Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo jazdy z KULCE ? Gdzie najlepiej robić prawko w Lublinie kat. B ?

Utworzony przez beatka, 10 kwietnia 2009 r. o 15:15
Z ręką na sercu mogę Ci polecić OSK Rally, a jeszcze mocniej Progres;) W Progresie mimo tego, że jest to mała szkółka fantastycznie uczą, naprawdę polecam! Atmosfera podczas jazd miła i wyluzowana, Instruktorzy wyrozumiali, cierpliwi i co najważniejsze solidni. Jak czegoś nie wiesz to Ci raz dwa wytłumaczą w taki sposób że pojmiesz. Ja brałam u nich tylko jazdy doszkalające, więc to tylko parę godz, ale tego czego nie umiałam oni szybko i przystępnie wytłumaczyli. I nie uczą tylko "pod egzamin" ale uczą jak poprawnie się zachowywać na drodze. Teraz ze spokojną głową idę na egz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja niestety daję minusa kulce kat c dwa oblane egzaminy ,plac ,instruktorzy -jeden się wydziera drugi wszystko olewa a trzeci na dzień dobry że wszystkich najchętniej by oblał ,całe szczęście że nie egzaminuje.do tego plac nie oświetlony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam napewno nie polecam Mistrzów kierownicy z Lublina ponieważ ciagle mają zamkniete biuro i nie odbieraja telefonów wiec umowic sie na jazde to jest tragedia w dodatku Pan Tomasz jest niezrównowazoną psychicznie osobą i wyzywa sie na kursantach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale musze sie zgodzić w 100% z Panią Magdą Mistrzow kierownicy z Lublina zdecydowanie nie polecam traktuja kursantow jak zło konieczne a Pan Tomasz rozładowuje emocje na kursantach juz nie wspomne ze biuro zawsze zamkniete a telefonu nikt nie odbiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam osk AUTO-HOLIK są bardzo dobrzy. Jezdziłam z Rafalem to bardzo sympatyczny facet, spokojnie, dokładnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Można Go pytać naście razy o to samo. Niestety nie robiłam u nich kursu tylko jazdy uzupełniające i przyznaję, że bardzo dużo się nauczyłam i zobaczyłam, że nauka jazdy może być przyjemnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam osk ELA - wykłady ciekawie prowadzone przez pana,natomiast jazdy miałam z panią ANIĄ -jestem bardzo zadowolona z całego kursu i najważniejsze że mam już prawko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też już mam ....ale z całego serca polecam... INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siddha polecam, miła atmosfera i bardzo dobre podejście do kursanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszek napisał:
Ja też już mam ....ale z całego serca polecam... INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłem w kulce ale i tak musiałem się doszkalać. I trafiłem na fajny ośrodek - progres możesz tam śmiało uderzać - fajny instruktor i pokazał mi kilka motywów, których nie znałem a na egzaminie się przydały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłam prawo jazdy w KULCE w 2009 r. Wybierając szkołę sugerowałam się opiniami znajomych, opiniami z internetu i nie żałuje swojej decyzji. Egzamin zdałam za 2 razem, za pierwszym o mały włos, a bym zdała, ale stres wziął górę - w 40-stej minucie Pan Egzaminator wydarł się na mnie za jakąś błachostkę i niestety - byłam już tak zdenerwowana, że nie zauważyłam znaku zakazu wjazdu i koniec:-) Wzięłam dodatkowe lekcje u mojego ulubionego instruktora - "Pana Pandę" (tak mówią o tym Panu w Kulce) i śpiewająco zdałam kolejny egzamin. Dodam, że wcześniej nie siedziałam za kierownicą:-)) Z pełną odpowiedzialnością polecam KULKĘ, chyba, że instruktorzy się zmienili, ale swojego ulubionego instruktora często na mieście widzę:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daria napisał:
Ja robiłam prawo jazdy w KULCE w 2009 r. Wybierając szkołę sugerowałam się opiniami znajomych, opiniami z internetu i nie żałuje swojej decyzji. Egzamin zdałam za 2 razem, za pierwszym o mały włos, a bym zdała, ale stres wziął górę - w 40-stej minucie Pan Egzaminator wydarł się na mnie za jakąś błachostkę i niestety - byłam już tak zdenerwowana, że nie zauważyłam znaku zakazu wjazdu i koniec:-) Wzięłam dodatkowe lekcje u mojego ulubionego instruktora - "Pana Pandę" (tak mówią o tym Panu w Kulce) i śpiewająco zdałam kolejny egzamin. Dodam, że wcześniej nie siedziałam za kierownicą:-)) Z pełną odpowiedzialnością polecam KULKĘ, chyba, że instruktorzy się zmienili, ale swojego ulubionego instruktora często na mieście widzę:-)
a jak nazywa sie ten Pan Panda? bo przeciez nie pojde do Kulki i nie powiem prosze do pana pandy. pamietasz imie i nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIE OSK JEST NAJBRADZIEJ GODNE POLECENIA : EFEKT,GRABIEC CZY PKS, BO NAD TYMI SIE ZASTANAWIAM I MAM PPRBBLEM Z WYBORM SZKOLY. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tych osrodkow co wymieniles to ci nie pomoge bo sie nie orientuje. Ja robilam kurs w Teamimola rog deptaka i staszica taka niewielka szkola sugerowalam sie cena a oni mieli promocje dla studenciakow zaplacilam 970zl i jestem zadowolona takze moge polecic ta szkole. Co prawda zdalam za drugim razem ale to raczej nie wina instuktora jak sie blondynka zagapi i na czerwonym chce wjechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ośrodek szkolenia kierowców Navigator Dużo można się nauczyć i instruktor jest sumienny Za dużo nie gada o prywatnych rzeczach to dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POLECAM !!! Prawo jazdy kat.D. zerowe, powtarzam ZEROWE podejscie instruktorow, tylko odbebnic i do domu, zero tlumaczenia i nauczania. Tylko ku***anie na wszystkich do okoła , a w szczegolnosci na swoich kolegow z pracy. Dodatkowo mlodsi niedouczeni, a starsi wypadli z obiegu. Jazdy nigdy o czasie bo a to siedzebie trzeba naprawic, fajke dopalic, zalozyc oswietlenie w luku bagazowym- wszystko za zgoda i wiedza wlasciciela . Gigantyczne problemy z umawianiem jazd bo autobusy nie szkola tylko na wycieczki jezdza . Zero profesjonalizmu w offisie, gdy ty sie nie stawisz na jazdy placisz kare a gdy instruktor nie przychodzi nawet slowa przepraszam nie uslyszysz, wymagaja tylko do innych, a nie od siebie. NIE POLECAM, POWTARZAM NIE POLECAM !!! Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA NIE POLECAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie sami geniusze tu zdają!a najczęściej jak szybko zdają to powodują wypadki bo myślą że wszystko potrafią.Ludzie nie nabierajcie się i nie poddawajcie-zdawajcie do skutku.Lepiej mieć stłuczkę z ciamajdą niż zginąć od takiego "mistrza".Egzamin to kwestia szczęścia i opanowania nerwów,nic więcej.Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ośrodek Randal, instruktorzy fajni, burdelu w papierach jako takich nie ma, cena jak wszędzie, więc... Testy łątwe,przyjemne, jazdy też dogodnie to ustalenia, wybierasz kiedy zechcesz i nigdy prawie nie ma problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ten ranking? http://www.autoq.pl - to obiektywna stronka ze zdawalnością i oceną każdej szkoły. ja korzystałem, jak szukałem swojej szkoły i nie była to wcale kulka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...