Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo jazdy Kat C. Osk Kulka

Utworzony przez szczurek05, 22 lutego 2012 r. o 19:30
Witam. Chciał zrobić prawo jazdy kat.C i chciałem znać opinie jak to wygląda w osk kulka (kat.C) proszę o komentarze i opinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam robiłem na C jakieś 6 lat temu w porządku wspominam, zdałem za 1 teraz bym dorobił na E ktoś poleca jakąś szkołę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne korki robią te kulki. Czy kursanci do dupy czy instruktorzy nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam dobrego instruktora . Świetnie potrafi nauczyć - poniżej wstawiam skopiowane ogłoszenie - WARTO ! INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Straszne korki robią te kulki. Czy kursanci do dupy czy instruktorzy nie wiem.
ja robie kat. B. w Kulce i jestem zadowolona. instruktorzy sa maja profesjonalne podejscie do swojej pracy. a korki robi nadmiar "L" na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
ja robie kat. B. w Kulce i jestem zadowolona. instruktorzy sa maja profesjonalne podejscie do swojej pracy. a korki robi nadmiar "L" na drogach
Ty jesteś zadowolona, ale ci w korku za Tobą nie są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty jesteś zadowolona, ale ci w korku za Tobą nie są
niech pamietaja, ze tez byli zawalidrogami swego czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
niech pamietaja, ze tez byli zawalidrogami swego czasu
nom jak robili w kulce to byli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nom jak robili w kulce to byli
piekna riposta mistrza kierownicy czyni trening wiec jak sie kiedys spotkamy na drodze, mozesz zostac daleko w tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
piekna riposta mistrza kierownicy czyni trening wiec jak sie kiedys spotkamy na drodze, mozesz zostac daleko w tyle
Jak Ty trenujesz jazdę 30 km/h to na pewno w tyle Chyba z rozpaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak Ty trenujesz jazdę 30 km/h to na pewno w tyle Chyba z rozpaczy
jak juz sie przesiade do swojego wozu mistrzu to sie mozesz i rozplakac kto to wie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na powaznie, to nie ma co narzekac albo zachwalac, jak ktos nie ma drygu do jazdy, to Kubica nie bedzie po zadnej szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
a na powaznie, to nie ma co narzekac albo zachwalac, jak ktos nie ma drygu do jazdy, to Kubica nie bedzie po zadnej szkole
nom prawda, Ty może masz dryg sprawdzimy jak się spotkamy, ale mogłyby choć 40 na godzinę jeździć te kulki bo masakra z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nom prawda, Ty może masz dryg sprawdzimy jak się spotkamy, ale mogłyby choć 40 na godzinę jeździć te kulki bo masakra z nimi.
helikopter sobie kup Wawka rowniez zaprasza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska i Polacy ktoś chciał opini o jakiejś dobrej szkole a wy się od razu zagryzacie ja polecam szkołę jazdy Piotr z Lotniczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...