Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie

Utworzony przez aldo3434, 13 listopada 2014 r. o 12:25
Oferta pracy w Lublinie na stanowisku Młodszy doradca Klienta, CZUJESZ, ŻE DASZ RADĘ: - obsługiwać klientów przez telefon, - promować i sprzedawać produkty bankowe, - pracować zgodnie ze standardami banku. WYSTARCZY, ŻE: - masz minimum średnie wykształcenie (ekonomiczne nie jest wymagane), - z łatwością przychodzi Ci budowanie dobrych relacji z ludźmi, - nie jesteś na bakier z obowiązkowością, - a nawet znasz angielski lub hiszpański (choć niekoniecznie). Więcej: http://praca.gratka.pl/oferta/mlodszy-doradca-klienta-2587586.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć! Kolega z Lublina powiedział mi że jakiś duży skup samochodów w Lublinie szuka pracowników. Ja jestem z okolic i chętnie nawet bym się przeprowadził żeby tylko pracować. Bo u siebie na wsi nie mam perspektyw. Słyszeliśce cos może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...