Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor Jedynak z UMCS zawieszona za \"Ty żydówo!\"

Utworzony przez antoś, 20 października 2010 r. o 12:39 Powrót do artykułu
icek napisał:
ŻUL był, jest i będzie. Pozdrawiam Panią Profesor Jedynak. To ostatnia co tak Poloneza wodzi. Reszta to śmieci a szczególnie studenccy kapusie.
Czy czasem ŻUL to nie Żydowski Uniwersytet Lubelski? POwstały po II wojnie światowej na zadupiu Lublina jako przeciwwaga KUL? Byłem studentem w 1968r w królewskim mieście Kraków. Wówczas studenci śmiało stanęli w obronie Izraelitów ( nie piszę Żydów bo ze mnie zrobią antysemitę ), których Moczarowaci i Jaruzelowaci chcieli wygonić i wygonili z PRLu. Teraz studenci kapusie wyganiają Polaków z uczelni bo może tym chcą przykryć draństwo swoich dziadków z 1968r, którzy w tamtych czasach byli politrukami PZPRu. Kto wie dlaczego teraz kapują i za ile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rektorze jesi p. Zawanowska jest żydówą, to za co Pan zawiesił prof. Jedynak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polaczek napisał:
Panie Rektorze jesi p. Zawanowska jest żydówą, to za co Pan zawiesił prof. Jedynak ?
Naprawdę nie rozumiesz, czy tylko udajesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Zachowanie Pani prof. wobec Pani doktor jest niewłaściwe. Nie wolno nikogo obrażać ani za przekonania, poglady, przynależnośc do oraganizacji społecznuych, narodowość. To sprwa do wyjaśnienia między skłóconymi pracownikami naukowymi UMCS i rektorem. Osobiście bulwersuje mnie postawa studentów, którzy donieśli... dziekanowi
Nie uważam słowa żydówka za obraźliwe. Jak na mnie ktoś powie ty polaku to się cieszę. Natomiast ci którzy uważają to za obraźliwe to są rasiści. Natomiast w uczelniach na nauczyciela który uczy np. angielskiego mówi się angol ( pani profeso uczyła judaiki). Uważam,że jak ktoś ma jakąś fobię to zawsze coś dla siebie znajdzie. Rektor przesadził, bo za samą kłótnię przy studentach mógł dać np.naganę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polaczek napisał:
Panie Rektorze jesi p. Zawanowska jest żydówą, to za co Pan zawiesił prof. Jedynak ?
Zgadzam się z tym. U nas żydzi, to przecież święte krowy nic nie można powiedzieć, a jak oni nas obrażają to żydowskie media nas nie bronią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student do studenta: idź Pan do rektora (UMCS). Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solo napisał:
Zgadzam się z tym. U nas żydzi, to przecież święte krowy nic nie można powiedzieć, a jak oni nas obrażają to żydowskie media nas nie bronią
Co za polactwo ! Tu już nie chodzi o narodowość tylko mentalność baranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jon-a, Pana Od Logiki i an- w pierwszej kolejności, to jak krytykuje się kogoś za brak kultury, to należy zacząć od siebie. A czytając komentarze do mojego postu mam jednak pewne obiekcje. Druga sprawa to taka, że doskonale wiem, iż Żydówa to mniej miłe określenie od Żydówki, ale jestem przekonana, że gdyby nazwano publicznie Żydówkę Żydówką, a nie Żydówą, to także stałoby się to sprawą międzynarodową podlegającą co najmniej zawieszeniu, a jeszcze lepiej gdyby zrobiono z tego sprawę karną. Następną kwestią to jest to, że jak ktoś tak broni w swoich komentarzach Żydówki, to niech nie zapomina, że POLAK należy pisać z dużej litery, gdyż pisanie z małej, dowodzi braku szacunku dla własnej, czy też obcej narodowości. Pominę już polskie zasady pisowni, które w wyniku bardzo niskiego poziomu edukacji, mogą być co niektórym nieznane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o antysemityzm ani żadne inne "anty". To zwykły, codzienny polski szowinizm. Nienawidzimy wszystkich "obcych", no chyba, ze włażą nam do tyłka: ach jaka kuchnia, jakie kobiety, jaka gościnność, dzin dobri. W tym przypadku tolerujemy obcych, traktując z góry - jak głupszych i gorszych. Kto tego nie widzi - nie widzi nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sprawa, to tylko wierzchołek góry lodowej.Środowisko żydowskie w Lublinie jest bardzo liczne,silne,zajmujące kluczowe stanowiska w oświacie,urzędach,mediach itd.Rugowanie z pracy nauczycieli o "niewłaściwych" poglądach,zastępowanie na stanowiskach "swoimi",to jest praktyka,którą obserwujemy od lat nie tylko w Lublinie.Trochę to dziwne,że w przypadku prof. Jedynak nagłośniono całą sprawę,gdyż środowiska żydowskie w Polsce nie szukają raczej rozgłosu w takich sprawach i nie chcą,by społeczności lokalne wiedziały - kto jest żydem i dlaczego są takiea nie inne ich motywy postępowania.Rozczarowują postawy parlamentarzystów,samorządowców,ludzi nauki,którzy jak sądzę,ze strachu o utratę stanowiska,pseudo poprawnego zachowania nie reagują zwykle na coraz powrzechniejsze,przejawy bezczelności i tupetu środowisk żydowskich. Antysemityzm ma swoje uzasadnienie głównie w zachowaniach społeczności żydowskiej i powrzechny antypolonizm przybrał już skalę epidemii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z osemką ale chodzi też o kulturę poziom zachowanie NAUCZYCIELKI AKADEMICKIEJ nic dziwnego że młodzież wyjeżdża studiować w Łodzi czy we Wrocławiu aby dalej od tego chamstwa i zadupia dyr szkoły zatrudnia córkę nie uczył się jeszcze o nepotyzmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
W Nowym Jorku szukałem pracy.Był to pierwszy dzień moich poszukiwań .Kiedy zastukałem do drzwi domu który był akurat w remoncie "przywitał" mnie łamaną polszczyzną ortodoksyjny żyd "Polaczku zgłodniałeś i tak daleko chleba szukasz ?poszedł won bo psem poszczuję".To powitanie zapamietam do końca życia
Szanowny Panie, Czy twoim zdaniem to, że pewna osoba narodowości żydowskiej potraktowała cie z pogardą, brakiem szacunku i kultury uprawnia Cie do traktowania tak całej nacji? Czy Twoim zdaniem Niemiec któremu Polak ukradł samochód ma prawo nazywać każdego Polaka złodziejem? Czy Afgańczyk któremu kogoś z rodziny zabił polski żołnierz ma prawo nazywać każdego Polaka mordercą? itd. Twój problem, którego zresztą nie zauważasz polega na tym że właśnie tacy ludzie jak Ty tworzą zło tego świata. TY nie piętnujesz zła ale całe grupy społeczne. Pani Profesor wykazała się chamstwem i brakiem kultury i agresją słowną. Należy takie zachowania piętnować w każdym przypadku. Dodatkowo uczyniła to przy studentach dla których ma być przykładem. Smutne jest czytanie tych komentarzy w których da się odczuć tak wiele nienawiści do anonimowych ludzi których przecież nie znacie. Zastanówcie się do czego prowadzi taka eskalacja nienawiści? "Dziwny jest ten świat..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale afera!!!!!! żałosny spektakl ale w tym kraju każdy coś może tylko nie rodowity mieszkaniec jak ojciec z synem doprowadzili do powrotu samolotu do USA / BYLI TO OBYWATELE POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO /żadna stacja nie pochyliła się nad tym faktem / a ile razy pokazywano ,,wybryk Rokity ,, gdzie my żyjemy niedawno w autobusie z młodzieżą żydowską wracającą z OBOZU NA MAJDANKU otrzymałem od większości prezent w postaci przyklejonych twarzy do szyby z ,,wywalonymi językami ,,może jakiś komentarz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Od Logiki napisał:
Jedynak popisała się tylko brakiem kultury i prostackim chamstwem ale z ciebie naprawdę wychodzi przaśne polactwo i logika na poziomie Żuław Wiślanych. Ma kto cię przeprowadzać przez przejście dla pieszych ?
Odpowiedz "logiku od siedmiu boleści", gdzie myliła się Monika. Dla ciebie mówienie prawdy jest "brakiem kultury","prostackim chamstwem", czy przejawem "antysemityzmu"? Jeżeli w Polsce prawo w równym stopniu miałoby dotyczyć wszystkich, to ty za to twoje "polactwo" i kontekst powinieneś odpowiadać z art.133 kodeksu karnego "Kto znieważa Rzeczpospolitą Polską lub Naród Polski podlega karze..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Panie Dąbrowski a nie prościej było "dorżnąć "tę z "moherowej" "watahy" ?. Wasze bojówki już działają z dobrym skutkiem pokazał to:Smoleńsk,Bombaj,Warszawa,31 maja b.r.na Morzu Śródziemnym -konwój z pomocą dla Palestyny a teraz Łódź...i mnożyć by długo.Wydaje się,że WIELKI SANHEDRYN wydał wyrok na Panią Jedynak a Pan już jest tylko POsłusznym egzekutorem i wykonawcą ?.Miednicę do obmycia rąk już Pan przygotowałeś czy będziesz Pan z takimi chodził? Wstydu nie macie, każde inne ,szanujące się państwo na takie coś by nie pozwoliło. Nawet prostytutka ot tak nie daje się klepać po d**ie tak jak wy .Jesteście już na dobrej drodze do utraty reszty suwerenniości naszej Ojczyzny a to co napisali marszałkowscy urzednicy na mapie polski w miejcu POLSKA stanie się rzeczywistością Macie tytuły które nadała wam Ojczyzna a wy handlujecie jej godnością. Waszą świadomość patriotyczną można porównać do tej jaką miał Paszka Morozow kiedy swoich rodziców za pochwałę od bolszewików na śmierć posłał.Hańba
Głowa do góry. Tak trzymać. I proszę się nie przejmować komentarzami pozbawionymi argumentów. Jeszcze nie zginęła kiedy MY żyjemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Widzę,że nauki Rydzyka do chłopa polskiego nie poszły w las.Żenada i strach żyć w państwie PIS,Rydzyka i im podobnych.
A skąd ty wiesz czego naucza O. Rydzyk? Jak na razie w Polsce rządzi Tusk i jego ekipa czego efektem jest taki burdel... ale jak znów zacznie rządzić PIS, to sam chętnie zasponsoruję ci bilet np. do Izraela (rzecz jasna w jedną stronę) tylko podaj mi swój adres. Pieniądze mogę dostarczyć osobiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antoś napisał:
Uniwersytet powinien to zrobić wcześniej,ale lepiej póżniej niż wcale.Spirale nienawiści ,skłócania polaków,antysemityzmu w Polsce rozpoczął Rydzyk w swoich mediach przy aprobacie hierarchów kościoła.Zaczynał nieśmiało a kończy to się tak jak widzimy.Było to kilkanaście lat temu i tą zaraze kontynuują godni następcy profesorowie KUL.Mam nadzieje,że studenci KUL postąpią jak studenci UMCS i będą walczyć nie tyklo z agentami SB w biskupich ornatach.
Antoś jak dorośniesz do Antka to w historię sięgniesz nieco dalej,kiedy będziesz chciał opiniować tak poważne tematy.Sięgniesz do Jakuba Bermana,Hilarego Minca,do Izaaka Flejchfarba do Leona Schaffa, wczesnego Kuronia ....w tym czasie o.Rydzyka i Radia Maryja jeszcze nie było. To w tym czasie ci twoi idole spod knebla pod tytułem "ANTYSEMITYZM" tu panowali i tworzyli z wdzięczności za Żegotę takie oto dzieła jak ;"In Our Time",None shall Escape","Sąsiedzi","Strach".Gdybyś w tym czasie pobył troszeczkę pod "opieką" Salomona Morela to dzisiaj inaczej byś śpiewał.Antosiu mam prośbę,poproś tatusia aby do domu przynosił coś więcej do poczytania niz Gazete Wyborczą,Angore czy Midrasz.....a może ty czytasz znalezione pod drzwiami "Rondo"...- to też do d*py lektura.Z nią co najwyżej zrobisz magisterium u Zawanowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziumdzia napisał:
Bulwersuje cie to? Ciekawe jak byś sie czuł jakby ktoś nazwał twoją dziewczynę puszczalską kurwą, gdyby na studiach zaszla w ciąże. Profesor Jedynak nie pierwszy raz obraziła koleżankę z pracy. Kiedyś nam mówiła, że dr od historii sztuki powinna nas uczyc kible sprzątać. Na Niemców nie mówi Niemcy, ale Szwaby. Ona jest chorym człowiekiem i teraz przynajmniej studenci będą mieć spokój. Na tą kobietę od lat były skargi, wyrzucono ją już z kilku zakładów, ale dopiero teraz rektor uznał że należy ją zawiesić, bo media by mu już nie odpuściły. Jakbyś ją znał to byś wiedział o czym mówię. OD LATY BYłY NA NIą SKARGI!!!!!!!!!
ALE JAJA...TO "ŻYDÓWA" TO TO SAMO CO "PUSZCZALSKA K*RWA" ?. Warto wiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Brawo dla Pana Rektora! Nie należy pobłażać dla nacjonalistom i fanatykom - Zło dzieje sie wtedy kiedy dobrzy ludzie nic nie robią!
"SI TACUISSES ! PHILOSOPHUS MANSISSES "....Boecjusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Od Logiki napisał:
Jedynak popisała się tylko brakiem kultury i prostackim chamstwem ale z ciebie naprawdę wychodzi przaśne polactwo i logika na poziomie Żuław Wiślanych. Ma kto cię przeprowadzać przez przejście dla pieszych ?
Panie od Logiki" ... gdzie ją konczyleś te logikę w Jesziwie na Lubartowskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...