Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy kradli, kamera filmowała (wideo)

Utworzony przez Monito-ring, 31 października 2008 r. o 17:44 Powrót do artykułu
Jak to jest zapis z monitoringu to ja jestem duchem swietym;) Widac nawet jak reka czyli "uchwyt" tej "ukrytej kamery" chodzi raz w lewo raz w prawo, raz w gore, raz w dol Nie zebym mial cos przeciw "lapaniu na goracym uczynku" ale sa granice prowokacji i absurdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wlasnie, nie wyglada to na zapis z kamery, ktora jest przytwierdzona np gdzies do sciany... chyba ze wialo strasznie a kamera byla gdzies na slupie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK KAMERA JEST PRZYCZEPIONA DO SCIANY CZY JEST NA WYCIAGNIKU TO ZAWSZE NA WIETRZE BEDZIE SIE RUSZAC!!! WYSTARCZY PODJECHAC I SPRAWDZIC CZY JEST TAM TA KAMERA! POZDRAWIAM NIEDOWIARKÓW DOBREJ NOCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik monitoringu napisał:
JAK KAMERA JEST PRZYCZEPIONA DO SCIANY CZY JEST NA WYCIAGNIKU TO ZAWSZE NA WIETRZE BEDZIE SIE RUSZAC!!! WYSTARCZY PODJECHAC I SPRAWDZIC CZY JEST TAM TA KAMERA! POZDRAWIAM NIEDOWIARKÓW DOBREJ NOCY
Moge sie mylic bo mam tylko 5-letnie doswiadczenie w tym zakresie a z tego co piszesz wynika, ze jest inaczej. Skoro "zlapani" pracownicy jej nie widzieli wiec jak my mamy ja zobaczyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...