Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator: Marek utonął, ale śledztwo trwa (wideo)

Utworzony przez jaaa, 21 kwietnia 2009 r. o 16:51 Powrót do artykułu
kamera termowizyjna nie wykryła ciała, bo jak sama nazwa wskazuje wykrywa ona ciepło a ciało lezące kilka dni w zimnej wodzie nie jest ciepłe, wszyscy powinni zostać policjantami. taka zdolna młodzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIAłAM JESZCZE NAPISAć ZE ZWłOKi nabierają wody i wypływają na wierzch po ok. 5-7 dniach od zatonięcia. skoro leżał tam od miesiąca to gratuluje spostrzegawczości zarówno policji, jak i helikopterom, właścicielowi stawu i wielu innym ludziom. szczególne pozdrowi4enia dla koleżanki, której precyzyjnie wycięto kawałek mózgu (wiem z nieoficjalnych ale pewnych źródeł) zrobili to tak dokładnie że nawet nie zauważyłaś! pewnie podjechała ta specjalna furgonetka co jezdzi po lublinie i wycina ludziom nerki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
COŚ TU NIE GRA! Z POLICYJNYCH FOTEK WYNIKA ŻE CHŁOPAK BYŁ BEZ UBRANIA, KTÓRE LEŻAŁO OBOK STAWU, GDZIE POLICJANCI DOKONYWALI JEGO OGLĘDZIN. TO BYŁY SPODNIE BUTY, BLUZA I COŚ JESZCE. UBRANIE POD WPŁYWEM DZIAŁANIA WODY MOŻE SIĘ ZSUNĄC, ROZPAŚĆ, ALE ŻE DŻINSY... CÓŻ BARDZO WĄTPLIWE. WIĘC CZYŻBY POLICJA GO ROZEBRAŁA? DEFINITYWNA PORAŻKA NASZYCH SŁUŻB! CZY MAMY MOŻE UWIERZYĆ, ŻE PRZY MINUSOWEJ TEMPERATURZE CHŁOPAK ROZEBRAŁ SIĘ I SKOCZYŁ NA GŁÓWKĘ DO PÓŁMETROWEGO STAWU. CO JEST GRANE??????????? CZYŻBY POLICJA UKRĘCAŁA SPRAWĘ, ŻEBY NIE PSUĆ SOBIE STATYSYK?! MOŻE TO I UTONIĘCIE, ALE CZY W TEJ WODZIE ZE STAWU... .
Taka jest procedura. Policja musi spisać protokół, w którym będą informacje o każdej części ubrania. Więc za każdym razem dokonują oględzin i rozbierają ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monika~ napisał:
hmm mieszkam na LSM i to blisko gimnazjum nr 10 ale nie pamietam zadnego morderstwa....mozesz mi przypomniec??
z tego co pamietam to nie było tam morderstwa tylko jakiś chłopak zbierał haracz od zastraszonych gimnazjalistów? byłą telewizja i te inne pierdoły ale nic groznego. z kolei na jednym z LSMowskich osiedli doszlo do zamordowania w domu matki z córką. a tej studentki nie zamordowano 23 lata temu. na pewno mniej. sama mam 24 lata a tą sprawę pamiętam... so?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
COŚ TU NIE GRA! Z POLICYJNYCH FOTEK WYNIKA ŻE CHŁOPAK BYŁ BEZ UBRANIA, KTÓRE LEŻAŁO OBOK STAWU, GDZIE POLICJANCI DOKONYWALI JEGO OGLĘDZIN. TO BYŁY SPODNIE BUTY, BLUZA I COŚ JESZCE. UBRANIE POD WPŁYWEM DZIAŁANIA WODY MOŻE SIĘ ZSUNĄC, ROZPAŚĆ, ALE ŻE DŻINSY... CÓŻ BARDZO WĄTPLIWE. WIĘC CZYŻBY POLICJA GO ROZEBRAŁA? DEFINITYWNA PORAŻKA NASZYCH SŁUŻB! CZY MAMY MOŻE UWIERZYĆ, ŻE PRZY MINUSOWEJ TEMPERATURZE CHŁOPAK ROZEBRAŁ SIĘ I SKOCZYŁ NA GŁÓWKĘ DO PÓŁMETROWEGO STAWU. CO JEST GRANE??????????? CZYŻBY POLICJA UKRĘCAŁA SPRAWĘ, ŻEBY NIE PSUĆ SOBIE STATYSYK?! MOŻE TO I UTONIĘCIE, ALE CZY W TEJ WODZIE ZE STAWU... .
yyy... masz racje aaa. chcieli go przebadać czy na jego ciele nie ma żadnych potłuczen ran itd, to powinni to robić w ubraniu w ubraniu, bo tak najwygodniej. a widziałeś na filmiku kogoś kto ma kamizelke z napisem lekarz sądowy? podejrzewam że to chyba jego sprawka (ironia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CHCIAłAM JESZCZE NAPISAć ZE ZWłOKi nabierają wody i wypływają na wierzch po ok. 5-7 dniach od zatonięcia. skoro leżał tam od miesiąca to gratuluje spostrzegawczości zarówno policji, jak i helikopterom, właścicielowi stawu i wielu innym ludziom. szczególne pozdrowi4enia dla koleżanki, której precyzyjnie wycięto kawałek mózgu (wiem z nieoficjalnych ale pewnych źródeł) zrobili to tak dokładnie że nawet nie zauważyłaś! pewnie podjechała ta specjalna furgonetka co jezdzi po lublinie i wycina ludziom nerki...
Nie podszywaj się pode mnie,wiem,że zwłoki przy temperaturze 5 stopni i mniej mogą wypłynąć po 4 tygodniach. Ja i tak wiem,że nasza policja jest nieudolna i zdania nie zmienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZISIAJ JEST WTOREK 21 kwietnia 2009 !? W artykułe napisano, że znależli go we wtorek rano w stawie w Dąbrowicy ! To było wczoraj DW w poniedziałek 20 kwietnia 2009. Skąd takie informacje ma redakcja DW ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcja po prostu się pomyliła i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kejt napisał:
Taka jest procedura. Policja musi spisać protokół, w którym będą informacje o każdej części ubrania. Więc za każdym razem dokonują oględzin i rozbierają ofiary.
Naprawdę tak się robi? Przecież ciało w wodzie puchnie, jak można zdjąć ubranie nie rozcinając go? Jak ze spuchniętych nóg topiela ściągnąć dżinsy? Normalnie jak się człowiek zamoczy to nie da się ich łatwo ściągnąć. Poza tym, taka jest procedura, żeby to robić w trawie i rozkładać na podmokłym sitowiu? A zwłoki w tym czasie narażone na czynniki środowiska leżą sobie nagie, przykryte tylko workiem? A co jeśli z kieszeni wypadają rzeczy, które mogą być dowodem? Wyławia się je potem z wody sitem? To naprawdę tak wygląda? Szczerze życzyłabym sobie aby ktoś kompetenty odpowiedział na to pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczególne pozdrowi4enia dla koleżanki,(wiem z nieoficjalnych ale pewnych źródeł) zrobili to tak dokładnie że nawet nie zauważyłaś! pewnie podjechała ta specjalna furgonetka co jezdzi po lublinie i wycina ludziom nerki... to nie jest furgonetka tylko ambulans "Gościu" - jesli nie wierzycie to nie - ja sie dowiedzialam i chcialam to przekazac żeby w świat poszło, ostrzec żeby ludzie uważali na siebie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mika~ napisał:
szczególne pozdrowi4enia dla koleżanki,(wiem z nieoficjalnych ale pewnych źródeł) zrobili to tak dokładnie że nawet nie zauważyłaś! pewnie podjechała ta specjalna furgonetka co jezdzi po lublinie i wycina ludziom nerki... to nie jest furgonetka tylko ambulans "Gościu" - jesli nie wierzycie to nie - ja sie dowiedzialam i chcialam to przekazac żeby w świat poszło, ostrzec żeby ludzie uważali na siebie !!!
kompetentnie odpowiadam Ci na to pytanie. TAK SIĘ ROBI. nie będę się tłumaczyć skąd wiem, bo to moja sprawa, ale jak była głośna sprawa o mężczyźnie, który powiesił się w zemborzycach w lesie to też policjanci musieli go rozebrać i spisywać pokolei protokół. Tak to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ps źle zacytowałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie "inteligencja" studemtow uwaza sie za mondrzejszom od prokuratury i policji, nie wierzy w ich "klamliwe" wersje i juz wytropila ogromnom organizacje przestempczo-mafijno ktora grasuje po melino-miasteczku akademickim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeronimo napisał:
Nie podszywaj się pode mnie,wiem,że zwłoki przy temperaturze 5 stopni i mniej mogą wypłynąć po 4 tygodniach. Ja i tak wiem,że nasza policja jest nieudolna i zdania nie zmienie
czym się podszywam? mam taką samą ksywe jak ty czy o co chodzi? a nie zauważyłeś szerloku holmsie , że od jakichs 3 tygodni temperatura (staw nagrzewa się szybko) jest wyższa niż 5 stopni? czy może przeoczyłeś ten drobny fakt... jak policja ma zrobić oględziny ciała nie zdejmując ubrania? dziekujemy mika za ostrzeżenie to naprawde cenna uwaga teraz na widok ambulansu, który wyciął ci mózg bede od razu uciekać.... szkoda, że Tobie się nie udało... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze... też coś słyszałem, że jakieś organy mu wycieli... to straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolo napisał:
yyy... masz racje aaa. chcieli go przebadać czy na jego ciele nie ma żadnych potłuczen ran itd, to powinni to robić w ubraniu w ubraniu, bo tak najwygodniej. a widziałeś na filmiku kogoś kto ma kamizelke z napisem lekarz sądowy? podejrzewam że to chyba jego sprawka (ironia)
TO WSZYSTKIE POTENCJALNE DOWODY POSZŁY SIĘ J*** SORRY, ROZŁÓŻ SOBIE UBRANIA NA TRAWNIKU A POTEM OKREŚL CO MA ZNACZENIE A CO SIE PYSZWĘDAŁO Z WIATREM. WSZYSTKO POWINNO IŚĆ DO WORKA, A OGLĘDZINY W STERYLNYCH WARUNKACH, A NIE NA POLU. MY JESTEŚMY W EUROPIE??? WIECIE CO TO BADANIE DNA, NIERAZ WŁOS NA UBRANIU DENATA MOŻE WSKAZAĆ NA ZABÓJCĘ. ALE WSZYSTKO JASNE JEŚLI POLICJA OD RAZU PRZYJĘŁA WERSJĘ NIESZCZĘŚLIWEGO WYPADKU, BO MAM NADZIEJĘ ŻE NIE SAMOBÓJSTWA. JEŻELI TAKA JEST PROCEDURA TO JUZ MNIE NIE DZIWI NISKA WYKRYWALNOŚĆ PRZESTĘPSTW W POLSCE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nie chodzi o sam fakt zdjęcia ubrania, bo skądinąd studiuję co studiuję, i wiem jak wygląda sekcja zwłok. Zastanawia mnie tylko dlaczego zrobili to w miejscu znalezienia ciała? A gdyby zwłoki wyłowiono z Bystrzycy pod mostem na Piłsudskiego to spisywali by protokól na pobliskim przystanku MPK? Nie robi się tego w bardziej komfortowych warunkach? Normalnie jak umiera człowiek to się go nie rozbiera w domu i nagiego nie wiezie do kostnicy, tylko robią to pracownicy domu pogrzebowego. O to pytałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
TO WSZYSTKIE POTENCJALNE DOWODY POSZŁY SIĘ J*** SORRY, ROZŁÓŻ SOBIE UBRANIA NA TRAWNIKU A POTEM OKREŚL CO MA ZNACZENIE A CO SIE PYSZWĘDAŁO Z WIATREM. WSZYSTKO POWINNO IŚĆ DO WORKA, A OGLĘDZINY W STERYLNYCH WARUNKACH, A NIE NA POLU. MY JESTEŚMY W EUROPIE??? WIECIE CO TO BADANIE DNA, NIERAZ WŁOS NA UBRANIU DENATA MOŻE WSKAZAĆ NA ZABÓJCĘ. ALE WSZYSTKO JASNE JEŚLI POLICJA OD RAZU PRZYJĘŁA WERSJĘ NIESZCZĘŚLIWEGO WYPADKU, BO MAM NADZIEJĘ ŻE NIE SAMOBÓJSTWA. JEŻELI TAKA JEST PROCEDURA TO JUZ MNIE NIE DZIWI NISKA WYKRYWALNOŚĆ PRZESTĘPSTW W POLSCE!!!!
mam dla ciebie rade - skończ z serialami kryminalnymi bo sie głupot naooglądałeś... po prostu więcej Wiadomości a mniej W11 i Kryminalnych...D091F1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
Przygłup nie żal mi go, jak tak działa na niego alkohol to nie powinien pić .Naturalna selekcja , słabi odpadają.
Człeniu ile razy można pisać o tej twojej selekcji????? ŻAL CZYTAĆ:| przyglupem jest twoj ojciec i twoja matka, wspolczuje im ze nie mieli w tamtych czasach na skrobanke:] bo to chyba jedyny powod tego ze zyjesZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marla singer napisał:
Naprawdę tak się robi? Przecież ciało w wodzie puchnie, jak można zdjąć ubranie nie rozcinając go? Jak ze spuchniętych nóg topiela ściągnąć dżinsy? Normalnie jak się człowiek zamoczy to nie da się ich łatwo ściągnąć. Poza tym, taka jest procedura, żeby to robić w trawie i rozkładać na podmokłym sitowiu? A zwłoki w tym czasie narażone na czynniki środowiska leżą sobie nagie, przykryte tylko workiem? A co jeśli z kieszeni wypadają rzeczy, które mogą być dowodem? Wyławia się je potem z wody sitem? To naprawdę tak wygląda? Szczerze życzyłabym sobie aby ktoś kompetenty odpowiedział na to pytanie.
ciało puchnie dopiero po wyjęciu z wody w wodzie nie puchnie. pewnie dlatego tak szyyko trzeba robic ogólne oględziny bo momentalnie cało puchnie i juz obraz oględzin jest inny. Oględziny jak widac robi lekarz a nie policja, policja zabezpiecza slady...troche wiary w policje bo czasem to az brak słów jak jedziecie po policji w sytuacjach w których oni sie nie udzielaja prokuartor , lekarz bniegli itd to nie policja ...mylicie pojecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...