Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nigdzie chyba nie ma tak brzydkiej szopki. Za 140 tys zł!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KUL-awe i PAT-ologiczne ZWYCZAJE: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGOSMIEJĄ SIĘ POLACY nie pierwszy raz zwraca uwagę na KUL-awą PAT-ologie uznawaną za rzecz normalną. Żywa szopka bylaby funkcjonalna wówczas, gdyby zasiadły tam zakonnice i księża, a tu dalej hołduje się kUL-awej tradycji: GDY PAN KAŻE – SŁUGA MUSI. Już w latach SOLIDARNOŚCI (1980) jeden z księży z tytułem dr. Wpadał w zachwyt na „nauczycielską rolą kościoła”: „JAK TO PIĘKNIE WYGLĄDA JAK MY POWIEMY SŁOWO, A WSZYSCY ZROBIĄ JAK CHCEMY”. Nie raz też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przedstawiał wartość boga równego PEROETUUM MOBILE – istnieje tylko w teorii niczym cuda, z tą różnicą, że Perpetuum pochodzi od naukowca, a bóg...? Nie raz też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW przedstawiał boże narodzenie zawartość żłóbka – co robił w tym zakresie kościół? rzucał Świat na kolana przed Bękartem! Rzucał pieronki i gromy z ambon i od ołtarzy na bękartów – choć nie była to wina bękartów. W takiej scenerii KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC podsyła omawianemu Panu Prezydentowi kupę nowych pomysłów – też nie pierwszy raz - : Borykający się z długami UMCS w świetle gloryfikowanego finansowo KUL-awego University – zamienić na Uniwersytet MARYI KURII – SKŁODOWSKIEJ; tak samo należy postąpić z Ulicą wiodącą m.in. niczym Droga Mleczna prosto na KUL i walnąć jej Patronkę MARYJĘ KURIĘ – SKŁODOWSKĄ! Wszelkie tabliczki z nową nazwą Ulicy (MARYI KURII – SKŁODOWSKIEJ) należy dekorować złotymi koronami, szatami... Nad tym wszystkim powinno dalej snuć się po Lublinie (a przy pomocy telefonów komórkowych – po całym świecie) pallotyńskie „Ave Maria” Schuberta – problem w tym tylko taki, że sam Franz Schubert napisał znacznie więcej niż zerżnęłi Pallotyni z Al. Warszawskiej. Pan Prezydent nie zauważył, że pod KUL-awym i PAT-ologicznym B(L)OGosławieństwem w Lublinie panuje wieczna szopka, w której bierze udział pod dyktando Axcelencji Lubelskiego stając się z całym Plutonem Urzędników FIKCJONARIUSZEM PAŃSTWOWYM! Co na to np. Uniwersytet Medyczny – dalej wierzy, że Mańka (G)ruchała z Gołębiem – czyż to nie cudowne? Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail:***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***. Zostańcie z B(L)OGIEM (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Buk,rozumiem,że można mieć różne poglądy, w tym jest siła demokracji, ale to co pan prezentuje to obrzydliwa patologia słowna i umysłowa. Jak panu nie wstyd? Myślę,że tego tekstu powstydziłby się i nazista i hitlerowiec. Czy nie może pan pisać o swojej wizji świata cywilizowanym tekstem? Czy koniecznie musi pan obrażać ludzi. Czy zupełnie są obce panu takie cechy jak : tolerancja, zrozumienie, kultura języka i wypowiedzi, szanowanie swoich adwersarzy, szanowanie poglądów innych? Krzyk oznacza słabość, a zapewne pan kreuje się na silnego człowieka. Miotający przekleństwa i obrazę to człowiek mały, zły i bezradny. Pisz pan o swoich frustracjach, ale rób to na elementarnym poziomie przyzwoitości. Zrozuniemy pańskie poglądy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: