Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Ściana wschodnia przeprasza za ten świński ryj i lateksową pałe i za jego obrażliwe wpisy,dymać tego biłgorajskiego czerwonego łacha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
łahaha co za zdziczały burak , i jego hasła dymać , zaraz bedziesz jeszcze krzyczł motor lublin , zakładaj swój wiejski dres i na Lubartowską drzeć ryja łochowaty śmierdzielu
Mierny poziom tuskojebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne...bo ja się w tym Kraju czuję jak niewolnik Przymusowy ZUS - bo przeciez głupi jestem i o swoją emeryturę nie zadbam, wiec panstwo sie musi mna opiekować. A zeby ja dostać, to premier decyduje ile mam pracowac. To jest niewolnictwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eq napisał:
Dziwne...bo ja się w tym Kraju czuję jak niewolnik Przymusowy ZUS - bo przeciez głupi jestem i o swoją emeryturę nie zadbam, wiec panstwo sie musi mna opiekować. A zeby ja dostać, to premier decyduje ile mam pracowac. To jest niewolnictwo!
To jest dymanie polaków przez żydów w naszym własnym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ściana wschodnia przeprasza za ten świński ryj i lateksową pałe i za jego obrażliwe wpisy,dymać tego biłgorajskiego czerwonego łacha.
Romanie ehhh ta Twoja mocna geba i silne wargi!!!! Wiedzialem, ze mozesz je takze wykorzystac w inny sposob, a nie tylko do robienia kariery pod stolem, aaaaaaa no tak zapomnialem wczesniej nie miales mozliwosci mowienia:)!! Zawsze w Ciebie wierzylem harcerzu, a teraz do lasu nazbierac chrustu i pokrzyczec jak Ty nie nawidzisz rzadu se se se se..... ps Towarzysz jest z Ciebie zadowolony harcerzu. JAK JA NIE NAWIDZE CZEROWNYCH SE SE SE JAK JA NIE NAWIDZE RZADU SE SE SE SE JAK JA NIE NAWIDZE JAK NIE MAM RACJI SE SE SE ALE KOCHAM BYC POD STOLEM ROMAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo studenci ,trudno tego obywatela i jemu podobnych traktować poważnie ,nie każdy musi lizać dupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastuch Pisanek napisał:
Romanie ehhh ta Twoja mocna geba i silne wargi!!!! Wiedzialem, ze mozesz je takze wykorzystac w inny sposob, a nie tylko do robienia kariery pod stolem, aaaaaaa no tak zapomnialem wczesniej nie miales mozliwosci mowienia:)!! Zawsze w Ciebie wierzylem harcerzu, a teraz do lasu nazbierac chrustu i pokrzyczec jak Ty nie nawidzisz rzadu se se se se..... ps Towarzysz jest z Ciebie zadowolony harcerzu. JAK JA NIE NAWIDZE CZEROWNYCH SE SE SE JAK JA NIE NAWIDZE RZADU SE SE SE SE JAK JA NIE NAWIDZE JAK NIE MAM RACJI SE SE SE ALE KOCHAM BYC POD STOLEM ROMAN
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dymać cię CZERWONY-KOMUNISTYCZNY łachu.
Jak można tak brzydko,grzech,grzech,grzech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kleryk napisał:
Jak można tak brzydko,grzech,grzech,grzech.
pisdowskie świrki , uwaga żydzi wszędzie , i ruscy w okopach , a Niemcy właśnie przekraczają dawną granice z Polską! Ratujcie się ucieczką na Ukrainę buraki , oni was wyzwolą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pisdowskie świrki , uwaga żydzi wszędzie , i ruscy w okopach , a Niemcy właśnie przekraczają dawną granice z Polską! Ratujcie się ucieczką na Ukrainę buraki , oni was wyzwolą
TAT,TAK,masz racje dymać komuchów,czerwonych,konfidentów i wszystko co nie polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad. "tmk" napisał:
Mówiąc "NAM" -wiem z kim mam do czynienia . ....idź podkręć pejsy a potem do chederu bo ci życia zbraknie zanim osiągniesz ten poziom intelektualny jak posiadał śp. Prezydent Rzeczypospolitej Polski Prof. Lech Kaczyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TAT,TAK,masz racje dymać komuchów,czerwonych,konfidentów i wszystko co nie polskie.
Eee kureweczko ciągnij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kleryk napisał:
Jak można tak brzydko,grzech,grzech,grzech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Eee kureweczko ciągnij
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JUDE ????
JUDE to powiedział twój stary jak cię znalazł w śmietniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JUDE ????
Abramowice się kłaniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Eee kureweczko ciągnij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...