Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prof. Starosławska zwolniona dziś z funkcji ordynatora. Ostra odpowiedź byłej szefowej COZL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2016 r. o 13:09 Powrót do artykułu
BURAKI do zupy i na cukier !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Elzbieta Staroslawska jako dyrektor nie rozpisala konkursu na kierownika oddzialu, bo by nie wygrala (sama sie mianowala, dajac pelnomocnictwo swojemu lojalnemu zastepcy). Jako kierownik oddzialu, wszystkich ciezko chorych pacjentow wysylala na intensywana terapie, zeby nie bylo zgonow u niej na oddziale. Miejsce na oddziale mieli politycy i celebryci, cala reszta musiala czekac, lub szukac miejsca w Gliwicach lub Warszawie. Jej samodzielna praca naukowa ograniczala sie do badania Solcoserylu. Badania kliniczne pozwalala prowadzic tylko u siebie i na ginekologii, bo chciala miec nad wszystkim kontrole. A gleboka wiara i bliskie kontakty z przedstawicielami kosciola mialy wymiar czysto biznesowy. Od lutego 2016 kazda jej wypowiedz szkodzila COZL - nie wiem jak Pani, ale ja takich ludzi nie chce w Lublinie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze jest to że PSL już właściwie ni istnieje a jeszcze na koniec robi szkody dla zwykłych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy patrzy trochę ze swojej perspektywy. Ja sam jestem lekarzem, mieszkam i pracuję w innym województwie, a moja perspektywa jest związana z tym, co widziałem w pracy COZL pod kierownictwem P. Profesor w kontekście choroby osoby z mojej rodziny. Pod wzgledem organizacji funkcjonowania placówki pod różnymi względami (nie chcę wchodzić w szczegóły) - naprawdę, czas na zmianę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsza decyzja p.o dyrektora Kondratowicza i jego pracodawców z urzędu marszałkowskiego jest oznaką desperacji. To była nieprzemyślana i błędna decyzja ale... mleko zostało rozlane. Czas pokaże jak na tym wyjdą marszałkowie i ten dyrektor na zastępstwo. Na pewno ucierpią pacjenci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo to faryzejstwo PSL-owskie odejdzie.Jest to skorumpowana sitwa,która od II wojny światowej jest przy władzy i doi naszych podatników wszelkimi sposobami nie wnosząc nic w zamian oprócz szkodliwego działania.Kto ocenia prof.Starosławską???otóż hodowca świń!!!.Czy to nie prosi o pomstę do nieba i otwrcie cel dla gumo filcowych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamilb napisał:
dzisiejsza decyzja p.o dyrektora kondratowicza i jego pracodawców z urzędu marszałkowskiego jest oznaką desperacji. to była nieprzemyślana i błędna decyzja ale... mleko zostało rozlane. czas pokaże jak na tym wyjdą marszałkowie i ten dyrektor na zastępstwo. na pewno ucierpią pacjenci!!!
nie trolluj.pacjenci i szpital jedynie zyskają a za decyzją stoją niepodważalne powody i fakty. ***ratujcozl.salon24.pl/723189,cozl-komprehensywny-czy-do-likwidacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor M.Kondratowicz wcale nie jest z PSL żeby było śmiesznej tylko z PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, bo powołał go Marszałek związany z PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie że nie jest z PSL, to nie tajemnica.Powołał ten, kto powołuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malo istotne czy z PSL czy z PiS dosc sie kobitka napracowala a niema ludzi niezastapionych tylko szkoda tego korytka no i tych ukladzikow spadanie z wielkiej gory bardziej boli niz z malej Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc z podniesiona glowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie tam jest w PiS. takie miernoty i nieudacznicy mogą być z PSL. całe PSL jak i wszystkie osoby które oni powsadzali na stołki należy wywalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondratowic- Kucewicz. kto to w ogóle jest? nikt poważny nie chciał brać udział w farsie Sosnowskiego to wzięli taką miernotę bez doświadczenia i bez przyszłości żeby odwaliła brudną robotę. przypuszczam że sam Sosnowski jak i niedawno wsadzony p.o dyrektor długo nie będą świętować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, Lublin jest maly,Maciej K. to stary pisior jak i cała Jego rodzina.Był jedynym odważnym który sie zgodzil podjac kierowania szpitalem.Pewnie nie mógł patrzec na to co się dzialo przez ostatnie lata w szpitalu który zostawil w dobrej kondycji i z kilkoma milionami zł na plusie !( wtedy  jedyny niezadlużony szpital w Lublinie !) jego Ojciec, poprzedni dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały Kucewicz podobno kogoś odprawił na inny świat? Jeżeli zarzuty się potwierdza to powinien siedzieć w więzieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W solidarności z Panią Profesor wyrywamy wszystkie, nawet zielone buraki.(ze stołków rzecz także)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GONIĆ STARUCHĘ jak i wszystkich pisdzielców, bo to zakała narodu kupa dyletantów z wypranymi mózgami czysta sekta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze dyrektor postąpił, BRAWO!!!!!!!niech pseudo profesor nie mydli oczu swoją niby ofiarnością w stosunku do pacjentów...hahahahaha...dobre, normalnie się uśmiałam, powinna dożywotnio i harytatywnie w hospicjum przy ciężko chorych ludziach pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję poziomu (razczej braku) hejtowych wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modli się pod figurą, a ma diabła za skórą, taki to anioL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...