Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent RP do dużych rodzin: potrzebne zmiany w podatkach (wideo)

Utworzony przez lelek kozodój, 20 czerwca 2014 o 21:28
Ciekawe czy zaprosili na spotkanie z prezydentem wielodzietne  wzorcowe rodziny z Łukasinskiego i Grygowej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A pan Komorowski nie powinien być w warszawie razem ze swoimi kolegami z PO i rozwiązywać sprawę afery taśmowej PO - przecież będąc w tym środowisku jest za to współodpowiedzialny politycznie...
0
już wystarczająco duże mamy bezrobocie, do tego te mądre dzieci jak to powiedziała jedna z matek jak dorosną to wyjadą z tego pieprzonego kraju, bo tu na pewno  nie będą klepać biedy, np. tak jak ja, łudziłam się, że solidaruchy z lat 80 naprawdę zrobią coś dobrego dla kraju i będę żyła godnie a co mam, po 35 latach pracy 1400 zł netto, do tego od 7 lat ani grosza podwyżki i dalej mam nie mieć, bo cholerny rząd kosztem pracowników budżetówki (tych na dole) łata dziurę, którą zrobili sami poprzez roztrwonienie majątku narodowego.
0
O czym tu w ogóle mowa? Ogromna większość polskich rodzin nie ma od czego sobie odpisać ulgi podatkowej nawet na jedno albo dwoje dzieci. Dyrdymały!
0
Zgadzam się,że duża rodzina daje wiele radości tylko nie w Polsce,bo nie każdy mężczuzna ma za żonę Żydówkę i nie każdy może zostać prezydentem,chociażby w miejsce Żuka niekoniecznie Komorowskiego!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: