Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina na bakier z Platformą Obywatelską

Utworzony przez DON VITTO, 30 czerwca 2012 r. o 09:30 Powrót do artykułu
to Sobczakowi powinny być podcięte skrzydła,jego lobby mocno przeszkadza w rozwoju Lublina.Chciałby wszystkich sobie podporządkować. W podobny sposób działa Tułajew.Czy naprawdę nie można wyłączyć prywatnych interesów z działań na rzecz miasta? Chyba że po to startowali wyborców mamili,by teraz sobie nabijać kabzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena napisał:
to Sobczakowi powinny być podcięte skrzydła,jego lobby mocno przeszkadza w rozwoju Lublina.Chciałby wszystkich sobie podporządkować. W podobny sposób działa Tułajew.Czy naprawdę nie można wyłączyć prywatnych interesów z działań na rzecz miasta? Chyba że po to startowali wyborców mamili,by teraz sobie nabijać kabzę
też racja 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu politycy PO są oburzeni bo Żuk nie dał im dostępu do większego korytka. Bo znając zycie to kazdy z nich chciał być zastępcą prezydenta a tak "d***". Żuk naprawdę zyskuje w moich oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie prywatnych interesów. Puławskie Azoty ma kupić Sołowiow włąsciciel Echa. Azoty to oczko w głowie posła Karpińskiego który patronował idiotycznemu porozumieniu ZuK - PiS. Echo nie wywiązuje sie z ustaleń porozumienia z Zukiem w sprawie budowy Górek Czechowskich. Czy jeszcze coś do dodania odnośnie niejasnych powiazań ? Może tym by się zainteresowano. Ale bądzmy cicho! może ktos podsłuch....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą decyzją Pan Żuk tylko zyska ja zatwardziały PISowiec w końcu bez wyrzutów sumienia mogę głosować na Pana Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze Prezydent Żuk zrobił. fi***y platformowe wszędzie chcą wstawiać partyjnych kolesi. To jest chore. Pani Mieczkowska ma bardzo wysokie kompetencje i jest osobą młodą a nie jak te zdemoralizowane nadętę partyjniaki co myślą że wszystkie rozumy pozjadały. Trzeba z tym wstawianiem na stołki "swoich" kończyć. To nie koniec Żuka tylko mam nadzieję że to koniec tego pajaca z regionalnej p.o. co tak twierdzi. TAKIE ZACHOWANIE TO JEST TOTALNA KOMPROMITACJA PLATFROMY JUŻ NAPEWNO NIE OBYWATELSKIEJ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest własnie odpowiedź dlaczego jesteśmy własnie w tym miejscu w którym jesteśmy ?! Nie ważne czy ktoś kompetentny, czy ktoś z pojęciem o danej robocie ?! Najważaniejsze żeby był z partii !!! Prywata prywata i jeszcze raz prywata a co tam dobro miasta i jego mieszkańców ?!! A tu pech chciał że prezydentem został gość któremu się po prostu zwyczajnie chce, chce coś dobrego zrobić dla Lublina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk został prezydentem tylko dlatego że był kandydatem PO. Prosił Palikota żeby go PO wystawiła w wyborach na prezydenta. Teraz udaje że tak nie było a on wyskoczył świdnickiej kozie spod ogona. Sami oceńcie jak takie zachowanie ocenić i co ono mówi o charakterze człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kogo Zuk wsadzi na prezesa mpwik i kto zastąpi prezesa muszynskiego w porcie lotnoczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skowyczące pieski. widać że wam się kończą pomysły na chwalenie stonki i obrażanie innych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wszyscy to łykneliście....żuk wiedział jak sobie zjednać ludzi i "kupić" troche głosów w przyszłych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK LIkwidator LUBELSKIEJ CUKROWNI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk nie zatrudnia partyjnych ? Kowalczyk zatrudnił kilkadziesiąt pisowców w miesćie i społkach zależnych a Żuk zatrudnił z PO: Wilka, Białowąsa, Lipińską Zyśkę, Komorskiego i wielu innych. Więc co to za bezpartyjny prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szlag by te "partie" trafił... kolesie, kumple, poplecznicy - ten "swój" tamten "nie swój"... może byc bierny, może być mierny - aby wierny. A gdzie fachowość? "Program sie liczy"! - program pt. jak i gdzie umieścic "swojego" - ot, cały program! Raz ja jemu, potem on mnie - oto generalna zasada. Ja wiem, DEMOKRACJA, wolny wybór - BUJDA! Takie gadanie dla maluczkich... ale faktycznie, jeszcze nie wymyślono niczego lepszego. Pozostałe istniejące alternatywy sa tylko gorsze. Ale PODSTAWOWA ZASADA powinna być wpisana do wszelkich kodeksów - STANOWISKA ADMINISTRACYJNE POWINNY BYĆ OBSADZANE LUDŹMI NIE NALEŻĄCYMI DO PARTII, jakiejkolwiek partii. Ech, utopia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma i nie było lepszego prezydenta niż Żuk! A cukrownię zlikwidował zarząd krajowego holdingu cukrowego ,,Polski Cukier'' Gratuluję myślenia z poprzedniej epoki i oskarżania na zasadzie ,,kowal zawinił, cygana powiesili''. Marzy mi się silny bezpartyjny prezydent, z poparciem na poziomie 80%, posiadający własne zaplecze ludzi których on sam wybrał, fachowców w swojej dziedzinie. Za wzór podam Rafała Dutkiewicz a rządzącego Wrocławiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że powyższe szczere pochwalne komentaże dla Żuka bardzo zabolały pana sobczaka i jego aktyw - mają zmarnowaną sobotę i kolejne dni... jedyne czym się pocieszają to urojenie, że te pochwały pisze jedna osoba za kasę lecz niestety dla nich tak nie jest. wyjdzcie na ulice towarzyszu sobczak i pogadajcie ze zwykłymi ludzmi co myślą nt Pana Prezydenta i nt pana panie sobczak (ciekawe czy przecietny mieszkaniec pana kojarzy???) Heńka zapisz się w końcu do MUP tam tyle ofert, na pewno coś ci wybiorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kibicuje tej wojnie, aby była krwawa i destruckcyjna, aby ta zorganizowana grupa przestępcza kryptonim Platwus Obywatelski został zniszczony, a funkcjonariuszy partyjnych tej szajki spotkała polska Norymberga. Niech Zyje Wolna, Wielka POLSKA pod przywódctwem ONRu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak prezydentem? to żałosne!!! dawno nie słyszałam większe bzdury! a co Strojnowska może jego zastępcą, to by była dla miasta dopiero prawdziwa katastrofa! zarówno ten artykuł jak i reakcja całej PO potwierdziły, że Żuk jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Właśnie takim działaniem pokazuje, co tak naprawdę się dla niego liczy i z czyjego nadania rządzi umiejętnie tym miastem - mieszkańców, nie polityków. Spokojnie patrzę w przyszłość bo wiem, że to my ludzie z Lublina będziemy na niego głosować dzięki temu co robi i jak robi, a takie działanie tylko i wyłącznie świadczy o tym, że Lublin będzie się rozwijał i nikt tego nie zniszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panie Prezydencie!! Jestem z Pana dumna. ps nikt mi nie płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorząd to samorząd. To bardzo dobrze, że lokalne władze potrafią odciąć się od politycznej centrali. Tylko przy współpracy RM i prezydenta jest szansa aby to miasto i jego mieszkańcy coś zyskali. Można oczywiście w myśl działań opozycyjnych bić w prezydenta jak w kaczą d... pytanie tylko kto na tym zyska? Najważniejsi są mieszkańcy i miasto a nie jednostki jak radny T. czy pożal się Boże radna S., którzy wyznają tylko jedną zasadę - im głośniej krzyczę tym więcej ludzi o mnie usłyszy i może uda się wskoczyć na następną kadencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...