Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor UMCS nie pracuje a pensję dostaje

Utworzony przez noreq, 25 października 2011 o 13:08 Powrót do artykułu
ale regularnie i uczciwie pracujące sprzątaczki i pracowników Ogrodu Botanicznego umiał zwolnić od razu. ale przecież dla takiego wielkiego pana oni nic nie znaczą. nie są nawet przyjaciółmi prodziekana co dopiero mówić dziekana...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy się stoi czy się leży siano z uczelni i tak się należy proste ?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejny atak wybiórczej na prof. Dąbrowskiego Wcześniej przykładali Rektorowi sprawą tego komucha Pieniążka który nie mógł oderwać się od stołka dziekana, teraz redakcja wybiórczej uderza w Rektora UMCS jakimiś wydumanymi oskarżeniami. Czy to źle, że JM Rektor UMCS dba o wysoką liczbę samodzielnych pracowników naukowych? To czy będzie w Instytucie Matematyki pracował jeden profesor więcej czy mniej ma bezpośrednie przełożenie na wszelkiego rodzaju rankingi uczelni wyższych a właśnie owymi rankingami głównie kierują się kandydaci na studia przy wybieraniu uczelni. Dziwię się Panu Rektorowi, ze nie kieruje sprawy do prokuratury za te obrzydliwe i nieprawdziwe insynuacje "wyborczej"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chciałbym odpowiedzieć na ten wpis: marianoitaliano | dodano: dzisiaj, 14:38 Kolejny atak wybiórczej na prof. Dąbrowskiego Wcześniej przykładali Rektorowi sprawą tego komucha Pieniążka który nie mógł oderwać się od stołka dziekana, teraz redakcja wybiórczej uderza w Rektora UMCS jakimiś wydumanymi oskarżeniami. Czy to źle, że JM Rektor UMCS dba o [...] Trzeba chyba zupełnie skretynieć, by wbrew oczywistym faktom wypisywać takie brednie, jak to czyni "marianoitaliano". Wiadomo nie tylko na podstawie przywołanych przez "mariano..." spraw, że rektor Dąbrowskie dość często mija się z prawem, także tym wewnętrznym, uniwersyteckim i nie dotrzymuje danego słowa. Bardzo zależy Dąbrowskiemu na odzyskaniu poparcia Wydz. Mat-Fiz-Inf na przyszłoroczne wybory rektorskie, bo swoim stylem kierowania uczelnią roztrwonił kapitał zaufania z poprzednich wyborów i liczy, że dziekan Rychlik zapewni mu poparcie swego wydziału. Tylko że dziekan Rychlik uprawiając prywatę i wspólnie z rektorem matacząc, bo nie o interes wydziału i uczelni tu idzie, słusznie pogrzebie nadzieje Dąbrowskiego, który świadomie złamał obowiązujące w uczelni zasady zatrudniania kadry nauczającej. Rada Wydziału Mat-Fiz-Inf dostała policzek zarówno od dziekana jak i od rektora. Jak zatem ta obrażona przez rektora i swego dziekana Rada Wydz. i rady innych wydziałów mają zagłosować w wiosennych wyborach rektorskich? Czy znowu mają poprzeć człowieka, któremu tak łatwo przychodzi stawać na bakier z zasadami życia akademickiego i obowiązującym prawem? Cieszy mnie natomiast pryncypialna, odważna i odpowiedzialna postawa dyr. Instytutu Matematyki prof. Tadeusza Kuczumowa. Dzięki takim ludziom ma szanse odbudować się etos profesora uniwersyteckiego, zbrukany ostatnimi czasy przekupstwem i łapówkarstwem, plagiatorstwem i chałturą w pogoni za mamoną przez wielu przedstawicieli środowiska uczelnianego. Wierzę w prof. T. Kuczumowa i Jemu podobnych, którzy przecież są w większości na mojej uczelni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mówię Wam, to psychol
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: