Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezentacje na maturę 2011: Naukowcy pomogą za darmo

Utworzony przez gość, 22 kwietnia 2011 r. o 19:59 Powrót do artykułu
A to zdjęcie to w związku z czym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło ze strony wykładowców, że chcą pomóc maturzystom, ale opcja "za darmo" jest poniżej pasa... Wiele osób kończy studia także po to, by pomagać uczniom w przygotowaniu do ważnego egzaminu, ale to nazywa się KOREPETYCJE i jest jak najbardziej odpłatne! Studenci bądź absolwenci dorabiają takimi lekcjami do pensji, a czasami utrzymują się tylko z tego. Wiadomo, że maturzysta będzie wolał skorzystać z pomocy "uznanego wykładowcy" i do tego nieodpłatnie, ale według mnie to bardzo nieuczciwa konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lena napisał:
Miło ze strony wykładowców, że chcą pomóc maturzystom, ale opcja "za darmo" jest poniżej pasa... Wiele osób kończy studia także po to, by pomagać uczniom w przygotowaniu do ważnego egzaminu, ale to nazywa się KOREPETYCJE i jest jak najbardziej odpłatne! Studenci bądź absolwenci dorabiają takimi lekcjami do pensji, a czasami utrzymują się tylko z tego. Wiadomo, że maturzysta będzie wolał skorzystać z pomocy "uznanego wykładowcy" i do tego nieodpłatnie, ale według mnie to bardzo nieuczciwa konkurencja.
a moim zdaniem koprepetycje lub dodatkowe zajecia powinny byc jak najbardziej bezplatne, dosc nabijania kasy za tzw korepetycje(swoja droga ceny poszybowały tak, ze mozna je porownac do roboczo godziny wyzszej kadry menadżerskiej), skoro mamy szumnie nazywana bezplatna edukacje to niech ona bedzie choc w jakims stopniu bezplatna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na h** mi matura lepiej flaszkę naszykuj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak spojrzalem na to zdjecie nie czytajac o czym ten artykul pomyslalem ze to cos w stylu " daj d.py a a zdasz mature"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
a moim zdaniem koprepetycje lub dodatkowe zajecia powinny byc jak najbardziej bezplatne, dosc nabijania kasy za tzw korepetycje(swoja droga ceny poszybowały tak, ze mozna je porownac do roboczo godziny wyzszej kadry menadżerskiej), skoro mamy szumnie nazywana bezplatna edukacje to niech ona bedzie choc w jakims stopniu bezplatna
moga być płatne, ale niech sie rozliczają z Urzedem skarbowym. Tak samo powiino byc z lekarzami i prawnikami, ale to srodowisko ma na czołach napisane LEKARZ PRAWNIK i sa nietykalni. pozdrawiam Uczcie sie do matury, idzcie na studia zaoczne, zdobędziecie wykształcenie i doswiadczenie w jakiejs pracy. Ogólnie z praca to katasrofa, załuje ze nie poszłam na zaoczne i techniczne studia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...