Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak ją "popychał" to kobieta powinna być mu wdzięczna. No, ale w czasie "popychania" wyzywać, obrażać to już trochę za dużo, ale mimo wszystko ta Pani powinna być mu wdzięczna .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cytat-" Skutki byłyby dużo dalej idące, niż w przypadku przeciętnego Kowalskiego " Już "prawnicy-pseudo" nawet nie szanują zwykłego człowieka w tym państwie i profesora KUL stawiają ponad człowiekiem nazywając go z pogardą "przeciętnym Kowalskim?. Ot-wzory katolicyzmu i chrześcijaństwa takie CHAMY nauczają na tym KULu.  
0
chamstwo z gałgaństwem!!
0
dwóch adwokatów sobie wziął a szkoda że nie trzech... :blink:
0
Co za nieprzyjemny BABSZTYL...
0
Jak ją "popychał" to kobieta powinna być mu wdzięczna. No, ale w czasie "popychania" wyzywać, obrażać to już trochę za dużo, ale mimo wszystko ta Pani powinna być mu wdzięczna .
Wdzięczna to by byłą jakby ją posuwał. Ale on ją tylko popychał.
0
Nie lękajcie się, uczelnia KUL  kieruje się wartościami chrześcijańskimi - miłuj bliźniego swego.  
0
Qurfa,jeszcze troche i bedzie pomrocznosc jasna u profesora, kowalskiego mozna uwalic a profesorek bedzie chodzic z rodzinka do kosciola
0
feministki GÓRĄ
0
pROFESOR jak wiekszość: niby elita a normalnie cham :)
0
A co na to studenci, bo na ich opinii mi zależy :). Po czyjej stronie się opowiadają? Nie znam ww "elity", bo studiowałam na UMCS, ale nie wykluczam, że to Pani ( której z braku talentów groziło dożywotnie bezrobocie), dopchała się do stołka i gnębiła studentów, oraz działała na nerwy kolegom z pracy :). 
0
NIE LĘKAJCIE SIĘ  -  KUL - WA
0
Przyszedł po rozum do głowy,że prof nie przystoi tak postępować.Nie wiem jaką osobą jest podwładna.Profesor nie może popychać kobiety.Czy to jest żona czy pracownik.Wydał trochę pieniędzy na adwokató.Też muszą żyć.Znam prof ,który do powłądnego mówi;zamknij mordę.Wspomnę jeszcze o alkoholizmie panów prof między innymi na tej uczelni.Co prawda to prawda.Kobieta jest dzielna.Też inaczej bym nie postąpiła.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: