Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina o kostce brukowej i nowych autobusach

Utworzony przez jaja, 28 października 2012 r. o 18:21 Powrót do artykułu
odpowiedź na pytanie o przegubowych trolejbusach jest najlepsza tak jakby prezydent odpowiadał na jakieś inne pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z uzytkownikiem "jaja". Pan Prezydent udzielił wymijającej odpowiedzi, tymczasem już dziś przegubowe trolejbusy są obowiązkowe na liniach 151 i 158.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe... np dowiedziałem się, że korzystniejszy jest dla podróżnych bilet 30 min (dwa razy droższy) od 10 min nawet jak chcę przejechać dwa przystanki... Logika promocji u dentysty wyrwij chorego zęba a gratis wyrwiemy ci zdrowego...! Nic mnie tak nie wnerwia jak traktowanie mnie jak idjoty. Ja bym dołączył jeszcze jedno pytanie: Powiedz Pan czy jesteś pan naprawdę taki głupi i myślisz pan, że całe społeczeństwo to deb***e?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bilecie 10-minutowym w godzinach szczytu to dużo nie pojeździsz. W poniedziałki o godzinie 16 przejazd spod Ogrodu Saskiego pod KUL zajmuje czasem kwadrans. I jeśli miasto nie zadba o ułatwienia dla przejazdu pojazdów komunikacji miejskiej, to będzie jeszcze gorzej. A im dłużej będzie trwał przejazd autobusem, tym więcej osób będzie rezygnować z komunikacji miejskiej na rzecz samochodów, co spowoduje jeszcze większe korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...