Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent nie odpuszcza

Utworzony przez 100 g., 1 marca 2008 o 08:13 Powrót do artykułu
Pisiaki skamlą by o nich nie zapominać. A do budy !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Im dłużej będą blokować takie inwestycje (mam tu na myśli PiS, który uważa się za wielkiego dobrodzieja na wschodzie Polski) to tym bardziej będziemy zacofani w rozwoju. Niech się coś dzieje w tym Lublinie. A to że kiedyś kupili to za mniejsze pieniądze to trudno, takie jest życie, taka jest ekonomia i biznes. Wiadomo, że nikt za darmo i bez własnego interesu nic nie zrobi. Jestem jak najbardziej za inwestycją ECHO. te ostatnie prezentacje projektu, które przedstawili były bardzo interesujące, także sporą część terenu przeznaczono na park i zieleń.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kto na PIS głosował wogóle ???!!! jacyś niemądrzy ludzie chyba tylko !!!! cały syf tego miasta to wynik pracy PIS i LPR !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Nikt za darmo i bez własnego interesu nic nie robi" napisał Lublinianin. I to jest CAŁA PRAWDA o działaniach prezydenta Lublina. Już takie przedstawienie raz mieliśmy kiedy za Pruszkowskiego "przekonywano" radnych do budowy Tesco . Prokuratura posiada nagraną rozmowę z propozycją 50 tyś. dla radnego za zagłosowanie za zmianą planu. Zdaje się, że także były prezes Radia Lublin ma kłopoty związane z "przekonywaniem" radnych do głosowania za zmianą planu pod budowę supermarketu. Tymczasem plan przestrzennego zagospodarowania jest uchwalany na wiele lat po to, aby rozwój miasta nie następował chaotycznie i aby zapewniać miastu harmonijny rozwój. Z naszych podatków sfinansowano prace nad obecnym planem i nie były to małe kwoty. Z planu wynika , że na Górkach Czechowskich ma być funkcja terenów zielonych. W innych miejscach Lublina plan przewiduje budowę przemysłu a w jeszcze innych budowę supermarketów. Echo doskonale wiedziało na jakich terenach może supermarket budować i mogło tam kupować działki. To co się teraz robi w tej sprawie w normalnym państwie natychmiast znalazłoby się pod lupą prokuratury. Ale my teraz mamy "przyjazne państwo" i włos z głowy nikomu nie spadnie żeby żyło się lepiej, niektórym
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ha ha ha. zacofani, bo nie przybędzie kolejny blaszak!!!!!!!!!!!! oj pracownicy - komentatorzy z echa są na coraz słabszym poziomie a kelecka firemka niech poczeka jeszcze z roczek półtora i zacznie mięknąć coraz bardziej wtedy kończona będzie budowa felicity i mega olimpu kilka supermarketów i ... może coś jeszcze i zacznie się rynek lubelski nasycać powierzchniami handlowymi wyedy będzie naprawdędla nich ostatni dzwonek na budowę ale naprawdę czegoś ekstra co będzie przyciągało klientów radzę czekaci nie śpieszyć się dla dobra miasta
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: