Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk uzyskał absolutorium

Utworzony przez Przemysław Leniak, 26 czerwca 2014 o 14:32 Powrót do artykułu
Porno-koalicja... szczęśliwie wyborcy wiedzą jak postąpić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Leniak,czy na tym awatarze to twoje coś takie co z litości do Ciebie nazwę "twarzą" ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie zaczepiaj Leniaka bo to zwykły głupi prymityw, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem .... niech się produkuje i tak nikt go nie czyta i nie zwraca uwagi na jego wypociny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no jak widać ;-) żuk dostał absolutorium a rozmowa jest o Leniaku ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sprawdźmy jakie pieniądze z naszych podatków poszły na rzecz lewackich organizacji   Data 26 czerwca 2014 r. Pan Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin   krzysztof.zuk@lublin.eu urzad_miasta@lublin.eubip@lublin.eu   Wniosek o udostępnienie informacji publicznej:   Działając na podstawie art. 10 ust 1 ustawy  z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198 z późń. zm.)
 1. W związku z planowaną w podległej panu „instytucji kultury” jakim jest Centrum Kultury w Lublinie wystawienia bluźnierczego spektaklu „Gologota Picnic”, którego przekaz idzie w kolizję prawną z art. 257 kodeksu karnego Ja  podatnik, domagam się informacji ile z moich pieniędzy za pośrednictwem budżetu miasta Lublin zostało przeznaczonych na wystawienie przez CK w Lublinie tego skandalicznego spektaklu. Czy dyrekcja CK konsultowała z władzami miasta Lublin chęć wystawienia w swoich progach tego przedstawienia.
 
 1.  Z racji ze to nie pierwszy w Lublinie takie bluźnierczy event wspieranych przez  władze Lublina tzw. animatorów kultury alternatywnej proszę też o podanie informacji nt. wszelkich form wsparcia ze strony Miasta Lublin (samorząd miasto na prawach powiatu) dla następujących podmiotów:
 1. Przestrzeń Inicjatyw Twórczych „Tektura”
 2. Galeria Labirynt
 3. Warsztaty Kultury w Lublinie
 4. Centrum Kultury w Lublinie
 5. Stowarzyszenie Homo Faber
 6. Pracowni Sztuk Zaangażowanych Społecznie REWIRY
 7. Teatru "Provisorium"
 8. Bramy Grodzkiej Teatru NN
 9. Kawiarni-Ksiegarnia "Spóldzielnia"
 10. Kolektyw "Zatarg"
 11. European Alternatives Lublin
 12. Kawiarnia Kawka
 13. Autonomiczne Centrum Społeczne Cicha4
 14. Klub Krytyki Politycznej w Lublinie
 15. Stowarzyszenie "Studnia Pamięci"
za lata kalendarzowe 2010 - 2014 – tj. kadencji Pana Krzysztofa Żuka na funkcji Prezydenta miasta Lublin Interesują mnie przede wszystkim
 1. wysokość środków finansowych oraz ich tytuł i forma jakie z Budżetu Miasta Lublin, budżetów jednostek organizacyjnych Miasta Lublin a także spółek prawa handlowego, w których udziałowcem całościowym i większościowym jest Miasto Lublin zostały przekazane na działalność ww. podmiotów i cel na który zostały one przeznaczone;
 
 1. korzystanie przez ww. podmioty z mienia [nieruchomości (forma prawna korzystania) i mienie ruchome] Miasta Lublin, jednostek organizacyjnych Miasta Lublin (przede wszystkim jednostki oświaty, instytucje kultury) a także spółek prawa handlowego, w których udziałowcem całościowym i większościowym jest Miasto Lublin.
Proszę o przedstawienie kwot jakie samorząd Miasto Lublin bądź jednostki organizacyjne i spółki p.h. czerpią z tego tytułu wynajmowania/dzierżawy/urzeczenia lokali, działek, nieruchomości ww. podmiotom/ instytucjom kultury/ stowarzyszeniom
 1. pomoc w promocji przez środki masowego przekazu (w tym strony internetowe administrowane przez Urząd Miasta Lublin) wydarzeń organizowanych przez ww. podmioty.
 2. Form współpracy podległych Prezydentowi Miasta Lublin szkół i innych placówek systemu oświaty z ww. podmiotami.
Proszę o przedstawienie wykazu szkół z informacja z którymi z ww. podmiotami współpracują i w jakim zakresie.   Informację proszę przesłać mi w terminie ustawowym na wskazana  skrzynkę e-mailową  ………………………………… Z poważaniem …………………………………
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taaaa i na ręce prezydenta codziennie do zaakceptowania lista wydarzeń KULTURANYCH, które władza ma zaakceptować żeby można było wyświetlić, pokazać czy napisać....     i lądujemy w PISdowskim terrorze bez wolności słowa, czynu czy czegokolwiek... gdzie jeszcze pewnie najlepiej osoba z PIS siedziałaby i zatwierdzała kto dziś może się uśmiechnąć, kto pierdnąć a kto tego robić nie może.... TEERROR PISIORÓW Masakra... skąd się biorą takie pomysły u ludzi... cegła im spadła na łeb?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: