Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie: Tu znajdziecie kilkaset ofert z różnych branż

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2017 o 19:09 Powrót do artykułu
byłem w WOPIE potem w Straży Granicznej a teraz uznali!!! że jestem bandyta i zabiorą mi emeryturę za datę urodzenia, dobrze zastanówcie się co robicie bo życia wam nikt nie zwróci za to że służyliście ojczyźnie światek piątek i niedzielę gdy inni bawili się i pili wódę albo leżeli do góry kołami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Twoją ojczyzna bylo ZSRR slugusie
0
Mam wrażenie, że te targi to tylko okazja dla przedsiębiorców do zareklamowania się, tam pracownika raczej nikt nie szuka...
0
### To ściema, przedstawcie listę pracodawców i etatów jakie proponują i ile osób po takich targach dostało tam pracę. $$$
0
i znowu jak co roku ta ściema z "targami pracy" :)
0
Sklepy i call centres to robota dla studenta. To kpina, że traktuje się to jako poważną pracę. Wyjazdy do roboty za granicę do prostych prac fizycznych to smutna konieczność. "Kariera" w służbach mundurowych w cywilizowanych krajach, do których aspiruje Bolanda była przewidziana dla ludzi z nizin społecznych, którzy zdechliby z głodu, gdyby nie wojsko itp. Kurwa, to miasto zdycha. Polska zdycha. Ile to lat wolności już macie? 28 rok leci? Off-topic: Myślicie, że Żuk przerżnie przed WSA? W końcu tam nie opierają się na artykułach prasowych, lecz na dokumentach.
0
ale wał
0
biurwy stać tylko na pokazanie roboty w call center..
0
nie idzcie na te targi pracy, to syf
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: