Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie. ARiMR zatrudni 70 osób w nowym wydziale w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2016 o 17:48 Powrót do artykułu
a jaka płaca, bo teraz 500+ dostają za darmo kupę pieniędzy to za pracę co najmniej 6 tys.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Im więcej urzędników tym bogatsze państwo
0
po co pracować jak mamy 500+ za darmo, wystarczy narobić i narodzić, a to chwila przyjemności i już jest szkrab i głupi pracujący niech mi je później utrzymują
0
Patologia... :(
0
Do "tylko glupcy pracują" A ty jełopie nawet dzieci nie potrafisz naruchać.
0
Daje rękę sobie uciąć, ze nowymi pracownikami bede członkowie PiS! Dobra zmiana!
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Do "tylko glupcy pracują" A ty jełopie nawet dzieci nie potrafisz naruchać.
ja też jestem głupcem i przeklinam ten rząd, bo pracuję za nainiższą krajową, a naruchać to też uważam, że byle kto potrafi, widać po tej patologii co mają po kilkanaście dzieci
0
WYMAGANE KWALIFIKACJE - ŻADNE ABY TYLKO BYŁ Z PISDZIELCÓW
0
A przed wyborami tyle gadali o nepotyźmie i przyroście zatrudnienia w urzędach, a teraz robią to jeszcze mocniej i bez żadnych ceregieli
0
Bo im się członkowie wściekają, bo na KORYTO za długo czekają. Poparcie zaczyna spadać a ich wyznawcom mało i boją się , że się nie załapią
0
Prawda zawsze wyjdzie na jaw! Widać juz obłudę PiS! W końcu PiS - Posady i Stanowiska! Oszukali Polaków!
0
Ojoj teraz widzicie oszustwo ,a przez 8 lat gdzie byliście lemingi,przypomnę, że prezio Lublina to łysy burak z Peło
0
Założę się, że spośród tych 70 -ciu osób pewnie z połowa będzie z zamojskiego. Czemu, sami się domyślcie...
0
pewnie wszyscy bedo z PISu
0
nowa praca dla PIS. tylko dla pis. bpewnie oferty juz porozwieszali na parafiach
0
więcej już zwolnic nie mogą bo ktoś musi pracować. To zatrudnią kolejnych pociotków do przekładania papierów, a dopłat jak nie było tak niema. Żal i przykro na to patrzeć jaki by, ten PESEL to był ale przynajmniej kasa była w marcu a nie w czerwcu.
0
Masz się za lepszego podlubelski chamie bo masz bliżej do metropolii Lublina?? Przypomnę ci, że ARiMR jest instytucją wojewódzką a nie lubelską, w województwie mieszkają również ludzie nie głupsi i nie mniej wykształceni niż w Lublinie.
0
nie wiem dlaczego kolega - ,, z zamojskiego,, taki nerwowy, wszem i wobec jest wiadomo że wasz poseł obsadz swoimi ludźmi agendy rolne.
0
Dobra zmiana.... Ciekawe skąd na to wszystko będzie kasa...
0
Wykształcenie, wiedza, kultura, doświadczenie - niepotrzebne. Tylko dokumenty z pieczątką Kaczyńskiego będą uwzględnianie.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: