Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina zapowiada powstanie 10 tys. miejsc pracy

Utworzony przez BudŻet, 26 października 2014 r. o 17:36
Zacznijmy od podstaw czyli niech się rozliczy z niemal 10 miliardów złotych, na które składają się dochody miasta, niedobór finansowy oraz dług publiczny tej samorządowej kadencji.   Niech zestawi poziom bezrobocia z początku i końca swojej kadencji zestawiony z poziomem ilości mieszkańców na koniec 2010 roku i na dzień dzisiejszy.   Nie pokaże jak z pozycji 2 wypracowanej przez poprzedników weszliśmy jako miasto na pozycję 11 wysokości kosztów utrzymania administracji na jednego mieszkańca.   Niech poda koszty działania podstrefy ekonomicznej i faktycznej ilości stworzonych tam miejsc pracy, a wtedy okaże się ile można było przeznaczyć na rozwój lokalnej przedsiębiorczości jako alternatywy dla społecznej i ekonomicznej migracji autochtonów...   Reszta wyjdzie już sama...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Wam obiecuje gruszki na brzozie (nawet nie na wierzbie) i mnie wybieżta ludziska kochane !!!  :P 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt wam tyle nie da, co Platforma obieca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier Donald Tusk (też z tej samej organizacji) też wiele obiecywał - np. że podatków nie podniesie. Nie podniósł??? Czy pan Żuk tak samo dotrzyma słowa? Może przed głoszeniem nowych obiecanek, niech się rozliczy z poprzednich obietnic, niech powie ile wynosi dług miasta dziś, a ile wynosił na początku jego kadencji. Rozmawiajmy o konkretach, przestańmy słuchać pustych sloganów! Zadawajmy konkretne pytania i żądajmy konkretnych odpowiedzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze z poprzedniej kadencji sie nierozliczyłeś (nawet chcesz utajnić) a juz obiecujesz!!! Przecierz twoi zwierzchnicy tak mawiaja CH... z ta Polska Wschodnią posrednio dotyczy to Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Zalał mi komputer,lejwoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już go totalnie POrypało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszego prezydenta Lublin nie miał od 1989 roku. Pruszkowskie i Wasilewskie razem wzięci to miernota przy tym co zrobił do tej pory Żuk dla miasta, lubelskiego sportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie prezydent Zuk to bylibyśmy daslej na szarym końcu na mapie Polski a tak zaczyna się cos zmieniac inwestorzy zaczynają do nas aglądać, a jak będziemy mieli dobrą komunikację, to pewnie będzie ich coraz więcej, mamy już lotnisko także karty przetargowe do negocjacji z inwestorami zwiekszają się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miejsca pracy? Zbudujesz tu człowieku następny market? Galerię handlową? Otworzysz 10 miejsc pracy za najniższa krajową a przez to 20-stu mikroprzedsiębiorców straci swoje firmy. Dziękujemy za takie rozwiązania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że Żuk będzie prezydentem Lublina przez długie lata. Bardzo podoba mi wizja miasta obecnego prezydenta.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzyc nikomu,  a szczegolnie    POwskim   oszustom  i karierowiczom, cwaniakom,  przed  wyborami   wszystko moga, po wyborach niczego.   Niech  nie rozsmiesza    narodu, 10 tys miejsc  pracy   chyba ze  w Urzedzie Miasta  jako swoich  doradcow . Nie wierzyc . PO  trzeba odsunac od  koryta, trzeba   zerwac umowy  konkordatowe,  zeby takze  na tych czarnych  leni  nie pracowac  i   administracje   naalezy    bardzo uszczuplic,  bo jest  jej o 90  procent   za duzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybór jest prosty jak dla mnie tylko obecny prezydent Żuk i nikt poza Nim nie ma kwalifikacji do rządzenia tak dużym miastem jak Lublin  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miejsca pracy? Zbudujesz tu człowieku następny market? Galerię handlową? Otworzysz 10 miejsc pracy za najniższa krajową a przez to 20-stu mikroprzedsiębiorców straci swoje firmy. Dziękujemy za takie rozwiązania
 
  Wyżej wymienieni Prezydenci to tylko długi zostawili ponad 700 mln, a Prezydent Żuk zainwestował podczas jednej kadencji 2,2 mld zł a zadłużenie wynosi 400 ml
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaufam Panu Żukowi kolejny raz, niech dalej rządzi naszym Lublinem, jako jedyny pokazał, że można  w 4 lata zrobić tak wiele dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JUż BYŁO!!! Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca tu będzie się opłacać. Będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i pielęgniarki, dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć nasze dzieci, dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo. Przy polskich drogach wyrosną nowoczesne stadiony i pływalnie. Czy to możliwe? Udało się w Irlandii, dlaczego ma nie udać się w Polsce? Przecież Polacy to wielki i mądry naród. Polskę też stać na swój cud gospodarczy. Musimy tylko wygrać te wybory. (Platforma Obywatelska 2007)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to absolutnie najlepszy prezydent o jakim Lublin mógł kiedyś pomarzyć a teraz oby reelekcja była to dalej będziemy sie rozwijać a inwestorzy to nowe miejsca pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełbasa wyborcza i tyle. Niech on lepiej nic nie robi bo jeszcze znowu narobi długów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaże dzisiaj przedstawione pokazują,że mieszkańcy sa za obecnym Prezydenta, zresztą po co zmieniać kogoś kto widać, ze działa na rzecz rozwoju miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nektórzy kandydaci to żenujący poziom reprezentują, jak można po pierwsze starować na urząd prezydenta bez wykształcenia lub bedąc ochroniarzem, tak to jest niepoważne. Ja też głosuję na Żuka pokazał co potrafi takze niech rzadzi kolejną kadencję  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...