Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Komorowski robi gafy , ale i tak jest 1000000 razy lepszy od tego durnia Kaczyńskiego , który nam tylko wstyd przynosił! To był dopiero błazen na skale światową!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmk napisał:
Komorowski robi gafy , ale i tak jest 1000000 razy lepszy od tego durnia Kaczyńskiego , który nam tylko wstyd przynosił! To był dopiero błazen na skale światową!!
JUDE ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmk napisał:
Komorowski robi gafy , ale i tak jest 1000000 razy lepszy od tego durnia Kaczyńskiego , który nam tylko wstyd przynosił! To był dopiero błazen na skale światową!!
Taki sam PACHOŁEK MOSKWY jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym niewolnictwem to mieli racje... bo umowy śmieciowe, to nic innego jak współczesne niewolnictwo. Jak się mówi o pozytywnych przemianach które były zdążyły się za naszego życia, to nie można zapominać że tego typu formy zatrudnienia dla ludzi to krok do tyłu w tym rozwoju... poza tym to drwina z kodeksu pracy i cwaniactwo oraz oszukiwanie państwa przez wszechobecnych wyzyskiwaczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JUDE ???????
O co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antykomor napisał:
A czego się spodziewaliście? Jak prezydent przychodzi na spotkanie w upier*lo*nej rosołem koszuli to dla takiego gościa nie POwinno być szacunku. w bulu i nadzieji to mówię, ale wynocha z Lublina buraku!!1
Tylko zgnitymi jajami w czerwonego BUCA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmk napisał:
Komorowski robi gafy , ale i tak jest 1000000 razy lepszy od tego durnia Kaczyńskiego , który nam tylko wstyd przynosił! To był dopiero błazen na skale światową!!
On jest cały jak jedna wielka GAFA,zwykła komunistyczna POpierdułka.hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CCCP napisał:
Tylko zgnitymi jajami w czerwonego BUCA.
Był zakaz w tych dniach sprzedawania jaj w Lbl,oczywiście narzucony nam z góry przez obecną wadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi uwagami o urodzie lublinianek mógł sobie darować, ć.w.o.k jeden... Szkoda że kaszalotem tradycyjnie nie pojechał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malgosia napisał:
wstyd. wstyd. wstyd. nieważne jaki prezydent. czy jak przyjmujemy w domu goscia - nawet nielubianego - to zachowujamy się po chamsku? wydaje mi sie, ze nie. studenci wystawili swiadectwo o sobie, a nie o prezydencie. ten staral sie mozliwe inteligentnie wybrnac z kuriozalnej sytuacji.
Mission Impossible
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletnie nie rozumiem dlaczego UMCS odcina się od wydarzenia. Zebrali chętnych obiecując "spore" profity, natomiast ogromne konsekwencje miały spotkać tych którzy, wpisali się na listę i nie stawili się na debacie. Nie których nie wpuszczono, ponieważ wypadałoby przedstawić prezydenta na tle czekającej na niego młodzieży, podczas gdy wszyscy siedzieli już w auli. Nie rozumiem także dlaczego debata była organizowana na ciasnej auli wydziału Prawa i Administracji a nie na dużo większej na wydziale Humanistycznym. Nasuwa mi się jeden wniosek, że prezydent nie cieszy się sporą popularnością i lepiej było nie wpuścić 30 osób niż pokazać pustki na auli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tępe wiejskie gnoje tatus krowe sprzedal zeby bydlak studiowal a tu co? dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOOOOOOOO widze, ze koledzy juz wstali i atakuja inne forum, proszki dosatli, to teraz maja godzinne dla siebie!!!ale dzisiaj mielismy sie bawic w zlego Napoleona i Ruskich....wiem wiem nie musicie pisac to znowu winna rzadu, eeeeech Wy moje Romany.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Byłam na tym spotkaniu i uważam, że nie powinno się oceniać tylko pod tym kątem tego spotkania. Trzeba również zacząć od tego, że wstyd mi za studentów, którzy na spotkanie z głową państwa, zasiedli w pierwszych miejscach w zielonych i czerwonych bluzach, jakiś pstrokatych sweterkach, dla mnie to brak szacunku, po prostu. Poza tym prowadzący to spotkanie, nie byli specjalnie dobrze przygotowani, Pan z Ukrainy nie potrafił powiedzieć nawet do mikrofonu czegokolwiek, trochę ciężko było go zrozumieć, chciał zadać koniecznie mądre pytania ale nie wyszło, a Pani trochę nie umiała wyrazić swojego zdania i Pan Prezydent musiał ją uspokajać ręką kiedy nie wiedziała jak zareagować na pana, który włączył się do dyskusji. O poziomie merytorycznym pytań nie wspomnę- UP i PL polegli, a reszta też nie była lepsza, jedynie KUL zadał pytanie dość ciekawe. Ale ogólnie naprawdę przykro mi, że teraz będzie takie zdanie o studentach z Lublina,że nie odróżniają kompetencji prezydenta miasta od Prezydenta Polski. Przykre, ale sami jesteśmy sobie winni.. Ale naprawdę się cieszę, że miałam okazję uczestniczyć w takim wydarzeniu, bo to również ważne, by umieć wyciągać wnioski z takich sytuacji..
A widziałaś szanowna Magdo jak był ubrany Adam Michnik kiedy w Belwederze stanął przed Komorowskim do odznaczenia Orderem Orła (tylko nie wiem czy w tym przypadku) -Białego ? Widać,że jesteś dobrze wychowana bo powinno być tak jak mówisz ....jest tylko jedno ale : Skoro musiałem wybaczać ;pRezydentowi Wałęsie takie takie oto zdanie,które wypowiedział o swoim Państwie i Narodzie w amerykańskim Kongresie "Lokujcie swe kapitały w Polsce bo na NĘDZY i GŁUPCIE można najlepiej zarobić" .Skoro drugi pRezydent, Kwaśniewski-skrajnie napity przewracał się nad grobami Polskich Patriotów w Charkowie na Ukrainie a potem w wywiadzie dla niemieckojęzycznej Vanity Fair zachęcał "z Polską trzeba postępować ostrzej"... Skoro obecnemu pRezydentowi mam wybaczyć fakt ,że podczas wizyty u Obamy nasze "misje" wojskowe w Iraku i Afganistanie określił jako "POLOWANIA"....... to wybacz -ale to pozwala mi łatwiej zrozumieć i ubiór i zachowanie naszych studentów . Wydaje się ,że biorąc pod uwagę chociażby powyższe przykłady można stwierdzić jak jesteśmy słabymi kowalami własnego losu - PODKUWAMY NAWET ŻABĘ bez zastanowienia kiedy ta pod kuźnią łapę podstawi. Potem taka Żabsko zaprzagnięta do karety którą jest nasze Państwo ciąga go zamiast po drogach to po zapuszconych łąkach i bagnach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastuch Pisanek napisał:
OOOOOOOOO widze, ze koledzy juz wstali i atakuja inne forum, proszki dosatli, to teraz maja godzinne dla siebie!!!ale dzisiaj mielismy sie bawic w zlego Napoleona i Ruskich....wiem wiem nie musicie pisac to znowu winna rzadu, eeeeech Wy moje Romany.......
A Roman już zlazł z ciebie CYCU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asas napisał:
tępe wiejskie gnoje tatus krowe sprzedal zeby bydlak studiowal a tu co? dno
"tatuś krowę sprzedał "???? ...tatusiowi krowę to już dawno komornik zabrał bo ten po powodzi nie miał za co pożyczki zaciągniętej na zakup nawozów spłacić. Ten człowiek którego ty nazywasz "gnojem" dzisiaj musi do 23 rozwozić pizzę aby mieć się z czego utrzymać bo Bronuś i jego kolesie pozbawili młodzieńca stypendium. Ale co ty możesz wiedzieć o prawdziwym życiu skoro studiujesz za UB-ecką emeryturę swojego dziadka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asas napisał:
tępe wiejskie gnoje tatus krowe sprzedal zeby bydlak studiowal a tu co? dno
Pomijając kto komu co sprzedał i kto jest kto, czy nie uważasz, że pytania były adekwatne do osoby do której były kierowane ? Dlaczego od 20 lat ludzie którzy rządzą myślą, że społeczeństwo jest głupie, można go oszukiwać i grabić bez karnie do siebie. Do tego jeden z drugim złapany za rękę nie ponosi odpowiedzialności, Zbycho, Rycho etc. nie ponieśli żadnych konsekwencji, co wyprawiał Wałęsa na zagranicznych wizytach, jak ubliżał nam POLAKOM ( włącz youtube i wpisz sobie wałęsa wystąpienie w USA) ? Nie ważne czy PiS, PO, SLD, PSL etc. wszyscy nie szanują NAS obywateli. Więc czego się spodziewał KOMOROWSKI, że przyjedzie na uniwersytet gdzie z definicji ludzie powinni być inteligentni i będą mu klaskać ?! Tego byś chciał ?! Nie oni ironicznie w odpowiedniej metaforze dali mu do zrozumienia, że młode pokolenie nie jest głupie i nie da się już oszukiwać NIKOMU !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastuch Pisanek napisał:
OOOOOOOOO widze, ze koledzy juz wstali i atakuja inne forum, proszki dosatli, to teraz maja godzinne dla siebie!!!ale dzisiaj mielismy sie bawic w zlego Napoleona i Ruskich....wiem wiem nie musicie pisac to znowu winna rzadu, eeeeech Wy moje Romany.......
Długo śpisz biłgorajski ĆWOKU,dniówka POszła sie walić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 42 lata, jestem absolwentem tego Uniwersytetu, różne rzeczy sie wyprawiało zwłaszcza, że mój cxzas studiów to był czas schyłku komuny i tworzenia się nowego ustroju, ale takiego pokazu chmstwa, zaściankowości, prostactwa i totalnego braku kultury nie było. Lubelscy studeni niestety potwierdzili, że są bandą niedorozwojów, ośmieszających to miasto i tę uczelnię. UMSC swoją drogą też się zbłaźnił, w taki sposób organizując "debatę". Niestety, wszyscy daliśmy dupy, Drodzy Lublinianie. Wstyd, żenada, totalna porażka. Nic dziwnego, że jesteśmy w ogonie cywilizowanego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CCCP napisał:
Tylko zgnitymi jajami w czerwonego BUCA.
A skąd wziąć te jaja skoro "BUC" z kolesiami sprzedał je i na zachodzie i na wschodzie a nam zostało wapno wymieszane z kurkumą , przyprawine do smaku solą wypadową ?. Dla tych co nie są jaroszami sprowadzono ze Szwecji 30-letnie konserwy mięsne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...