Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawnik uciekł z miejsca wypadku, zapłaci tysiąc złotych. Poszkodowany: "To żadna kara"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2016 r. o 14:03 Powrót do artykułu
W tym wieku na motorze? Nic dziwnego że się wywrócił . Spokoju mecenasowi nie daje... Sędzia nie miał żadnych wątpliwości czyja była wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezczelność tej prawniczej hołoty aż razi po oczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziobro dobierze się wam do 4 liter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalka, rąsia rąsie......kary są tylko dla plebsu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prośbę do autora. Zanim Pan cokolwiek napisze proszę sprawdzić samemu o czym Pan pisze. Nie mam zamiaru wypowiadać się o winie kierowcy samochodu bo ona nie podlega dyskusji ani o "wyroku" bo to jeden cyrk, ale o okolicznościach wypadku. Na żadnym wyjeździe z kul-u nie było i nie ma podwójnej ciągłej. Zapraszam na Aleje Rcławickie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz prawo jazdy to idź do okulisty albo je oddaj. Podwójna ciągła na środku jezdni...no chyba że ty jej nie widzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakiego wyroku niby miałby się spodziewać ten osobnik.Dobrze.że ta sprawa w ogóle nie uległa przedawnieni.Tak robi się z pijanym prokuratorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i takie nasze państwo prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce karze się najbiedniejszych i bez układów , prokuratora, adwokata nikt nie skrzywdzi , gangstera również , dziwić się że bardzo dużo ludzi wyjechało z polski i nie chce wracać do kraju gdzie dalej rządzą łapówki , gangsterka i układy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, jak zwykły człowiek by to zrobił to by go przeciągnęli jak psa i zabulił by grubo. A takiego to chronią..... bandyci,, nie sądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać ogromny potencjał do "lepienia" - tzn. jest nienawiść. Żal zarówno pokrzywdzonego (z pewnością nie było to przyjemne doznanie), jak i oskarżonego (bo widać, że z samego faktu bycia - podobno znanyym (na potrzeby artykułu), adwokatem, w ocenie komentujących, winien ponieść jak najsurowszą karę). Takim wyroków warunowo umarzających postępowania, w podobnych sprawach, zapadają setki o ile nie tysiące, każdego roku. Warunkowe umorzenie to stwierdzenie winy. Taki wyrok pozwala na uzyskanie zadośćuczynienia od ubezpieczyciela. Każdy kto ma choć minimum wiedzy i praktyki w tym przedmiocie przyzna, że lepiej dochodzić zadośćuczynienia od ubezpieczyciela a nie sprawcy. Jeszcze trochę a zaczną prawników prześladować, za sam fakt bycia prawnikiem. Żenada. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego sędziowie i prokuratorzy nie mają za groszz szacunku w tym kraju od społeczeństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk krukowi oka nie wykole !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda w czarnych sukienkach, z łańcuchem na szyii. Na co ja płacę podatki!. Takie wyroki to przyzwolenie na bezkarność w imieniu prawa. Dziś ty mnie, ja jutro tobie. Chop dziś dziś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...