Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent RP do dużych rodzin: potrzebne zmiany w podatkach (wideo)

Utworzony przez lelek kozodój, 20 czerwca 2014 r. o 21:28
Ciekawe czy zaprosili na spotkanie z prezydentem wielodzietne  wzorcowe rodziny z Łukasinskiego i Grygowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan Komorowski nie powinien być w warszawie razem ze swoimi kolegami z PO i rozwiązywać sprawę afery taśmowej PO - przecież będąc w tym środowisku jest za to współodpowiedzialny politycznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wystarczająco duże mamy bezrobocie, do tego te mądre dzieci jak to powiedziała jedna z matek jak dorosną to wyjadą z tego pieprzonego kraju, bo tu na pewno  nie będą klepać biedy, np. tak jak ja, łudziłam się, że solidaruchy z lat 80 naprawdę zrobią coś dobrego dla kraju i będę żyła godnie a co mam, po 35 latach pracy 1400 zł netto, do tego od 7 lat ani grosza podwyżki i dalej mam nie mieć, bo cholerny rząd kosztem pracowników budżetówki (tych na dole) łata dziurę, którą zrobili sami poprzez roztrwonienie majątku narodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym tu w ogóle mowa? Ogromna większość polskich rodzin nie ma od czego sobie odpisać ulgi podatkowej nawet na jedno albo dwoje dzieci. Dyrdymały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się,że duża rodzina daje wiele radości tylko nie w Polsce,bo nie każdy mężczuzna ma za żonę Żydówkę i nie każdy może zostać prezydentem,chociażby w miejsce Żuka niekoniecznie Komorowskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...