie, tępię oszołomstwo. Byłem w USA u znajomych i widziałem to na własne oczy. GASLAND film nominowany do Oscara w 2011r. w kategorii filmów dokumentalnych. Emitowany był również przez kanał HBO - niestety prawdopodobnie nie doczeka się premiery w polskiej TV ze względu na tematykę jaką porusza. http://www.youtube.com/watch?v=NLZq65JLIe8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
GasLand Obejrzyjcie, tam też ludzie podpisywali umowy..... I uprzedzam że nie jestem ekologicznym oszołomem a wręcz przeciwnie, tępię oszołomstwo. Byłem w USA u znajomych i widziałem to na własne oczy. GASLAND film nominowany do Oscara w 2011r. w kategorii filmów dokumentalnych. Emitowany był również przez kanał HBO - niestety prawdopodobnie nie doczeka się premiery w polskiej TV ze względu na tematykę jaką porusza. http://www.youtube.com/watch?v=NLZq65JLIe8
POPIERAM, WARTO OBEJRZEĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś już zarobił jakieś pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić że ludziom z kranu ulatnia się gaz skoro mieszkają na złożu, pewnie nie od dziś wiedzieli że coś jest nie tak z miejscem gdzie żyją. A gdybyś mieszkał na złożu węgla też miał byś pretensję że górnicy kąpią ci tunele pod domem;)Zresztą wzieli pieniądze a teraz im mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gasland napisał:
Nie ma się co dziwić że ludziom z kranu ulatnia się gaz skoro mieszkają na złożu, pewnie nie od dziś wiedzieli że coś jest nie tak z miejscem gdzie żyją. A gdybyś mieszkał na złożu węgla też miał byś pretensję że górnicy kąpią ci tunele pod domem;)Zresztą wzieli pieniądze a teraz im mało.
Kolego chyba sam nie wiesz co piszesz, czy im chodzi o pieniądze czy o zdrowie i rodzinę. Ciekawe jak Ty byś prowadził normalne życie i zaczęliby cię truć z dnia na dzień bez Twojej wiedzy . Zadowolony byś był?? Wiedzieli że mają pokłady gazu ale on był w ziemi, skałach a nie w powietrzu i wodzie pitnej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinnieście obejżec film "Gasland" koniecznie! i zastanówcie sie jakie ryzyko niesie wydobywanie gazu łupkowego. Czy warto jest dostac pieniądze za zbrodnie przeciwko ziemi.Zatrucie wody gruntowej! to znaczy tylko jedno, śmierc Ziemi. ludzie bez ziemi umrą, ziemia bez ludzi ożyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max napisał:
czy ktoś już zarobił jakieś pieniądze?
Jeszcze nie,ale mają POdobno płacić rublami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA !!! GAZ ŁUPKOWY = REALNE ZAGROŻENIE ŻYCIA LUDZI [FILM] Amerykański dokument przedstawiający zbrodniczy proceder wydobywania gazu łupkowego na terytorium USA. Ludzie chorują na raka, zwierzęta zdychają, a władza mówi - wszystko jest OK. Winę za ten stan ponosi metoda wydobycia gazu z łupków polegająca na wpompowywaniu ton chemikaliów w ziemię, które dostają się do wód gruntowych, a co za tym idzie do wody pitnej. Link do filmu GASLAND z 2010: OGLĄDAJ FILM GASLAND
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wiertaczem przy przewiertach horyzontalnych. Chętnie przekfalifikuje się na przewierty pionowe. Gdzie szukać przyszłych pracodawców? Zaczynałem na malutkiej trzytonowej wiertnicy, a teraz robię na jednej z większych na rynku. Jestem młodym i ambitnym człowiekiem. Mam prawo jazdy wszystkich kategorii. Sam przewożę wiertnicę na której pracuje i sam zajmuję się organizacją. Sam mieszam bentonit, bo myśle że wiertnik powinien sam dopasować sobie płuczkę pod warunki w jakich wierci. Tak jak pisałem, chciałbym zacząć uczyć się wiercić na wiertnicy pionowej do przewiertów pod gaz lub ropę. tel. 790715574
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi zarobkami to kompletne bzdury.spawacz w duzej polskiej firmie wiertniczej na wiertni zarabia od 1900 do ok.2600 zł.otworowy ok 2100 a wiertacze ok.3500.skad biora takie bzdury z 10000 zł to nie wiem.To nie amerykańskie realia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rokoko napisał:
Powinnieście obejżec film "Gasland" koniecznie! i zastanówcie sie jakie ryzyko niesie wydobywanie gazu łupkowego. Czy warto jest dostac pieniądze za zbrodnie przeciwko ziemi.Zatrucie wody gruntowej! to znaczy tylko jedno, śmierc Ziemi. ludzie bez ziemi umrą, ziemia bez ludzi ożyje.
Mniej pij redbula i innych dopalaczy,oraz spirytusu z targów będziesz napewno zdrowszy.Nie podstawiaj zapalonej zapalniczki do tyłka w czasie upuszczania gazów bo się opalisz jak prosiak na rożnie.zyczę lepszego zdrowia psychicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...